dr Grazyna Walkowicz
Mat. prasowe

Spektakularne i natychmiastowe efekty? Sprawdź zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego!

dr Grazyna Walkowicz
Mat. prasowe

Korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej jest w dzisiejszych czasach bardzo powszechne. Na co zwracać uwagę wybierając zabieg i miejsce, w który zostanie wykonany, radzi dr Grażyna Walkowicz, lekarz medycyny estetycznej, z kliniki Med-beauty.

"To jak wyglądamy zawsze miało znaczenie (zwłaszcza dla naszego własnego samopoczucia) i przekładało się także na inne sfery życia. Dbanie o siebie to w dzisiejszych czasach również korzystnie z zabiegów medycyny estetycznej, czyli nauki zajmującej się profilaktyką starzenia i leczeniem niedoskonałości twarzy i ciała.

Jednymi z najbardziej znanych zabiegów są zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Pozwalają one na spektakularna poprawę wyglądu twarzy i dają natychmiastowe efekty. Są wykorzystywane zarówno w zabiegach odmładzających jak i korygujących np. kształt nosa, brody czy linii żuchwy. Celem zabiegu jest wydobycie piękna przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu.

Ale taki efekt zależy nie tylko od preparatu. Istotne jest również gdzie i u kogo ten zabieg się wykonuje. Przede wszystkim ważny jest lekarz z odpowiednią wiedzą estetyczną i anatomiczną, dający bezpieczeństwo i specjalistyczną pomoc w przypadkach losowych powikłań. To także pewność pochodzenia preparatów i wiedzy lekarza na temat odpowiednich technik zabiegowych. A te nie są wcale proste. Lekarz uczy się ich nie tylko na podyplomowych studiach medycyny estetycznej, ale też na dodatkowych szkoleniach. W naszym centrum szkoleniowym Fillers Academy prowadzimy takie kursy podnoszące kwalifikacje i umiejętności lekarzy estetycznych. Zarówno w medycynie klinicznej jak i estetycznej ważne jest, aby doświadczony lekarz dzielił się swoją wiedzą z młodszymi kolegami."

Więcej informacji znajduje się na stronach med-beauty.pl i fillersacademy.pl

dr Grażyna Walkowicz, lekarz medycyny estetycznej 

Klinika medycyny estetycznej i kosmetyki Med-beauty 

ul. Bohaterów Monte Cassino 1, 40-231 Katowice

tel. 32 209 40 73

kom. 600 953 275

Materiał powstał z udziałem kliniki medycyny estetycznej i kosmetyki Med-beauty 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48