Dorota Wróblewska w okularach

Dorota Wróblewska chwali Nergala: "To silna osobowość, która wyróżnia się nie tylko na scenie"

Dorota Wróblewska w okularach

Dorota Wróblewska pochwaliła Nergala! Producentka pokazów mody jest pod wrażeniem jego ostatniej stylizacji, w której zaprezentował się w Operze Narodowej na spektaklu "REM". Gwiazda poświęciła mu jeden ze swoich wpisów na Faceboooku. Co napisała Dorota Wróblewska o Adamie Darskim?

Bardzo cenię sobie osoby, które mają swój indywidualny styl i mimo aktualnych trendów nie poddają się modzie. Czy mamy swój styl? Każdy powinien zadać sobie to pytanie, lecz nie każdy uzyska odpowiedź. Adam Darski (Nergal) to silna osobowość, która wyróżnia się nie tylko na  scenie. Muzyk ma charakterystyczny styl, któremu pozostaje wierny. W tym zestawieniu nic bym nie dodała i nic bym nie ujęła: dobrze dobrane oprawki, zarost i czerń tworzą wyrazisty minimalizm. Dla mnie super!

To spore wyróżnienie dla Nergala, ponieważ Dorota Wróblewska rzadko jest przychylna stylizacjom celebrytów. Ostatnio nie pochwaliła na przykład zestawu, na który zdecydowała się Barbara Kurdej-Szatan. Zdaniem gwiazdy, wyglądała jak z "taniego country". Jak widać, minimalizm sprawdzi się zawsze i wszędzie. A Wam jak podoba się zestaw Nergala?

 

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan na dwóch imprezach jednego dnia! Lepiej wygląda w wersji eleganckiej czy jako... hipiska?

 

Dorota Wróblewska pochwaliła stylizację Nergala!

Dorota Wróblewska na pokazie kolekcji marki Kazar
ONS

 

Adam Darski w Operze Narodowej

Adam Darski
ONS

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48