Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Małgorzata Kożuchowska w białej marynarce
Newsy

Krzysztof Gojdź "zrobił" twarz Małgorzacie Kożuchowskiej? Lekarz dementuje doniesienia tabloidu

Krzysztof Gojdź "zrobił" twarz Małgorzacie Kożuchowskiej? Lekarz dementuje doniesienia tabloidu

Czy Krzysztof Gojdź "zrobił" twarz Małgorzacie Kożuchowskiej? Lekarz ostro komentuje doniesienia tabloidu. Wydał właśnie oświadczenie. Doktor jest oburzony artykułem, który pojawił się na jego temat w prasie. Co napisał?

Młynarska jest w złej formie po utracie programu w TVP? Doktor Gojdź zdradził, co się z nią dzieje!

Krzysztof Gojdź o współpracy z Małgorzatą Kożuchowską

Nie jest tajemnicą, że klientkami i klientami doktora Gojdzia są znane wszystkim gwiazdy, które same chętnie opowiadają o przyjaźni z lekarzem. Jedną z jego pacjentek była też Małgorzata Kożuchowska, która zgłosiła się do Krzysztofa Gojdzia nieługo po urodzeniu synka, o czym sam opowiedział w magazynie "Flesz":

Małgosia przyszła do mnie w specyficznym momencie życia. Właśnie urodziła synka i była pod obstrzałem paparazzi, wszyscy głośno komentowali jej wygląd. Moim zdaniem ona jest wspaniała. Mimo zapracowania udało jej się błyskawicznie, w ciągu kilku miesięcy, wrócić do formy.

Na stronie jednego z tabloidów - se.pl - pojawił się we wtorek tytuł "Specjalista od medycyny estetycznej: Zrobiłem nową twarz Kożuchowskiej", który sugeruje, że Kożuchowska poddała się zabiegom zmieniającym rysy twarzy. Dr Gojdź nwydał w tej sprawie ostre dementi:

Szanowni Państwo, w jednym z tabloidów ukazała się dzisiaj publikacja, której tytuł sugeruje w sposób jednoznaczny, że „zrobiłem twarz” jednej z najbardziej popularnych i cenionych polskich aktorek. Znacie mnie i wiecie, że jestem zwolennikiem naturalnych metod w medycynie estetycznej a nie nadużywania botoksu, zmiany rysów twarzy, itp. Nie znam Polskiej Gwiazdy która zdecydowałaby się na inwazyjne metody!!! - pisze doktor.

Jak mówi, mogą tak robić gwiazdy Hollywood, które po nagraniu filmu "mają czas i zamykają się na pół roku na prywatnej wyspie i manipulują przy twarzy". Ale...

Polskie aktorki, a zdecydowanie bohaterka rewelacji tabloidu pracuje codziennie na planie. Nagrywa w ciągu jednego roku kilka filmów, seriali, realizuje kampanie i sesje. Potrzebna jest jej mimika, naturalny wygląd. Tak więc doniesienia tabloidu to totalna bzdura. Nie dajcie się oszukiwać! - apeluje Gojdź.

Zwraca też uwagę na tytuł publikacji:

Przez zestawienie z całym tekstem wygląda jakbym to ja powiedział....niezła sztuczka! Zdecydowanie i stanowczo zaprzeczam sugestiom tytułu publikacji - nigdy w żadnym wywiadzie ich nie wypowiedziałem. Takie insynuacje godzą nie tylko we wspaniałą aktorkę, ale również w wizerunek mojej osoby - pisze.

Czy widać wyraźne zmiany w twarzy Małgorzaty Kożuchowskiej?

 

Zobacz: Lekarz gwiazd, dr Krzysztof Gojdź zdradza jak dba o twarz Kory​

 

Małgorzata Kożuchowska przed narodzinami syna

Małgorzata Kożuchowska
AKPA

 

Małgorzata Kożuchowska po rzekomych zabiegach

Małgorzata Kożuchowska w bordowych spodniach, fioletowej koszuli
ons.pl

 

Krzysztof Gojdź dementuje doniesienia tabloidu

Krzysztof Gojdź na urodzinach fundacji Wiewiórki Julii
ONS

Margaret, Miley Cyrus, Kim Kardashian, Halina Mlynkova w złych stylizacjach
EastNews, ons.pl
Fleszstyle
Największe WPADKI modowe 2015 roku! Na razie prowadzi Miley Cyrus, ale goni ją Kożuchowska
Największe WPADKI modowe 2015 roku! Na razie prowadzi Miley Cyrus, ale goni ją Kożuchowska
Magda Gessler w białej sukience
Newsy
Co poprawiły sobie nasze gwiazdy u doktora Krzysztofa Gojdzia? Będziecie zaskoczeni!
Co poprawiły sobie nasze gwiazdy u doktora Krzysztofa Gojdzia? Będziecie zaskoczeni!

Oto nowa twarz w polskiem shw-biznesie! Krzysztof Gojdź  to lekarz, który zrobił w Polsce małą rewolucję. Jeszcze niedawno nikt nie przyznawał się do tego, że korzysta z usług lekarza medycyny estetycznej. Niektóre nasze gwiazdy twierdziły, że są piękne, bo stosują krem za 5 złotych i piją dużo wody, albo stosują dietę, która zmienia rysy. A teraz sympatię do lekarza okazują m.in. Agata Młynarska, Kora, Małgorzata Kożuchowska, Magda Gessler, Joanna Krupa i Magda Mielcarz. W Polsce to trochę temat tabu. Na Manhattanie, gdzie mieszkałem przez pięć lat, nikt nie wstydzi się korzystania z zabiegów medycyny estetycznej, kobiety wręcz się tym chwalą. Przyjechałem do Warszawy ponad dwa lata temu i od tego momentu przy każdej okazji podkreślam, że to żaden wstyd dbać o siebie.  Wszystko jest dla ludzi. Choć trzeba zachować umiar - mówi magazynowi "Flesz" Krzysztof Gojdź. Które gwiazdy chodzą do Krzysztofa Gojdzia?  Dwa lata temu, kiedy przyjechał do Polski i otworzył tu swoją klinikę, to choć miał bardzo dużo popularnych klientów, na bankietach gwiazdy wstydziły się do niego podejść. Bały się, że zostaną z nim sfotografowane i wyda się, że coś majstrują przy swoich twarzach. Ale teraz się to zmieniło. Klientkami Krzysztofa Gojdzia są niesamowite kobiety. Pierwsza do wizyt u Gojdzia przyznała się Kora . Kora trafiła do Holistic Clinic w trudnym okresie, zapadła na poważną chorobę. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej miały a zadanie głównie rewitalizować jej skórę po ciężkiej terapii - zdradza magazynowi "Flesz" Krzysztof Gojdź.   Kolejną gwiazdą, która głośno pochwaliła umiejętności Gojdzia, była Agata Młynarska . Podziwiam ją, bo jako pierwsza miała odwagę powiedzieć, że zrobiła botoks, laser i mezoterapię. Nie przejmowała się hejterami. Nie ściemniała, że w wieku 50 lat wygląda...

Fleszstyle
Doktor Krzysztof Gojdź zdradza, jak dba o twarz Magdy Gessler!
Doktor Krzysztof Gojdź zdradza, jak dba o twarz Magdy Gessler!

Dr Krzysztof Gojdź: Magda Gessler   genetycznie ma bardzo dobrą jakościowo skórę twarzy. Ale, jak zawsze twierdzi i ja się z tym zgadzam: „Jeżeli jesteście szczęśliwi, robicie w życiu to, co kochacie i więcej się uśmiechacie - wtedy twarz wygląda pięknie.’’ Ze względu na codzienny makijaż telewizyjny ważne jest kosmetologiczne nawilżanie np. infuzją tlenową oraz masaże twarzy . Na czym polega infuzja tlenowa ? Najpierw rozprowadzam na twarzy specjalne serum, a następnie jest ono wtłaczane do głębszych warstw skóry przy pomocy tlenu pod ciśnieniem. Powtarzam też Magdzie, żeby piła dużo wody, aby „od środka’’ pomóc skórze w nawilżeniu.   Dr Krzysztof Gojdź  –  lekarz gwiazd. To on sprawia, że Kora czy Magda Gessler tak świetnie wyglądają. Jedyny w Polsce certyfikowany lekarz American Academy of Aesthetic Medicine, której dyplom obronił z pierwszą lokatą. Z American Academy of Aesthetic Medicine związany jest również zawodowo jako wykładowca szkolący lekarzy z całego świata w zakresie laseroterapii, medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Doktor Krzysztof Gojdź ukończył również American Academy of Anti-Aging Medicine. W Polsce założyl Holistic Clinic. 21 października na rynku ukaże się jego książka  "Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej".   Zobacz:  Doktor Gojdź ocenia: Czy Kate Moss korzysta z botoksu?   Magda Gessler ma genetycznie bardzo dobrą jakościowo skórę twarzy   Premiera książki doktora Krzysztofa Gojdzia już 21 października! Książkę można też kupić w przedsprzedaży na  hitsalonik.pl

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner