Małgorzata Kożuchowska w białej marynarce

Krzysztof Gojdź "zrobił" twarz Małgorzacie Kożuchowskiej? Lekarz dementuje doniesienia tabloidu

Małgorzata Kożuchowska w białej marynarce

Czy Krzysztof Gojdź "zrobił" twarz Małgorzacie Kożuchowskiej? Lekarz ostro komentuje doniesienia tabloidu. Wydał właśnie oświadczenie. Doktor jest oburzony artykułem, który pojawił się na jego temat w prasie. Co napisał?

Krzysztof Gojdź o współpracy z Małgorzatą Kożuchowską

Nie jest tajemnicą, że klientkami i klientami doktora Gojdzia są znane wszystkim gwiazdy, które same chętnie opowiadają o przyjaźni z lekarzem. Jedną z jego pacjentek była też Małgorzata Kożuchowska, która zgłosiła się do Krzysztofa Gojdzia nieługo po urodzeniu synka, o czym sam opowiedział w magazynie "Flesz":

Małgosia przyszła do mnie w specyficznym momencie życia. Właśnie urodziła synka i była pod obstrzałem paparazzi, wszyscy głośno komentowali jej wygląd. Moim zdaniem ona jest wspaniała. Mimo zapracowania udało jej się błyskawicznie, w ciągu kilku miesięcy, wrócić do formy.

Na stronie jednego z tabloidów - se.pl - pojawił się we wtorek tytuł "Specjalista od medycyny estetycznej: Zrobiłem nową twarz Kożuchowskiej", który sugeruje, że Kożuchowska poddała się zabiegom zmieniającym rysy twarzy. Dr Gojdź nwydał w tej sprawie ostre dementi:

Szanowni Państwo, w jednym z tabloidów ukazała się dzisiaj publikacja, której tytuł sugeruje w sposób jednoznaczny, że „zrobiłem twarz” jednej z najbardziej popularnych i cenionych polskich aktorek. Znacie mnie i wiecie, że jestem zwolennikiem naturalnych metod w medycynie estetycznej a nie nadużywania botoksu, zmiany rysów twarzy, itp. Nie znam Polskiej Gwiazdy która zdecydowałaby się na inwazyjne metody!!! - pisze doktor.

Jak mówi, mogą tak robić gwiazdy Hollywood, które po nagraniu filmu "mają czas i zamykają się na pół roku na prywatnej wyspie i manipulują przy twarzy". Ale...

Polskie aktorki, a zdecydowanie bohaterka rewelacji tabloidu pracuje codziennie na planie. Nagrywa w ciągu jednego roku kilka filmów, seriali, realizuje kampanie i sesje. Potrzebna jest jej mimika, naturalny wygląd. Tak więc doniesienia tabloidu to totalna bzdura. Nie dajcie się oszukiwać! - apeluje Gojdź.

Zwraca też uwagę na tytuł publikacji:

Przez zestawienie z całym tekstem wygląda jakbym to ja powiedział....niezła sztuczka! Zdecydowanie i stanowczo zaprzeczam sugestiom tytułu publikacji - nigdy w żadnym wywiadzie ich nie wypowiedziałem. Takie insynuacje godzą nie tylko we wspaniałą aktorkę, ale również w wizerunek mojej osoby - pisze.

Czy widać wyraźne zmiany w twarzy Małgorzaty Kożuchowskiej?

 

Zobacz: Lekarz gwiazd, dr Krzysztof Gojdź zdradza jak dba o twarz Kory​

 

Małgorzata Kożuchowska przed narodzinami syna

Małgorzata Kożuchowska
AKPA

 

Małgorzata Kożuchowska po rzekomych zabiegach

Małgorzata Kożuchowska w bordowych spodniach, fioletowej koszuli
ons.pl

 

Krzysztof Gojdź dementuje doniesienia tabloidu

Krzysztof Gojdź na urodzinach fundacji Wiewiórki Julii
ONS

Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47