Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Majka Jeżowska z książką
Newsy

Gwiazdy na premierze książki Piotra Gąsowskiego! Kto pojawił się na czerwonym dywanie? ZDJĘCIA

Gwiazdy na premierze książki Piotra Gąsowskiego! Kto pojawił się na czerwonym dywanie? ZDJĘCIA
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Piotr Gąsowski w szpitalu
Newsy
Piotr Gąsowski w szpitalu! Pokazał zdjęcie: "Nadzieja jest matką głupich"
Piotr Gąsowski w szpitalu! Pokazał zdjęcie: "Nadzieja jest matką głupich"

Piotr Gąsowski jest w szpitalu! Znany i lubiany aktor pokazał zdjęcie ze złamaną nogą. Gwiazdor doznał poważnej kontuzji podczas turnieju Gentelman's Cup w Hotelu Narvil w Serocku. Na początku myślał, że to nic wielkiego. Niestety, ból był tak ogromny, że aktor trafił do szpitala. Tam przeszedł operację ścięgna Achillesa. Teraz czuje się znacznie lepiej: Kontuzja, której się dorobiłem podczas aktorskiego turnieju Gentelman's Cup w Hotelu Narvil w Serocku, okazała się dużo poważniejsza, niż na początku zakładałem... Podczas meczu pólfinałowego usłyszałem trzask, potem poczułem ból w prawej nodze, potem była adrenalina, emocje, okłady z lodu i... nadzieja, że to nic wielkiego... Nadzieja jest matką głupich, jak się okazało! Potem przyszła ciężka noc, w czasie której nie mogłem usnąć, a nazajutrz trafiłem ponownie do mojej ukochanej kliniki Magnus w Łodzi. Przedwczoraj miałem operację ścięgna Achillesa, które miało czelność rozerwać się całkowicie i na strzępy! - pisze Piotr Gąsowski. Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie traci jednak humoru: Mam 13 szwów, pełną opiekę i... dużo wolnego czasu! O moim stopniowym powrocie, będę komunikował również stopniowo ;-D Pozdrawiam wszystkich serdecznie! Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!   Zobacz:  Gąsowski raz na zawsze uciął plotki na temat kryzysu w związku: Żyjemy jak włoska rodzina   Piotr Gąsowski w szpitalu!   Piotr Gąsowski czuje się już lepiej! Na zdjęciu z Moniką Olejnik. 

Anna Głogowska, Piotr Gąsowski
Newsy
Anna Głogowska i Piotr Gąsowski rozstali się po 11 latach?! Jak Ania zareagowała na pytanie o jej związek?
Jaka jest prawda?

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski rozstali się? Jak donosi "Świat i ludzie",  Anna Głogowska wyprowadziła się z ich córką z ich mieszkania na Powiślu. Z jakiego powodu? Po tym jak straciła pracę w telewizji, ponoć potrzebowała wsparcia, a go od mężczyzny nie dostała... To był dla niej bardzo trudny okres, poczuła się odtrącona. Liczyła na wsparcie swego mężczyzny, a tymczasem on... miał ważne zawodowe zajęcia. Przelało czarę goryczy. Miała już dość samotności w swoim związku - powiedziała osoba z otoczenia Anny Głogowskiej gazecie "Świat i ludzie". Dziennikarze "Świata i Ludzie" zadzwonili do Głogowskiej z prośbą o komentarz czy to prawda. Jednak tancerka nie chciała rozmawiać na ten temat. Nie będę tego komentować. Spieszę się na nagranie programu - ucięła szybko. Piotr Gąsowski i Anna Głogowska tworzyli parę przez 11 lat i w tym czasie mieli kilka kryzysów, jednak próbowali dalej. Podobno teraz to już definitywny koniec. Na razie ani Ania, ani Piotr nie zabrali oficjalnego głosu w tej sprawie.   Zobacz także: Anna Głogowska dostała pracę w TVP. Za jeden dzień pracy dostanie... To jedna z najniższych gaż, o jakiej słyszeliśmy!   Anna Głogowska już nie jest związana z Tańcem z Gwiazdami.   Od jakiegoś czasu wszędzie pokazuje się sama, bez Piotra Gąsowskiego.   Piotr Gąsowski i Anna Głogowska byli parą 11 lat.

Kasia Skrzynecka o córce i poronieniach
Newsy
Poruszające wyznanie Skrzyneckiej: "Czterokrotnie byłam w ciąży"! Z Alikią nie boi się poruszać ważnych tematów!
Poruszające wyznanie Skrzyneckiej: "Czterokrotnie byłam w ciąży"! Z Alikią nie boi się poruszać ważnych tematów!

  Kasia Skrzynecka pojawiła się z córką na okładce nowej "Gali". W rozmowie z dwutygodnikiem gwiazda programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opowiedziała m.in. o wielokrotnych próbach zajścia w ciążę. Zdradziła również, jakie tematy porusza z 6-letnią Alikią.    Zobacz:  Córka Kasi Skrzyneckiej ma już prawie 7 lat. Zobacz jak wygląda teraz Alikia Ilia?! ZDJĘCIA   Przyjście Alikii na świat było cudem w rodzinie Kasi Skrzyneckiej. Aktorka oraz jej mąż, Marcin, bardzo długo starali się o dziecko. Aktorka urodziła dziewczynkę, mając 40 lat. Wcześniej była aż 4 razy w ciąży: Myślę, że gdybym urodziła dziecko, będąc kobietą dużo młodszą, też byłam rozsądną i odpowiedzialną matką. To chyba nie jest kwestia późnego macierzyństwa, chociaż Alisia urodziła się, gdy skończyłam 40 lat. Wcześniej czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić dziecka. Alisia była wyczekiwana i wymarzona. Nigdy nie straciłam nadziei.  Skrzynecka zdradziła również, że Alikię traktuje po partnersku. Gwiazda rozmawia z 6-letnią dziewczynką na bardzo poważne i aktualne społeczne tematy - jak czarny marsz, czy badania prenatalne: Z sześcioletnią córką rozmawiam na wiele poważnych tematów. O tym, dlaczego chodzi się na "czarne marsze", by kobiety miały prawo do badań i operacji prenatalnych.  O tym, co to są operacje w łonie matki, co to jest autyzm, czym jest niepełnosprawność fizyczna, a czym upośledzenie intelektualne i jak takim ludziom możemy pomagać. O tym, że są na świecie różne religie i ludzie nie powinni prowadzić wojen o to, w którym bogów chcą wierzyć... O tym, że wujek mieszka i żyje jak rodzina z wujkiem, nie mają żon i też mają prawo być razem szczęśliwi. Jej rozsądek i dojrzałość w takich dyskusjach są poruszające i fascynujące - mówi w Gali Kasia Skrzynecka.   Zobacz także: ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner