M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

Dramat Joasi i załamanie Kingi w nowym odcinku "M jak miłość"! 

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

Już dziś wieczorem, we wtorek 22 września, Telewizyjna Dwójka wyemituje nowy odcinek "M jak miłość". Co wydarzy się w 1527 odsłonie serialowego hitu? Okazuje się, że Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wcale nie będzie w ciąży, a Kinga (Katarzyna Cichopek) przejdzie poważne załamanie! Zobaczcie zdjęcia i opis premierowego odcinka "M jak miłość"! 

Joasia dowie się, że nie jest w ciąży

W najnowszej odsłonie "M jak miłość" Joasia przeżyje prawdziwy dramat. Dopiero co myślała, że wkrótce zostanie mamą, a teraz lekarze przekażą jej dramatyczną wiadomość, że wcale nie jest w ciąży! Joasia zadzwoni do Kingi, żeby powiedzieć jej o wszystkim.

- Nie jestem w ciąży... Badania to wykluczyły. Boję się, bo nie wiadomo, co mi jest. Lekarze też nie wiedzą, a ja czuję się coraz gorzej...
- Joasiu, a może to… depresja? Też daje różne objawy psychosomatyczne...
- Nie sądzę. Mój ojciec upiera się, żebym położyła się do kliniki na badania.
- I ma rację, powinnaś tak zrobić i to jak najszybciej!

Tymczasem Anka (Weronika Rosati) spotka się z Klaudią (Żaneta Homa), pomocą domową Budzyńskich i spróbuje namówić dziewczynę, by zaczęła dla niej szpiegować! Anka oszuka ją, że martwi się o Magdę i chce sprawdzić, czy Andrzej jest jej wierny. 

- Nie chcę uchodzić za wścibską, ale… Mogę być z panią całkiem szczera? Po prostu martwię się o przyjaciółkę. Nie wiem, czy pani wie, ale Magda kiedyś bardzo poważnie zachorowała. Jest po przeszczepie serca.(...) Niestety, jakiś czas temu znowu wylądowała w szpitalu… Po zażyciu narkotyków. Lekarze podejrzewali próbę samobójczą...
- Jestem jej przyjaciółką i bardzo się o nią martwię. A nie wiem, czy można Andrzejowi ufać... Są małżeństwem dopiero od niedawna. Magda jest bardzo zakochana, a on… Wie pani, jak to jest z mężczyznami. Różnie bywa. Dlatego chcę dyskretnie kontrolować sytuację. Będę mogła liczyć na pani pomoc?

Sporo emocji przyniesie nam również wątek Basi (Gabriela Raczyńska), która wciąż będzie unikać Jaśka (Staszek Dusza). Nastolatka czuje się zraniona tym, że Jasiek cały czas ją okłamywał. Zdesperowany, nastolatek poprosi w końcu o pomoc Pawła (Rafał Mroczek).

- Mogę z panem zamienić dwa słowa?
- Nie lepiej z Basią?
- Ona nie chce ze mną gadać...

Zduński spróbuje porozmawiać z Basią, ale nastolatka będzie wściekła! 

- Błagam… Nie mów, że z nim rozmawiałeś?! Nie próbuj go bronić! Faceci zawsze trzymają sztamę, ale w tym wypadku… nic z tego nie będzie!
- Wiem, chłopak zachował się jak idiota i teraz już pozamiatane...

Mimo kolejnych niepowodzeń, Jasiek jednak się nie podda. I w finale znów stanie przed przyjaciółką – „uzbrojony” w nieśmiały uśmiech oraz... pyszną kolację.

- Możesz wyrzucić mnie za drzwi, ale wtedy… zmarnuje się dobra pizza, twoja ulubiona! W dodatku ucierpi na tym planeta. Sama mówiłaś, że nie wolno wyrzucać jedzenia... Możemy chwilę pogadać? To wszystko, o co proszę…

Czy Basia wybaczy Jaśkowi? 

W 1527 odcinku będziemy mogli zobaczyć również imprezę na Deszczowej! Kinga wspólnie z Anką (Weronika Rosati) zorganizuje spotkanie, podczas którego dojdzie do szarpaniny między Kamilem (Marcin Bosak) a Pawłem Zduńskim. Kamil wypije o kilka drinków za dużo i nagle spróbuje pocałować Magdę, wbrew jej woli. A wtedy w obronie żony stanie Budzyński!  Po kilku minutach Gryc będzie już miał sporego siniaka. Kamil zacznie przepraszać Magdę:

- Przepraszam, wybacz… Nie wiem, co we mnie wstąpiło. Co ja poradzę, że tak na mnie działasz…
- Przestań! W ogóle nie chcę z tobą gadać!

Kinga będzie oburzona i zacznie robić koledze wymówki.

- Kamil, dorośnij w końcu... Magda i Andrzej są małżeństwem, nie wchodzi się z butami w takie układy!

Kamil będzie wściekły na Kingę i zaatakuje ją przypominając jej zachowanie sprzed lat!

- Narozrabiałeś, stary... Zwijamy się, Kinga cię tu nie chce.
- Niech nie udaje takiej świętej... Sama nie była lepsza!
- O czym ty mówisz?
- O Kindze. I o Łowickiej. Kiedyś w nocy, po imprezie… zobaczyłem coś, co... Nasza święta Kinia poszła na ostro, szok! Wiesz, o czym mówię, prawda?

Chwilę później poruszona Zduńska wybiegnie do ogrodu, a Paweł widząc ją zapłakaną wyrzuci Kamila z domu. Niestety, gdy goście już znikną, Kinga przejdzie poważne załamanie! Wtedy też okaże się, że Zduńska ukrywa przed wszystkimi, że już od jakiegoś czasu nie radzi sobie z problemami i bierze silne leki!

Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku "M jak miłość"? Odpowiedź już dziś wieczorem! 

Zobacz także: Karol Strasburger zagra w "M jak miłość"! Wiemy, w kogo wcieli się się aktor

Anka namówi pomoc domową, żeby szpiegowała Andrzeja i Magdę. 

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

Joasia zadzwoni do Kingi i powie jej, że wcale nie jest w ciąży. 

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

Z kolei Jasiek poprosi Zduńskiego o pomoc w przekonaniu Basi, żeby mu wybaczyła. 

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

A na Deszczowej impreza zakończy się wielką awanturą.

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

Nagle Kamil zacznie przypominać Kindze jej zachowanie sprzed lat.

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43