Dorota Wellman o celebrytkach
ONS

Wellman poniża celebrytki: Robią z siebie idiotki, wyglądają jak glonojady!

Dorota Wellman o celebrytkach
ONS

Dorota Wellman należy do grona najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Słynie z ogromnego poczucia humoru i dystansu, co owocuje często niezapomnianymi wypowiedziami na łamach telewizji czy prasy. Przypomnijmy: Wellman do Prokopa na dzień dobry: Spier***aj

Wellman potrafi jednak pokazać też pazur i z taką jej odsłoną mamy do czynienia w książce "Kalendarzyk niemałżeński", którą napisała wspólnie z Pauliną Młynarską. Z tej okazji udzieliła też obszernego wywiadu w "Gali", gdzie porusza kilka kwestii omawianych również we wspomnianej książce. Jedną z nich jest kult celebrytów i "imprez" np. promocji kremów, na które gwiazdy stroją się w piękne suknie i z przejęciem oglądają i pozują z rozmaitymi produktami.
 

Dla premiery jakiegoś kremu wkładają wyrafinowane suknie, godzinami się czeszą i malują. Są wiecznie młode i supersexy. Jeszcze tylko te usta w dziubek (zwane karpikiem lub glonojadem, bo za bardzo nadmuchane przez chirurgów plastycznych), dekolt po pas i już mamy sexy babcie. Makabra! Zastanawiam się, czy dla darmowego słoiczka kremu warto robić z siebie idiotkę - czytamy.


Dorota nie pochwala również przesadnego dbania o urodę przy wykorzystaniu chirurgii plastycznej i botoksu. Twierdzi, że wprawdzie nie ma w "ulepszaniu" nic złego, ale większość kobiet przekracza granice dobrego smaku i wyglądają jak... glonojady.
 

Nie podoba mi się tylko to, że wszystkie kobiety mają jednego lekarza, który botoksuje je podobnie. Negatywnie odbija się również to, że kobiety nie zatrzymują się na pewnym etapie, kiedy botoksowanie jeszcze poprawia urodę. Ona przekraczają barierę, po przejściu której wyglądają jak glonojad przesuwający się po ścianie akwarium, z dużymi ustami i wielkimi polikami - podsumowała ostro.


Co sądzicie o tak zdecydowanym i barwnym podsumowaniu show-biznesu? Wellman ma rację? Przypomnijmy, że niedawno w podobnym tonie wypowiedziała się Korwin Piotrowska. Zobacz: One tak nie wyglądają na żywo!

Sławne sobowtóry największych polskich gwiazd:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48