Dorota Wróblewska chwali Agnieszkę Chylińską
ONS

Socha i Rubik zachwycone, Korwin zniesmaczona. Teraz metamorofzę Chylińskiej oceniła Wróblewska

Dorota Wróblewska chwali Agnieszkę Chylińską
ONS

Metamorfoza Agnieszki Chylińskiej robi furorę w branży. Koleżanki z czerwonego dywanu zachwalają zmiany jakie zaszły w wyglądzie artystki, ale zupełnie innego zdania jest Karolina Korwin Piotrowska. Zobacz: Korwin nie jest zachwycona metamorfozą Chylińskiej. Organizator Fryderyków miażdży jej udział w show

Teraz zachwytom Rubik i Sochy przyklaskuje Dorota Wróblewska. Stylistka dość krytycznie podchodzi do metamorfoz i ody na salonach, ale potrafi dostrzec też pozytywne strony w wyborach gwiazd. Niewątpliwie popiera metamorfozę Chylińskiej i rozumie, dlaczego teraz wybrała nieco inną ścieżkę kariery i nie jest już zbuntowaną wokalistką, która pokazuje środkowy place ze sceny. Swoimi przemyśleniami podzieliła się na Facebooku:

Każdy z nas przechodzi metamorfozę nie tylko samego wizerunku, ale i stylu życia. Wystarczy jak przejrzymy swoje dawne zdjęcia. Nie można być matką trójki dzieci i jednocześnie buntowniczką z palcem środkowym do góry. Na wszystko przychodzi czas. Chylińska zmieniła się, złagodniała, dojrzała i ma zupełnie inne priorytety. W programach zawsze pozostała sobą- spontaniczna, szczera w komentarzach, autentycznie reagująca na uczestników i wrażliwa na talenty. Kolor włosów się zmienia, ale głos pozostał w swojej barwie. P.S. Ja też miałam etap bycia zbuntowaną hipiską :)

A jak Wy oceniacie jej aktualny styl?

Zobacz: Dla kogo Agnieszka Chylińska przeszła wielką metamorfozę?
 

Agnieszka Chylińska na wiosennej ramówce TVN 2015 


Seksowna Chylińska z odważną torebką:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22