Dorota Szelągowska czy Małgorzata Rozenek? Kto poprowadzi polską wersję show "Extreme Makeover"? Dorota Szelągowska Małgorzata Rozenek w kombinezonie Ewy Minge Dorota Szelągowska w okularach
Dorota Szelągowska czy Małgorzata Rozenek? Kto poprowadzi polską wersję show "Extreme Makeover"?
ONS
Zaskoczeni? Wybór był bardzo trudny!
1/5
Dorota Szelągowska czy Małgorzata Rozenek? Kto poprowadzi polską wersję show "Extreme Makeover"?
ONS

Dorota Szelągowska poprowadzi polską edycję programu "Domowych rewolucji"! Dziennikarka i projektantka wnętrz pokonała Małgorzatę Rozenek, która również walczyła o rolę gospodyni nowego reality-show. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, to właśnie Dorota Szelągowska zostanie gwiazdą formatu, którego emisja planowana jest na 2017 rok. Program zostanie pokazany na kanale HGTV.

 

Dorota Szelągowska poprowadzi "Domowe rewolucje"

To nie pierwszy program, w którym możemy zobaczyć jak Dorota Szelągowska zmienia wygląd mieszkań i domów. Projektanta wnętrz do tej pory prowadziła m.in. "Dorota was urządzi", "Polowanie na kuchnie" i "Polowanie na mieszkanie".

 

Co więcej, Dorota Szelągowska wydała w tej sprawie oświadczenie! Nie podobają jej się plotki na temat konfliktu z Małgorzatą Rozenek:

Namnożyło się bzdur w internetach więc czym prędzej prostuję. Choć prawda jest zwykle mniej atrakcyjna od plotek :) Po pierwsze. Małgorzatę Rozenek i mnie - razem, możecie oglądać w najnowszym odcinku jej programu w sobotę w TVN style, natomiast nigdy nie stawałyśmy w szranki by prowadzić jeden program. Rozumiem, że nazwiska Gosi budzą zainteresowanie, ale szanowni dziennikarze mogliby zajrzeć czasem na oficjalną stronę tvn, gdzie już ok kilku tygodni wisi oficjalna informacja o moim nowym programie, zamiast wypisywać bzdury i sztucznie pompować sprawę. Po co? Żeby teraz napisać że Szelągowska wygrała? Nic nie wygrała, bo od początku tworzę ten program, a Gosia z tego co wiem, za chwilę rusza na plan "Projektu Lady" oraz kontynuuje " W dobrym stylu". Brr, nie lubię sztucznych konfliktów. Po drugie: Nie przygotowuję polskiej wersji "Extreme makeover" - "Domowe rewolucje" to po prostu rozszerzone wersje DWU czy PnM. Metamorfozie zostaną poddane całe mieszkania. Nie burzymy domów, nie budujemy nowych. Zmieniamy Wasze wnętrza, a format się tworzy, więc będzie całkiem nowiutki :) - pisze Dorota Szelągowska.

Myślicie, że Dorota Szelągowska sprawdzi się w roli gospodyni nowego show? Żałujecie, że w programie zabraknie Małgorzaty Rozenek?

 

Zobacz także: Dorota Szelągowska ułożyła sobie już życie po rozwodzie! "Od roku jestem w szczęśliwym związku!"

 

Dorota Szelągowska nie ma konfliktu z Rozenek

2/5
Dorota Szelągowska
ons.pl

Dorota Szelągowska już od kilku lat związana jest ze stacją TVN Style w której stała się prawdziwą ekspertką od metamorfoz mieszkań i domów.

3/5
Małgorzata Rozenek w kombinezonie Ewy Minge
ONS

Szelągowska pokonała Małgorzatę Rozenek, która jeszcze kilka dni temu pokazała swoim fanom na Instagramie ich wspólny występ w programie "W dobrym stylu". Dorota w programie pomagała pomalować i urządzić mieszkanie Małgorzaty Rozenek, która przed kamerami zdradziła, jak wygląda jej życie z Radosławem Majdanem.

Zobacz także: Rozenek zdradziła Szelągowskiej intymne szczegóły z życia z Radkiem! Co z ich "rywalizacją" o program? WIDEO

4/5
Dorota Szelągowska w okularach
5/5