Party Stories
M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm
Newsy

Dramat Joasi i załamanie Kingi w nowym odcinku "M jak miłość"! 

Już dziś wieczorem, we wtorek 22 września, Telewizyjna Dwójka wyemituje nowy odcinek "M jak miłość". Co wydarzy się w 1527 odsłonie serialowego hitu? Okazuje się, że Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wcale nie będzie w ciąży, a Kinga (Katarzyna Cichopek) przejdzie poważne załamanie! Zobaczcie zdjęcia i opis premierowego odcinka "M jak miłość"! 

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Joasia dowie się, że nie jest w ciąży

W najnowszej odsłonie "M jak miłość" Joasia przeżyje prawdziwy dramat. Dopiero co myślała, że wkrótce zostanie mamą, a teraz lekarze przekażą jej dramatyczną wiadomość, że wcale nie jest w ciąży! Joasia zadzwoni do Kingi, żeby powiedzieć jej o wszystkim.

- Nie jestem w ciąży... Badania to wykluczyły. Boję się, bo nie wiadomo, co mi jest. Lekarze też nie wiedzą, a ja czuję się coraz gorzej...
- Joasiu, a może to… depresja? Też daje różne objawy psychosomatyczne...
- Nie sądzę. Mój ojciec upiera się, żebym położyła się do kliniki na badania.
- I ma rację, powinnaś tak zrobić i to jak najszybciej!

Tymczasem Anka (Weronika Rosati) spotka się z Klaudią (Żaneta Homa), pomocą domową Budzyńskich i spróbuje namówić dziewczynę, by zaczęła dla niej szpiegować! Anka oszuka ją, że martwi się o Magdę i chce sprawdzić, czy Andrzej jest jej wierny. 

- Nie chcę uchodzić za wścibską, ale… Mogę być z panią całkiem szczera? Po prostu martwię się o przyjaciółkę. Nie wiem, czy pani wie, ale Magda kiedyś bardzo poważnie zachorowała. Jest po przeszczepie serca.(...) Niestety, jakiś czas temu znowu wylądowała w szpitalu… Po zażyciu narkotyków. Lekarze podejrzewali próbę samobójczą...
- Jestem jej przyjaciółką i bardzo się o nią martwię. A nie wiem, czy można Andrzejowi ufać... Są małżeństwem dopiero od niedawna. Magda jest bardzo zakochana, a on… Wie pani, jak to jest z mężczyznami. Różnie bywa. Dlatego chcę dyskretnie kontrolować sytuację. Będę mogła liczyć na pani pomoc?

Sporo emocji przyniesie nam również wątek Basi (Gabriela Raczyńska), która wciąż będzie unikać Jaśka (Staszek Dusza). Nastolatka czuje się zraniona tym, że Jasiek cały czas ją okłamywał. Zdesperowany, nastolatek poprosi w końcu o pomoc Pawła (Rafał Mroczek).

- Mogę z panem zamienić dwa słowa?
- Nie lepiej z Basią?
- Ona nie chce ze mną gadać...

Zduński spróbuje porozmawiać z Basią, ale nastolatka będzie wściekła! 

- Błagam… Nie mów, że z nim rozmawiałeś?! Nie próbuj go bronić! Faceci zawsze trzymają sztamę, ale w tym wypadku… nic z tego nie będzie!
- Wiem, chłopak zachował się jak idiota i teraz już pozamiatane...

Mimo kolejnych niepowodzeń, Jasiek jednak się nie podda. I w finale znów stanie przed przyjaciółką – „uzbrojony” w nieśmiały uśmiech oraz... pyszną kolację.

- Możesz wyrzucić mnie za drzwi, ale wtedy… zmarnuje się dobra pizza, twoja ulubiona! W dodatku ucierpi na tym planeta. Sama mówiłaś, że nie wolno wyrzucać jedzenia... Możemy chwilę pogadać? To wszystko, o co proszę…

Czy Basia wybaczy Jaśkowi? 

W 1527 odcinku będziemy mogli zobaczyć również imprezę na Deszczowej! Kinga wspólnie z Anką (Weronika Rosati) zorganizuje spotkanie, podczas którego dojdzie do szarpaniny między Kamilem (Marcin Bosak) a Pawłem Zduńskim. Kamil wypije o kilka drinków za dużo i nagle spróbuje pocałować Magdę, wbrew jej woli. A wtedy w obronie żony stanie Budzyński!  Po kilku minutach Gryc będzie już miał sporego siniaka. Kamil zacznie przepraszać Magdę:

- Przepraszam, wybacz… Nie wiem, co we mnie wstąpiło. Co ja poradzę, że tak na mnie działasz…
- Przestań! W ogóle nie chcę z tobą gadać!

Kinga będzie oburzona i zacznie robić koledze wymówki.

- Kamil, dorośnij w końcu... Magda i Andrzej są małżeństwem, nie wchodzi się z butami w takie układy!

Kamil będzie wściekły na Kingę i zaatakuje ją przypominając jej zachowanie sprzed lat!

- Narozrabiałeś, stary... Zwijamy się, Kinga cię tu nie chce.
- Niech nie udaje takiej świętej... Sama nie była lepsza!
- O czym ty mówisz?
- O Kindze. I o Łowickiej. Kiedyś w nocy, po imprezie… zobaczyłem coś, co... Nasza święta Kinia poszła na ostro, szok! Wiesz, o czym mówię, prawda?

Chwilę później poruszona Zduńska wybiegnie do ogrodu, a Paweł widząc ją zapłakaną wyrzuci Kamila z domu. Niestety, gdy goście już znikną, Kinga przejdzie poważne załamanie! Wtedy też okaże się, że Zduńska ukrywa przed wszystkimi, że już od jakiegoś czasu nie radzi sobie z problemami i bierze silne leki!

Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku "M jak miłość"? Odpowiedź już dziś wieczorem! 

Zobacz także: Karol Strasburger zagra w "M jak miłość"! Wiemy, w kogo wcieli się się aktor

Anka namówi pomoc domową, żeby szpiegowała Andrzeja i Magdę. 

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

Joasia zadzwoni do Kingi i powie jej, że wcale nie jest w ciąży. 

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

Z kolei Jasiek poprosi Zduńskiego o pomoc w przekonaniu Basi, żeby mu wybaczyła. 

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

A na Deszczowej impreza zakończy się wielką awanturą.

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

Nagle Kamil zacznie przypominać Kindze jej zachowanie sprzed lat.

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Cichopek na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Już jest! Zobaczcie gorący zwiastun nowego sezonu "M jak miłość"!
Na ten moment czekają wszyscy fani "M jak miłość"! Już 8 września na antenie Telewizyjnej Dwójki zostanie wyemitowany pierwszy odcinek najnowszego sezonu serialu o rodzinie Mostowiaków.

Na ten moment czekają wszyscy fani "M jak miłość"! Już 8 września na antenie Telewizyjnej Dwójki zostanie wyemitowany pierwszy odcinek najnowszego sezonu serialu o rodzinie Mostowiaków. Co wydarzy się w życiu bohaterów i jak potoczą się ich losy? Tego dowiemy się już za kilka dni! Teraz możecie zobaczyć gorący zwiatun 21. serii "M jak miłość", w której z pewnością nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji i wielkich emocji. Ciąża Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), finał sprawy Olka (Maurycy Popiel) czy kryzys w związku Kingi (Katarzyna Cichopek) i Pawła (Marcin Mroczek) to tylko niektóre wątki, które pojawią się w nowych odcinkach "M jak miłość"!  Zobaczcie sami! Zobacz także:   Słynne cytaty z "M jak miłość". Pamiętacie, kto to powiedział? Sprawdź się w naszym quizie Już wkrótce dowiemy się jaki wyrok usłyszy Olek.

Kinga, Magda i Andrzej z M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Słynne cytaty z "M jak miłość". Pamiętacie, kto to powiedział? Sprawdź się w naszym quizie

Serial "M jak miłość" od lat cieszy się ogromną popularnością i niezmiennie jest jednym z hitów TVP2. W tym roku "Emka" będzie obchodziła 20. urodziny. Co prawda przez te lata wielu aktorów odeszło z serialu, inni dołączyli do obsady, zmieniały się wątki, ale "M jak miłość" niezmiennie jest hitem. Mamy dla Was quiz z wiedzy o serialu. Sprawdźcie, czy pamiętacie słynne powiedzenia i cytaty bohaterów "M jak miłość"! Koniecznie pochwalcie się wynikiem w komentarzu!

Serial " M jak miłość " od lat cieszy się ogromną popularnością i niezmiennie jest jednym z hitów TVP2. W tym roku "Emka" będzie obchodziła 20. urodziny. Co prawda przez te lata wielu aktorów odeszło z serialu, inni dołączyli do obsady, zmieniały się wątki, ale "M jak miłość" niezmiennie jest hitem. Mamy dla Was quiz z wiedzy o serialu. Sprawdźcie, czy pamiętacie słynne powiedzenia i cytaty bohaterów "M jak miłość"! Koniecznie pochwalcie się wynikiem w komentarzu!

M jak miłość - Paweł i Kinga
MTL Maxfilm
Newsy
Dramatyczne chwile w "M jak miłość"! Jedna z córek Kingi i Piotrka zachoruje. Paweł pomoże Zduńskiej

Co wydarzy się w nowym odcinku "M jak miłość"? Wiemy! Już w najbliższy poniedziałek, 5 października, zobaczymy 1530 odsłonę serialowego hitu Telewizyjnej Dwójki, a w nim kolejna dawka wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Kinga (Katarzyna Cichopek) przeżyje trudne chwile, kiedy jej córeczka zachoruje, a Kamil (Marcin Bosak) spróbuje pogodzić się z Budzyńskim (Krystian Wieczorek). Jak na jego zachowanie zareaguje prawnik? Maria zrozumie, że Paweł zakochał się w Kindze W najnowszym odcinku "M jak miłość" Anka (Weronika Rosati) spotka się z Klaudią (Żaneta Homa) – pomocą domową Budzyńskich i w końcu namówi ją, żeby skopiowała dla niej wyniki ostatnich badań Magdy (Anna Mucha). - Bardzo się o nią martwię, o jej zdrowie… Ona… dużo ukrywa, nie chce niepokoić przyjaciół… Chcielibyśmy jej jakoś pomóc, ale nie bardzo wiemy, jak… - Jeśli to dla dobra pani Magdy... Anka zorganizuje również kolejne spotkanie z Magdą, Andrzejem i Kamilem, żeby razem świętować jej sukces we Florencji. Anka zaprosi byłych przyjaciół do siedliska.  Pamiętacie jeszcze Łowicką? Cóż to były za czasy, co?(...) Tak się cieszę, że jesteście... Że to właśnie z wami mogę świętować. Kiedyś razem startowaliśmy w życie, w świat... Teraz historia zatoczyła koło - znów mamy siebie. Podczas spotkania w siedlisku Kamil postanowi pogodzić się z przyjaciółmi, a przede wszystkim z Magdą.  - Naprawdę cię lubię… I chociaż dobrze wiem, że niezły z ciebie sukinsyn, to… ze względu na stare czasy… mam do ciebie słabość. Poza tym… zawsze umiałeś mnie rozbawić!- wyzna szczerze Magda.  Po tych słowach Kamil znów zacznie podrywać Magdę!  -...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner