Party Stories
Dorota Wellman
Newsy

To jest gest! Dorota Wellman oddała 300 tysięcy potrzebującym!

To już pewne! Dorota Wellman pojawi się w nowej kampanii Lidla u boku Karola Okrasy. Na spotach prezentowanych w telewizji będziemy mogli zobaczyć połączenie dziennikarskiej i kulinarnej pasji. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy już 14 września!

Podczas środowej konferencji prowadząca "Dzień Dobry TVN" przyznała, że gażę jaką otrzymała za udział w reklamie przeznaczyła na cele charytatywne:

Drodzy Państwo! 100 tysięcy złotych postanowiłam przeznaczyć na fundację "TVN nie jesteś sam", a 200 tysięcy na inne instytucje.

W rozmowie z AfterParty.pl Dorota Wellman przyznała, że bardzo dobrze czuje się z tą decyzją:

Chciałam mieć zawsze program domowy z częścią kulinarną. Nie zrobiłam go w telewizji, bo robię inne programy. A tu dostałam taką szansę, że jest właściwie wszystko w jednym. Miałam przy tym niezłą zabawę, bo dostałam zadania, których nigdy w życiu nie robiłam. Tu nie chodzi o gotowanie! Pieniądze z poprzedniej kampanii przeznaczyłam na cele charytatywne i z tej również. Spełniłam swoje cele zawodowe, a poza tym inni będą mieli z tego pożytek. Bardzo dobrze czuję się z taką decyzją.

Po oświadczeniu Wellman na sali rozległy się gromkie brawa. My też podziwiamy i gratulujemy!

Zobacz: Dorota Wellman ostro skrytykowana za udział w reklamie Lidla. Dlaczego?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dorota Wellman
Newsy
Dorota Wellman 300 tysięcy z reklamy oddała na cele charytatywne "Inni będą mieli z tego pożytek"
To naprawdę dużo pieniędzy!

To już pewne! Dorota Wellman pojawi się w nowej kampanii Lidla u boku Karola Okrasy. Na spotach prezentowanych w telewizji będziemy mogli zobaczyć połączenie dziennikarskiej i kulinarnej pasji . Co z tego wyjdzie? Zobaczymy już 14 września! Podczas środowej konferencji prowadząca "Dzień Dobry TVN" przyznała, że gażę jaką otrzymała za udział w reklamie przeznaczyła na cele charytatywne: Drodzy Państwo! 100 tysięcy złotych postanowiłam przeznaczyć na fundację "TVN nie jesteś sam", a 200 tysięcy na inne instytucje. W rozmowie z AfterParty.pl Dorota Wellman przyznała, że bardzo dobrze czuje się z tą decyzją: Chciałam mieć zawsze program domowy z częścią kulinarną. Nie zrobiłam go w telewizji, bo robię inne programy. A tu dostałam taką szansę, że jest właściwie wszystko w jednym. Miałam przy tym niezłą zabawę, bo dostałam zadania, których nigdy w życiu nie robiłam. Tu nie chodzi o gotowanie! Pieniądze z poprzedniej kampanii przeznaczyłam na cele charytatywne i z tej również. Spełniłam swoje cele zawodowe, a poza tym inni będą mieli z tego pożytek. Bardzo dobrze czuję się z taką decyzją. Po oświadczeniu Wellman na sali rozległy się gromkie brawa . My też podziwiamy i gratulujemy! Zobacz: Dorota Wellman ostro skrytykowana za udział w reklamie Lidla. Dlaczego?

Dorota Wellman - ile zarobiła na rekalmie Lidla?
ONS
Newsy
Dorota Wellman zarobiła 400 tysięcy, oddała 300 tys... Co z resztą?
Na co poszło 100 tysięcy?

To sytuacja absolutnie bez precedensu. Dorota Wellman przekazała całą gażę za reklamę Lidla na cele charytatywne! A było to aż 300 tys. złotych, z czego aż 100 tys. poszło na fundację TVN. Wcześniej, dziennikarka była ambasadorką jogurtów. Wówczas również wszystkie zarobione pieniądze podarowała chorym dzieciom. Zobacz: Dorota Wellman 300 tysięcy z reklamy oddała na cele charytatywne "Inni będą mieli z tego pożytek" Gaża Doroty wciąż jednak budzi duże emocje. Dziś "Super Express" donosi, że Wellman na kampanii Lidla zarobiła aż... 400 tysięcy złotych! 3/4 tej sumy poszło na cele charytatywne. Co z pozostałymi 100 tysiącami? Oczywiście gwiazda TVN musiała zapłacić podatek od darowizn, a więc większość tej sumy poszła właśnie na ten cel! Jeszcze raz wielkie brawa! Zobacz: Dorota Wellman żartuje z podawania ręki... Chodzi o prezydenta Dudę?  

Kuba Wojewódzki kpi z Doroty Wellman
ONS
Newsy
Dorota Wellman przekazała 300 tysięcy złotych na cele charytatywne. Kuba Wojewódzki: Co z resztą?
Zaskakujące słowa dziennikarza

Dorota Wellman za kampanię Lidla otrzymała potężną gażę. 300 tysięcy  przekazała na cele charytatywne ! Jednak Kuba Wojewódzki ma wątpliwości czy jest to cała gaża, którą dziennikarka oddała potrzebującym... Kuba Wojewódzki o Dorocie Wellman W swoim felietonie dla "Polityki" dziennikarz TVN wyraził swoją wątpliwości co do reszty pieniędzy. Choć uważa, że jest to piękny gest, zastanawia się, dlaczego dyskont zapłacił tak mało koleżance z branży: To piękny gest dużego serca i trochę mniejszego portfela Dorota Wellman, która została nową twarzą firmy Lidl i postanowiła przekazać całe swoje honorarium na cele charytatywne - 300 tysięcy złotych. Niestety nie podała informacji, co z resztą kasy. Bo jeśli to całość to jak przystało na dyskont nie przesadzili z ceną - napisał Wojewódzki. W mediach już pojawiły się wątpliwości  ile tak naprawdę Dorota Wellman otrzymała za kampanię Lidla . Jednak czy insynuacje Kuby są tu na miejscu? Jak uważacie?   Zobacz także: Nie tylko Wellman i Okrasa! Anna Mucha i Borys Szyc też wystąpili w reklamach Lidla

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner