Dorota Wróblewska krytykuje Michała Żebrowskiego
ONS

Dorota Wróblewska ostro krytykuje Michała Żebrowskiego za zdjęcie ze szpitala: "Żenada"

Dorota Wróblewska krytykuje Michała Żebrowskiego
ONS

Kilka godzin temu informowaliśmy o tym, że Michał Żebrowski trafił do szpitala. Aktor na swoim profilu na Facebooku pokazał zdjęcie ze szpitalnego łóżka i przeprosił swoich fanów za odwołanie spektaklu w Teatrze 6.piętro. Okazało się wówczas, że Żebrowski przeszedł operację usunięcia wyrostka robaczkowego. Zobacz: Michał Żebrowski w szpitalu! Co się stało?

Fotografię ze szpitala zamieszczoną przez Michała Żebrowskiego skomentowała Dorota Wróblewska. Ekspertka modowa na portalu społecznościowym skrytykowała zachowanie aktora i porównała go do Natalii Siwiec i Moniki Pietrasińskiej. Wróblewska jest zaskoczona upublicznianiem tak prywatnych spraw przez kogoś, kto do tej pory chronił swoją prywatność.

- Kiedyś było wielką tajemnicą, kto się operował lub co miał operowane. Dzisiaj aktorzy przełamują tabu i informują cały świat o tym, gdzie się leczą, na co, z jakiego powodu. Nie dziwmy się więc, że paparazzi stoją przed oknem, bo sami dostarczamy im "mięso". Kto by pomyślał, że wielki aktor, który cały czas głosił, że chroni swoją prywatność opublikuje chory "brzuszek". Jak to nigdy nie można powiedzieć NIGDY. Michał Żebrowski gra w serialu, reklamie, a nawet jest bohaterem Pudelka obok Siwiec i Piertasińskiej. Mam nadzieję, że zdjęcie to scena z filmu. Jak nie, to zdrowia życzę. #‎wyrostek‬ = ‪#‎żenada - napisała na swoim profilu na Facebooku.


Zgadzacie się z opinią Doroty Wróblewskiej?

Zobacz na Polki.pl: Boski Żebrowski zdradza grzechy młodości

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59