Wróblewska znów krytykuje Siwiec
ONS

Wróblewska już prawie pochwaliła odmienioną Siwiec. Musiała jednak wbić jej szpilę

Wróblewska znów krytykuje Siwiec
ONS

Wtorkowa gala MTV EMA 2014 Pre-Party przyciągnęła całą plejadę polskich celebrytów. Wśród nich była też Natalia Siwiec, która zaskoczyła wszystkich elegancką kreację i nowym kolorem włosów. Odważny wybór opłacił się, bo dziś o Natalii pisali wszyscy. Przypomnijmy: Honey pokazała się w długich włosach. Siwiec zaszalała za to z kolorem

Okazuje się, że metamorfoza modelki przypadła też do gustu Dorocie Wróblewskiej, która do tej pory notorycznie krytykowała celebrytkę. Nie skończyło się jednak tylko na pochwałach, bo Wróblewska nie omieszkała nie wbić szpili Siwiec i zaczęła się głośno zastanawiać nad jej fenomenem. Wymieniła też z ironią "zasługi" modelki i przyznała, że nie rozumie do końca, dlaczego akurat to ona jest w naszym kraju gwiazdą.
 

Kreacja super, metamorfoza świetna, ale zastanawiam się co zrobiła i jakie ma dokonania Pani Siwiec, żeby wysyłać tego typu notki prasowe. Miss Kibiców, bohaterka nocnego reality show, fotomodelka od bielizny erotycznej i co jeszcze... Czy może ktoś mnie oświecić, bo mam wrażenie, że nie ogarniam tego zjawiska - napisała Wróblewska.


A na czym polega fenomen Natalii waszym zdaniem?

Zobacz: Eliza z Warsaw Shore z rażącą podróbką YSL. Oryginał na tej imprezie miała Siwiec

 

 

Natalia Siwiec i Honey na imprezie MTV EMA 2014 Pre-Party:

Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55