Majka Jeżowska z książką
Newsy

Gwiazdy na premierze książki Piotra Gąsowskiego! Kto pojawił się na czerwonym dywanie? ZDJĘCIA

Gwiazdy na premierze książki Piotra Gąsowskiego! Kto pojawił się na czerwonym dywanie? ZDJĘCIA
Piotr Gąsowski w szpitalu
Newsy
Piotr Gąsowski w szpitalu! Pokazał zdjęcie: "Nadzieja jest matką głupich"
Piotr Gąsowski w szpitalu! Pokazał zdjęcie: "Nadzieja jest matką głupich"

Piotr Gąsowski jest w szpitalu! Znany i lubiany aktor pokazał zdjęcie ze złamaną nogą. Gwiazdor doznał poważnej kontuzji podczas turnieju Gentelman's Cup w Hotelu Narvil w Serocku. Na początku myślał, że to nic wielkiego. Niestety, ból był tak ogromny, że aktor trafił do szpitala. Tam przeszedł operację ścięgna Achillesa. Teraz czuje się znacznie lepiej: Kontuzja, której się dorobiłem podczas aktorskiego turnieju Gentelman's Cup w Hotelu Narvil w Serocku, okazała się dużo poważniejsza, niż na początku zakładałem... Podczas meczu pólfinałowego usłyszałem trzask, potem poczułem ból w prawej nodze, potem była adrenalina, emocje, okłady z lodu i... nadzieja, że to nic wielkiego... Nadzieja jest matką głupich, jak się okazało! Potem przyszła ciężka noc, w czasie której nie mogłem usnąć, a nazajutrz trafiłem ponownie do mojej ukochanej kliniki Magnus w Łodzi. Przedwczoraj miałem operację ścięgna Achillesa, które miało czelność rozerwać się całkowicie i na strzępy! - pisze Piotr Gąsowski. Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie traci jednak humoru: Mam 13 szwów, pełną opiekę i... dużo wolnego czasu! O moim stopniowym powrocie, będę komunikował również stopniowo ;-D Pozdrawiam wszystkich serdecznie! Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!   Zobacz:  Gąsowski raz na zawsze uciął plotki na temat kryzysu w związku: Żyjemy jak włoska rodzina   Piotr Gąsowski w szpitalu!   Piotr Gąsowski czuje się już lepiej! Na zdjęciu z Moniką Olejnik. 

Anna Głogowska, Piotr Gąsowski
Newsy
Anna Głogowska i Piotr Gąsowski rozstali się po 11 latach?! Jak Ania zareagowała na pytanie o jej związek?
Jaka jest prawda?

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski rozstali się? Jak donosi "Świat i ludzie",  Anna Głogowska wyprowadziła się z ich córką z ich mieszkania na Powiślu. Z jakiego powodu? Po tym jak straciła pracę w telewizji, ponoć potrzebowała wsparcia, a go od mężczyzny nie dostała... To był dla niej bardzo trudny okres, poczuła się odtrącona. Liczyła na wsparcie swego mężczyzny, a tymczasem on... miał ważne zawodowe zajęcia. Przelało czarę goryczy. Miała już dość samotności w swoim związku - powiedziała osoba z otoczenia Anny Głogowskiej gazecie "Świat i ludzie". Dziennikarze "Świata i Ludzie" zadzwonili do Głogowskiej z prośbą o komentarz czy to prawda. Jednak tancerka nie chciała rozmawiać na ten temat. Nie będę tego komentować. Spieszę się na nagranie programu - ucięła szybko. Piotr Gąsowski i Anna Głogowska tworzyli parę przez 11 lat i w tym czasie mieli kilka kryzysów, jednak próbowali dalej. Podobno teraz to już definitywny koniec. Na razie ani Ania, ani Piotr nie zabrali oficjalnego głosu w tej sprawie.   Zobacz także: Anna Głogowska dostała pracę w TVP. Za jeden dzień pracy dostanie... To jedna z najniższych gaż, o jakiej słyszeliśmy!   Anna Głogowska już nie jest związana z Tańcem z Gwiazdami.   Od jakiegoś czasu wszędzie pokazuje się sama, bez Piotra Gąsowskiego.   Piotr Gąsowski i Anna Głogowska byli parą 11 lat.

Kasia Skrzynecka o córce i poronieniach
Newsy
Poruszające wyznanie Skrzyneckiej: "Czterokrotnie byłam w ciąży"! Z Alikią nie boi się poruszać ważnych tematów!
Poruszające wyznanie Skrzyneckiej: "Czterokrotnie byłam w ciąży"! Z Alikią nie boi się poruszać ważnych tematów!

  Kasia Skrzynecka pojawiła się z córką na okładce nowej "Gali". W rozmowie z dwutygodnikiem gwiazda programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opowiedziała m.in. o wielokrotnych próbach zajścia w ciążę. Zdradziła również, jakie tematy porusza z 6-letnią Alikią.    Zobacz:  Córka Kasi Skrzyneckiej ma już prawie 7 lat. Zobacz jak wygląda teraz Alikia Ilia?! ZDJĘCIA   Przyjście Alikii na świat było cudem w rodzinie Kasi Skrzyneckiej. Aktorka oraz jej mąż, Marcin, bardzo długo starali się o dziecko. Aktorka urodziła dziewczynkę, mając 40 lat. Wcześniej była aż 4 razy w ciąży: Myślę, że gdybym urodziła dziecko, będąc kobietą dużo młodszą, też byłam rozsądną i odpowiedzialną matką. To chyba nie jest kwestia późnego macierzyństwa, chociaż Alisia urodziła się, gdy skończyłam 40 lat. Wcześniej czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić dziecka. Alisia była wyczekiwana i wymarzona. Nigdy nie straciłam nadziei.  Skrzynecka zdradziła również, że Alikię traktuje po partnersku. Gwiazda rozmawia z 6-letnią dziewczynką na bardzo poważne i aktualne społeczne tematy - jak czarny marsz, czy badania prenatalne: Z sześcioletnią córką rozmawiam na wiele poważnych tematów. O tym, dlaczego chodzi się na "czarne marsze", by kobiety miały prawo do badań i operacji prenatalnych.  O tym, co to są operacje w łonie matki, co to jest autyzm, czym jest niepełnosprawność fizyczna, a czym upośledzenie intelektualne i jak takim ludziom możemy pomagać. O tym, że są na świecie różne religie i ludzie nie powinni prowadzić wojen o to, w którym bogów chcą wierzyć... O tym, że wujek mieszka i żyje jak rodzina z wujkiem, nie mają żon i też mają prawo być razem szczęśliwi. Jej rozsądek i dojrzałość w takich dyskusjach są poruszające i fascynujące - mówi w Gali Kasia Skrzynecka.   Zobacz także: ...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner