Dorota Wellman
ONS

Dorota Wellman może stracić pracę w TVN?! Ma już plan, gdzie będzie pracować

Dorota Wellman
ONS

Dorota Wellman obawia się o pracę w "Dzień dobry TVN"? Na szczęście na razie nic nie wskazuje na to, jakoby jedna z najbardziej lubianych prezenterek stacji miała nagle stracić zatrudnienie. Jednak Dorota Wellman ma świadomość, że kariera w telewizji może nie trwać wiecznie. Dlatego gwiazda TVN ma przygotowany plan awaryjny, na wypadek, gdyby musiała pożegnać się z pracą w mediach. Jej strategia jest dość zaskakująca. Okazuje się, że Dorota Wellman myśli o założeniu firmy sprzątającej. Skąd taki pomysł?

 

Zobacz też: Dorota Wellman już po operacji barku! Wiemy, jak się czuje i kiedy wraca do "Dzień dobry TVN"

 

Dorota Wellman otworzy firmę sprzątającą biura

Dziennikarka tworzy świetny duet z Marcinem Prokopem. Oboje należą do ulubieńców widzów "Dzień dobry TVN". Jednak Dorota Wellman wie, że w pracę w telewizji wpisana jest duża zmienność, a losy jej kariery mogą potoczyć się różnie. Dlatego gwiazda ma bardzo konkretny plan "B".

Jeśli bym nie miała szansy pracy w zawodzie to założę firmę sprzątającą. W młodości sprzątałam domy, knajpy i hotele za granicą. Potrafię to robić naprawdę dobrze, więc wezmę szmatę, by sprzątać w biurach czy mieszkaniach. Skoro jestem w tym świetna to czemu miałabym się tego wstydzić?  - zdradziła Dorota Wellman w rozmowie z "Faktem".

Po raz kolejny wielkie brawa dla Doroty Wellman za dystans do samej siebie! To prawdziwa rzadkość w show-biznesie. My mamy jednak nadzieję, że będzie oglądać gwiazdę na ekranach po wsze czasy. :)

 

Polecamy: Dorota Wellman ostro o pracy w telewizji: „Rzucają mi kłody pod nogi! Straciłam wszystkie najlepsze programy”

 

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej lubianych prowadzących "Dzień dobry TVN".

Dorota Wellman

 

Razem z Marcinem Prokopem tworzą rewelacyjny duet prowadzących.

Dorota Wellman, Marcin Prokop
ONS

Więcej na temat Dorota Wellman Dzień dobry TVN
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43