Wellman skrytykowała żonę prezydenta
ONS

Wellman krytykuje żonę prezydenta: Nie jest kobiecym autorytetem

Wellman skrytykowała żonę prezydenta
ONS

Dorota Wellman zawsze słynęła z ostrego języka i bezpardonowych opinii. Ostatnio uwagę wszystkich zwróciła jej wypowiedź o celebrytkach i ich zamiłowaniu do botoksu. Przypomnijmy: "Robią z siebie idiotki, wyglądają jak glonojady!"

W swojej książce napisanej wspólnie z Pauliną Młynarską "Kalendarzyk niemałżeński" obrywa się również... Annie Komorowskiej, żonie obecnego prezydenta RP. Wellman nie podoba się to, że Komorowska nie angażuje się w sprawy dotyczące kraju, a szczególnie obrony praw mniejszości i kobiet. W wywiadzie dla "Gali" tłumaczy, że zdania nie zmieni i w jej mniemaniu Pierwsza Dama powinna prezentować zgoła odmienną postawę.
 

Anna Komorowska jest, a jakby jej nie było. Szanuję Pierwszą Damę, ale mam prawo do wyrażenia swojej opinii. Mogę jako obywatel kraju, który głosował na obecnego prezydenta, mieć uwagi co do zaangażowania Anny Komorowskiej w sprawy kraju. I mogę to wyrazić. Nie zmienię zdania, bo pierwsza dama ma bardzo wielką rolę do spełnienia. Może wypełnić jakąś lukę, może być rzecznikiem wielu zarzuconych spraw i ludzkich problemów, nie tylko kobiet. Brakuje mi w Polsce autorytetów dla kobiet - powiedziała w rozmowie z "Galą".


Przy okazji Wellman wyznała, że w przeszłości dwukrotnie otrzymywała propozycje zaangażowania się w politykę. Obie odrzuciła, a obecnie jest tak do polityki zniechęcona, że taka opcja w ogóle nie wchodzi jej zdaniem w grę.


Dwukrotnie odmówiłam wejścia w politykę. Jedna propozycja wyszła od ugrupowania, z którym nie chcę mieć nic wspólnego, a druga nadeszła nie w porę. A teraz polityka tak mi się nie podoba, że coraz częściej nie chcę mieć z nią nic wspólnego - dodaje rozczarowana.


Zgadzacie się z Dorotą Wellman? Byłoby dobrym pomysłem, gdyby zaangażowała się w politykę?Zobacz też najpopularniejsze polskie gwiazdy na Instagramie:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43