Paweł kucharski top one
Facebook

Tragiczny wypadek syna legendy disco polo. Muzyk apeluje o pomoc!

Paweł kucharski top one
Facebook

Współzałożyciel zespołu disco polo Top One apeluje do fanów o pomoc. Jego syn Rafał uległ poważnemu wypadkowi i teraz w szpitalu walczy o życie. 28-latek nie zapanował nad motocyklem. Lider grupy poprosił fanów o oddawanie krwi.

Syn Pawła Kucharskiego miał wypadek 

Syn Pawła Kucharskiego miał poważny wypadek na motocyklu. Rafał zderzył się z samochodem jadącym po przeciwnym pasie. Na miejsce zdarzenia od razu przyjechała karetka, jednak stan poszkodowanego jest bardzo ciężki. Współzałożyciel zespołu disco polo o tragicznej sytuacji napisał w mediach społecznościowych. Wiadomo, że 28-latek jest już po pierwszej operacji.

25 maja 2019 spotkała mnie i moją rodzinę ogromna tragedia. Mój syn Rafał miał tragiczny w skutkach wypadek drogowy, w którym doznał bardzo poważnych obrażeń. Jego stan na tę chwilę według lekarzy jest określany jako bardzo ciężki. Przeszedł już jedną poważną i wielogodzinną operację. W ciągu najbliższych dni czeka go kolejna, a potem być może następne - napisał Kucharski. 

Wypadek syna Kucharskiego miał miejsce w sobotę 25 maja w Pęcicach w województwie mazowieckim. 

W tej sprawie będzie prowadzone postępowanie, które wyjaśni wszelkie okoliczności tego zdarzenia – powiedziała serwisowi wpr24 podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Lider zespołu zaapelował do fanów o pomoc. Potrzebna jest krew, najlepiej B Rh+. 

W związku z tym zwracam się do WAS z błagalną prośbą o honorowe oddanie krwi, ponieważ wiele jej Rafał będzie potrzebował. Nieistotna jest grupa krwi (preferowana jednak B Rh+) ani płeć. Wystarczy być zdrowym i nie leczyć się na przewlekłą chorobę. Każda kropla Waszej krwi będzie na wagę złota i wsparciem dla życia mojego syna. Sprawa jest MEGA PILNA! - napisał.

Lider prosi fanów o oddawanie krwi

Zdarzenie wyglądało naprawdę poważnie

 

Więcej na temat wypadek disco polo
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13