Dorota Szelągowska zaczyna wszystko od nowa
ONS

Szelągowska planuje otworzyć nowy biznes. Rozstanie ze Sztabą wpłynęło na jej decyzję

Dorota Szelągowska zaczyna wszystko od nowa
ONS

Rozstanie Doroty Szelągowskiej i Adama Sztaby było wielkim zaskoczeniem dla wszystkich. Para, która w 2013 roku stanęła na ślubnym kobiercu już po kilku miesiącach postanowiła zakończyć swój związek. Na szczęście w trudnych chwilach córkę Katarzyny Grocholi wspierały przyjaciółki. Zobacz: Nie tylko Szulim wspiera Szelągowską. Jej rozstanie przeżywa też inna gwiazda

Okazuje się, że po głośnym rozstaniu Dorota chciałaby wyjechać i rozpocząć swoje życie od nowa. Przy okazji chciałaby otworzyć nowy biznes. Jak donosi "Dobry Tydzień", gwiazda TVN Style być może zamieszka na Warmii, gdzie swój dom kilka lat temu kupiła Grochola.

- Dorota coraz częściej rozważa, czy nie zamieszkać na Warmii przez jakiś czas, aby się wyciszyć, odpocząć- zdradziła znajoma celebrytki.


Według informacji tygodnika Szelągowska właśnie tam chce otworzyć mały pensjonat w którym mogliby zatrzymywać się jej przyjaciele i znajomi.

Zobacz na Polki.pl: Wielki kryzys z małżeństwie Sztaby i SzelągowskiejDorota Szelągowska w białym garniturze na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style 2015


Adam Sztaba na finale Must Be The Music


Szelągowska i dwie inne gwiazdy w białych garniturach na imprezie:


 

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56