Operacje plastyczne gwiazd. Co poprawiają sobie gwiazdy? Dr Marek Szczyt, Amber Williams

Co najczęściej poprawiają sobie gwiazdy?

Operacje plastyczne gwiazd. Co poprawiają sobie gwiazdy? Dr Marek Szczyt, Amber Williams

Temat operacji plastycznych wciąż rozgrzewa do czerwoności, a przy tym rodzi domysły i plotki. Mimo, że w Polsce do niedawna był tematem tabu, gwiazdy coraz częściej otwarcie przyznają się do zabiegów, a co więcej, niektóre są na tyle odważne, że wykonują je na wizji. Ostatnio Ewa Kasprzyk publicznie wyznała, że chętnie "powiększyłaby sobie punkt G", a Edyta Górniak przyznała się, że "dla poprawy nastroju zafundowała sobie powiększenie ust".

Które części ciała gwiazdy poprawiają sobie najczęściej? Zapytaliśmy o to jednego z najsłynniejszych chirurgów plastyków, doktora Marka Szczyta, który zoperował już niejedną gwiazdę. Okazuje się, że najczęstszym zabiegiem jest lifting i wszelkiego rodzaju zabiegi odmładzające, ale także korekty konkretnych części ciała, czyli powiększenie albo zmniejszenie biustu czy odsysanie tłuszczu:

- Najczęściej jest to poprawa konkretnej wady, czy to zabiegi odmładzające, bo rzeczywiście już widać upływ czasu, a nie ukrywajmy gwiazdy żyją z tego, jak wyglądają i jest to wymóg ich zawodu, ale też są to czasami korekcje ciała typu powiększenie piersi czy redukcja piersi, odsysanie, tak jak w normalnym społeczeństwie, więc gwiazdy pod tym względem szczególnie się nie różnią - zdradził AfterParty.pl dr Marek Szczyt.


Ciekawe czy z usług doktora korzystała też odkryta niedawno przez nas 21-letnia polska królowa operacji plastycznych, Amber Williams?

Przypomnijmy: Polka wydała 100 tysięcy na operacje plastyczne (zdjęcia przed i po, 18+)

Dr Marek Szczyt i Agata Młynarska

Te polskie gwiazdy poprawiały urodę:

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10