Dorota Szelągowska o związku

Dorota Szelągowska pokazała przedpokój w swoim domu! Imponujący...

Dorota Szelągowska o związku

Dorota Szelągowska jest jest jedną z najpopularniejszych specjalistek od wnętrz w naszym kraju. Jakiś czas temu gwiazda programów wnętrzarskich sama urządzała swoje mieszkanie, a efektami swoich realizacji cieszyła się na Instagramie. Fani gwiazdy TVN mieli już okazję zobaczyć przepiękny złoto-różowy salon, stylową łazienkę z  głębokim odcieniem zieleni, a teraz przyszedł czas na przedpokój! Na uwagę zasługuje ściana z luster i fotele kinowe. Zobaczcie sami!

Elegancki przedpokój w domu Doroty Szelągowskiej!

Dorota Szelągowska słynie z zaskakujących metamorfoz, które przeprowadza w swoich wnętrzarskich programach. Teraz projektantka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami przedpokoju, który zaprojektowała do swojego mieszkania. Królują w nim lustra, które gwiazda uwielbia, choć zdaje sobie sprawę z tego, że czeka ją sporo sprzątania!

Uwielbiam lustra! Dzięki nim powiększamy, doświetlamy i ... mamy więcej sprzątania. Ale co tam 🙂 Zdecydowanie warto 😘 - napisała Dorota Szelągowska na Instagramie. 

Fani projektantki są zachwyceni przedpokojem i zwracają uwagę na lustra, ale największe wrażenie zrobiły na nich kinowe fotele po renowacji. To one nadają eklektycznego charakteru temu pomieszczeniu.

Lustra jak lustra ale te fotele kinowe 😍

Te fotele rządzą... chcę takie😭

Fajne lustro, ale to kinowe krzesla robia wow, mega👍

Sami spójrzcie na ten przedpokój! Rewelacyjny...

Zobacz także: Ile razy się przeprowadzała? Na co wydaje najwięcej pieniędzy? Tego nie wiedzieliście o Dorocie Szelągowskiej

 

Salon w mieszkaniu Doroty Szelągowskiej tez wygląda doskonale!

Dorota Szelągowska pokazała swoje mieszkanie
Instagram

 

Dorota Szelągowska w najmodniejszym płaszczu w cętki
Instagram/Dorota Szelągowska

 

 

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00