Doktor Krzysztof Gojdź kilka dni temu, na swoim profilu na Facebooku podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat wyglądu dwóch gwiazd, które pojawiły się na pokazie kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski.  Gwiazdor TVN napisał wówczas, że dwie blondynki, które usiadły obok siebie były do siebie bardzo podobne. Doktor apelował wówczas, żeby panie ograniczyły poprawianie swojej urody:

Wczorajszy pokaz Paprocki & Brzozowski to dwie obserwacje. Pierwsza: piękna kolekcja sukni duetu projektantów. Druga: na wiosnę niektóre gwiazdy zmieniły się i "poprawiły" swoją urodę. Dwie takie blondyny siedziały obok siebie i nie mogłem ich rozróżnić. Ba! Nawet jednej nie rozpoznałem bo tak upodobniła się do koleżanki. Jak jej klon...

 

Krzysztof Gojdź nie podał nazwisk gwiazd, o których pisał jednak jego fani szybko wytypowali, że wpis może dotyczyć Dody i Mai Sablewskiej. Specjalista od medycyny estetycznej nie zaprzeczył, ale i nie potwierdził, że chodzi mu właśnie o piosenkarkę i jej byłą menadżerkę. Krzysztof Gojdź skomentował zaistniałą sytuację w rozmowie z Party.pl. Co powiedział o Dodzie i Mai Sablewskiej?

 

Ja w swoim poście napisałem, że dwie blondynki były bardzo podobne do siebie, nie powiedziałem kto to był- powiedział tajemniczo doktor Gojdź, który postanowił jednak skomentować wygląd Dody i Mai Sablewskiej - Patrząc na Dodę i Maję Sablewską to faktycznie one są już trochę podobne do siebie. Może ta ich przyjaźń na to wpływa, a może ten sam lekarz?

 

Co jeszcze dr Krzysztof Gojdź zdradził przed naszą kamerą? Posłuchajcie sami!

 

Zobacz także: Gojdź OSTRO do Korwin-Piotrowskiej! "W rankingu "poniżające i ohydne" będziesz zawsze bezkonkurencyjna" Przesadził?

 

Krzysztof Gojdź o podobieństwie dwóch gwiazd napisał na Facebooku.

Czy słynny lekarz miał na myśli Dodę i Maję Sablewską?