Dorota Szelągowska
EastNews

Dorota Szelągowska urządziła... syna! Ładnie? "Mogłam choć trochę zaszaleć"

Dorota Szelągowska
EastNews

Projekty Doroty Szelągowskiej zazwyczaj wzbudzają zachwyt. Metamorfozy wnętrz, które przeprowadza w programach telewizyjnych są naprawdę spektakularne. Teraz architektka zdecydowała się zaprojektować pokój dla syna. Efektami pochwaliła się na Instagramie. Zobacz, jak urządziła pokój nastolatka...

Dorota Szelągowska projektuje pokój syna!

Dorota Szelągowska często dzieli się z fanami efektami metamorfoz w swoim domu. Niedawno projektantka prezentowała nową kuchnię, potem przyszedł czas na biuro projektowe, które wzbudziło sporo kontrowersji, a teraz pokazała najnowszą realizację czyli pokój dla syna!

Jest prosto i efektownie:

Mój syn chciał mieć ciemny, minimalistyczny, ale przytulny pokój - napisała na Instagramie Dorota Szelągowska.

Pokój syna Doroty Szelągowskiej
Instagram

Nie wiesz jaki wybrać obraz do pokoju? Sprawdź nasze propozycje:

Projektantka chciała spełnić wymagania syna, ale nie byłaby sobą, gdyby nie zaskoczyła nietypowym rozwiązaniem. Okazuje się, że zdecydowała się na wprowadzenie koloru do pokoju 18-letniego Antoniego w postaci obrazów. 

Obrazy Marcina Lenczowskiego, którego odkryłam na @gallerystore.pl były niespodzianką. No i okazało się, że kolorowy kontrapunkt jest strzałem w dziesiątkę. - dodała.

Metamorfoza pokoju była udana?

Dorota Szelągowska jest zachwycona nowym pokojem syna, głównie dlatego, że efekt go zaskoczył i co najważniejsze trafiła w jego gust!

Ja spełniona, bo mogłam choć trochę zaszaleć, syn zachwycony, bo obrazy są ekstra, a córka uważa, że ten z lewej to jej brat - właściciel pokoju 😂

Fani projektantki też uważają, że realizacja pokoju dla chłopaka wyszła doskonale i nawet mimo ciemnych kolorów jest przytulny. Oczywiście najwięcej słów uznania zebrał pomysł z obrazami! Podoba Wam się to wnętrze?

Dorota Szelągowska jest jedną z najpopularniejszych projektantek wnętrz

Dorota Szelągowska na planie programu Dorota Was urządzi
 

Antoni pojawił się niedawno w serialu "Na wspólnej".

Antoni Szelągowski w Na wspólnej! Jak wygląda syn Doroty Szelągowksiej?
TVN
                              

 

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48