Dorota Wróblewska krytykuje lekarza Anny Przybylskiej
ONS

Wróblewska krytykuje lekarza Przybylskiej: Brak szacunku dla osoby zmarłej

Dorota Wróblewska krytykuje lekarza Anny Przybylskiej
ONS

W poniedziałek wieczorem w TVP Info nieoczekiwanie pojawił się lekarz Anny Przybylskiej, dr hab. Dariusz Zadrożny. Opowiedział on bardzo szczegółowo o chorobie zmarłej pacjentki, nie szczędząc przy tym dość drastycznych szczegółów. Jego występ został już mocno skrytykowany przez internautów i nie tylko. Przypomnijmy: Lekarz Przybylskiej ujawnił drastyczne szczegóły jej choroby. Teraz jest w ogniu krytyki

Do tego grona dołączyła teraz Dorota Wróblewska. Producentka ma w zwyczaju komentowanie wydarzeń ze świata mody i show-biznesu, a zamieszanie wokół śmierci Anny Przybylskiej i lekarza aktorki również nie umknęło jej uwadze. Na swoim Facebooku głośno skrytykowała Zadrożnego, dodając przy tym, że nie chciałaby, aby doktor opowiadał po jej śmierci o chorobie i wdawał się w szczegóły.
 

Gdzie są granice przyzwoitości i szacunku do osoby zmarłej i rodziny. Przepraszam, ale nie jestem w stanie tego pojąć. Nie chciałabym również by mój lekarz prowadzący pośmiertnie ujawniał szczegóły mojej choroby - pisze na swoim Facebooku Wróblewska.


Myślicie, że lekarz Ani Przybylskiej miał zgodę jej rodziny na udzielenie takiego wywiadu?

Zobacz: "Wyła z bólu. Chciała mieć jeszcze dzieci"

Dorota Wróblewska o śmierci Anny Przybylskiej

 

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40