Operacje plastyczne gwiazd. Co poprawiają sobie gwiazdy? Dr Marek Szczyt, Amber Williams

Temat operacji plastycznych wciąż rozgrzewa do czerwoności, a przy tym rodzi domysły i plotki. Mimo, że w Polsce do niedawna był tematem tabu, gwiazdy coraz częściej otwarcie przyznają się do zabiegów, a co więcej, niektóre są na tyle odważne, że wykonują je na wizji. Ostatnio Ewa Kasprzyk publicznie wyznała, że chętnie "powiększyłaby sobie punkt G", a Edyta Górniak przyznała się, że "dla poprawy nastroju zafundowała sobie powiększenie ust".

Które części ciała gwiazdy poprawiają sobie najczęściej? Zapytaliśmy o to jednego z najsłynniejszych chirurgów plastyków, doktora Marka Szczyta, który zoperował już niejedną gwiazdę. Okazuje się, że najczęstszym zabiegiem jest lifting i wszelkiego rodzaju zabiegi odmładzające, ale także korekty konkretnych części ciała, czyli powiększenie albo zmniejszenie biustu czy odsysanie tłuszczu:

- Najczęściej jest to poprawa konkretnej wady, czy to zabiegi odmładzające, bo rzeczywiście już widać upływ czasu, a nie ukrywajmy gwiazdy żyją z tego, jak wyglądają i jest to wymóg ich zawodu, ale też są to czasami korekcje ciała typu powiększenie piersi czy redukcja piersi, odsysanie, tak jak w normalnym społeczeństwie, więc gwiazdy pod tym względem szczególnie się nie różnią - zdradził AfterParty.pl dr Marek Szczyt.


Ciekawe czy z usług doktora korzystała też odkryta niedawno przez nas 21-letnia polska królowa operacji plastycznych, Amber Williams?

Przypomnijmy: Polka wydała 100 tysięcy na operacje plastyczne (zdjęcia przed i po, 18+)

Te polskie gwiazdy poprawiały urodę: