Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Dorota Wróblewska chwali Agnieszkę Chylińską
ONS
Newsy

Socha i Rubik zachwycone, Korwin zniesmaczona. Teraz metamorofzę Chylińskiej oceniła Wróblewska

Agnieszka wzbudza ogromne emocje

Metamorfoza Agnieszki Chylińskiej robi furorę w branży. Koleżanki z czerwonego dywanu zachwalają zmiany jakie zaszły w wyglądzie artystki, ale zupełnie innego zdania jest Karolina Korwin Piotrowska. Zobacz: Korwin nie jest zachwycona metamorfozą Chylińskiej. Organizator Fryderyków miażdży jej udział w show

Teraz zachwytom Rubik i Sochy przyklaskuje Dorota Wróblewska. Stylistka dość krytycznie podchodzi do metamorfoz i ody na salonach, ale potrafi dostrzec też pozytywne strony w wyborach gwiazd. Niewątpliwie popiera metamorfozę Chylińskiej i rozumie, dlaczego teraz wybrała nieco inną ścieżkę kariery i nie jest już zbuntowaną wokalistką, która pokazuje środkowy place ze sceny. Swoimi przemyśleniami podzieliła się na Facebooku:

Każdy z nas przechodzi metamorfozę nie tylko samego wizerunku, ale i stylu życia. Wystarczy jak przejrzymy swoje dawne zdjęcia. Nie można być matką trójki dzieci i jednocześnie buntowniczką z palcem środkowym do góry. Na wszystko przychodzi czas. Chylińska zmieniła się, złagodniała, dojrzała i ma zupełnie inne priorytety. W programach zawsze pozostała sobą- spontaniczna, szczera w komentarzach, autentycznie reagująca na uczestników i wrażliwa na talenty. Kolor włosów się zmienia, ale głos pozostał w swojej barwie. P.S. Ja też miałam etap bycia zbuntowaną hipiską :)

A jak Wy oceniacie jej aktualny styl?

Zobacz: Dla kogo Agnieszka Chylińska przeszła wielką metamorfozę?
 

Agnieszka Chylińska na wiosennej ramówce TVN 2015 


Seksowna Chylińska z odważną torebką:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Chylińska kupiła dom w Milanówku
ONS
Newsy
Chylińska zaskoczyła fryzurą w Mam Talent. Ścięła włosy na krótko
Wygląda jak Kasia Figura?

Wszyscy pamiętamy Agnieszkę Chylińską w długich, czarnych włosach jako zbuntowaną rockmenkę w zespole O.N.A. Od blisko trzech lat jednak gwiazda pielęgnuje nowy wizerunek - oddanej matki i blondynki, co przyjęty z dużym zaskoczeniem. Sama zainteresowana w jednym z wywiadów przyznała, że była po prostu ciekawa siebie w takiej wersji. Przypomnijmy: Chylińska tłumaczy dlaczego przefarbowała włosy Teraz przyszedł czas na kolejną zmianę. W trwającym właśnie półfinale "Mam Talent" Chylińska zaprezentowała się w krótkiej blond fryzurce. Musimy przyznać, że to zaskakująca metamorfoza, a Agnieszka na pierwszy rzut oka przypomina nam... Katarzynę Figurę . O "nowej" Chylińskiej gorąco dyskutują też internauci, których zdanie na ten temat jest mocno podzielone. A wam jak się podoba w takiej fryzurze? Zobacz: Będzie nowe show z Wojewódzkim i Chylińską? Kuba nie ma wątpliwości Agnieszka Chylińska na castingach Mam Talent:

Małgorzata Foremniak o fryzurze Agnieszki Chylińskiej
ONS
Newsy
Foremniak skomentowała nową fryzurę Chylińskiej: Jak ona wygląda?!
To był dla niej szok

Agnieszka Chylińska od kilku lat na oczach widzów "Mam talent" przechodzi ogromną metamorfozę. Wszystko zaczęło się od macierzyństwa, które wpłynęło na łagodniejszy wizerunek wokalistki. Później nastąpiła przemiana wizerunkowa. Chylińska stała się bardziej kobieca, czego podsumowaniem była płyta "Modern Rocking" . Zobacz: Chylińska zaskoczyła fryzurą w Mam Talent W teledyskach po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć piosenkarkę zmysłowo wyginającą się w rytm muzyki. Nastąpiła też widoczna zmiana stylu. Z rockowej dziewczyny z sąsiedztwa Agnieszka zamieniła się w sexy mamę. Od jej krótkich sukienek, zgrabnej figury i długich nóg nie można było oderwać wzorku. Kiedy fani przyzwyczaili się do nowej Chylińskiej ta zaczęła eksperymentować z włosami. Najpierw z brunetki stała się blondynką, a w ostatnim odcinku "Mam talent" zaszokowała wszystkich totalną przemianą. Jej krótkie włosy to klasa sama w sobie, a z podziwu nie mogła wyjść koleżanka z programu, Małgorzata Foremniak : Rewelacja! Absolutna rewelacja! Jak ona wygląda?! Jaka to jest metamorfoza?! Kiedy miała czarne włosy była taką dziewczyną: ostra baba, kiedy była blondynką długowłosą, zupełnie inna, delikatna, taka właśnie jak Agnieszka też w środku jest, której my nie znamy. Ona jest cudowną, dobrą, ciepłą kobietą. No, a w tych włosach jest absolutnie klasa! Po prostu klasa. Jest niezwykła.   Metamorfoza Agnieszki Chylińskiej wyszła jej na dobre? Uśmiechnięta Chylińska w nowej fryzurze:

Małgorzata Socha o Agnieszce Chylińskiej
ONS
Newsy
Rubik zachwycała się metamorfozą Chylińskiej. Socha zazdrości jej jednego
Małgorzata szczerze o jej zmianach w wyglądzie

Metamorfozą Agnieszki Chylińskiej zachwycają się nie tylko jej fani, ale i największe gwiazdy. Niedawno z zachwytów nad wokalistką nie mogła wyjść sama Anja Rubik , która zdecydowała się na podobne zmiany. Przypomnijmy: Rubik oceniła metamorfozę Chylińskiej. Teraz sama chce zdecydować się na podobną To, jak w przeciągu ostatnich lat zmieniła się Chylińska, docenia również Małgorzata Socha . Aktorka jest pełna podziwu, jak Agnieszka godzi pracę zawodową z wychowywaniem trójki dzieci . Sama ma córkę, więc doskonale wie, jak to jest, gdy brakuje czasu na wszystko. Metamorfozę artystki uważa za absolutny fenomen: Trzeba się zapytać, jak to robi, jak tę menażerię ogarnia. Ma trójkę dzieci i kwitnie. I zawodowo się udziela i pisze książki. Dla dziecka czasu mi nie brakuje. Czasami mam wrażenie, że tego czasu jest za mało dla mnie. To jest dla mnie fenomen . - przekonuje w "Gwiazdach" Zgadzamy się w 100%. Zobacz: Które gwiazdy powinny zagrać w "50 twarzach Greya"? Farna i Socha mają swoje polskie typy Agnieszka Chylińska na TeleKamerach:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner