Dorota Szelągowska na planie programu Dorota Was urządzi

Dorota Szelągowska otworzy pensjonat? Projektantka komentuje!

Dorota Szelągowska na planie programu Dorota Was urządzi

Od kilku dni mówi się o nowym projekcie Doroty Szelągowskiej. Córka Katarzyny Grocholi ma wkrótce otworzyć swój pierwszy pensjonat. Gwiazda TVN-u ma przyjmować gości w wielkim domu położonym na Mazurach. Czy to prawda? Zobaczcie, co zdradziła główna zainteresowana! 

Szelągowska będzie mieć pensjonat?

Pensjonat 38-latki z pewnością byłby piękny i bardzo funkcjonalny. Panowałoby w nim dużo bieli i szarości, a dodatki zachwyciłyby nawet i najbardziej wymagającego odwiedzającego. Niestety okazuje się, że córka Katarzyny Grocholi nie planuje otworzyć własnego hotelu. Informacje o pensjonacie były plotkami. Dorota donosy skomentowała publikując zdjęcie bez makijażu na Instagramie. 

Nie otwieram pensjonatu. Chwilowo żadnego 😁 Nie pokazałam ostatnio żadnego domu poza tym który pokazuję od zawsze. Ucałowania z Mazur 😘😘😘😘 - napisała Dorota na Instagramie.

Szelągowska zdecydowanie nie narzeka na brak pracy. Gwiazda prowadzi kilka programów w TVN Style i HGTV, a także ma swoją firmę zajmującą się projektowaniem wnętrz. Ostatnio zaprojektowała m.in. kuchnię Mateusza Gesslera. Niektórzy internauci stwierdzili, że odmienione pomieszczenie nie jest funkcjonalne, jednak restaurator był zachwycony metamorfozą.

Na początku stycznia 2018 roku Dorota także została mamą po raz drugi. Gwiazda przywitała na świecie córkę, która otrzymała na imię Wanda. Projektantka bardzo strzeże jednak swojej prywatności i do tej pory nie pokazała dziewczynki. Opieka nad Wandą pochłania zapracowanej mamie dużo czasu. 

– Żyjemy w dziwnych czasach, doceniam absolutnie każdą matkę, która pracuje. Powiem szczerze, że kiedy zostaję w weekend z moją córką, to jest cięższa robota, niż kiedy rozwalam ludziom ściany i betonuję, bo tam zawsze sobie mogę zrobić przerwę, powiedzieć Hej słuchajcie, ja tak na pięć minut sobie odpocznę. Moja córka, jak to słyszy, to od razu jest: Mama! Mama! Więc to też jest trudniej być matką na pełen etat, niż łączyć te wszystkie rzeczy razem. – wyznała w rozmowie z Party.

Niemniej jednak wracając do tematu pensjonatu, okazuje się, że wiadomość o jego braku bardzo zasmuciła fanów. 

A szkoda 😂 Możee kiedyś!?

O nie, a chciałam przyjechać 😉 - pisali rozczarowani internauci w sieci.

Myślicie, że za kilka lat Dorota otworzy swój hotel? Miejsca z pewnością byłoby trzeba rezerwować sporo wcześniej! 

Dorota dementuje powstanie pensjonatu

Dorota jest aktywna w social mediach 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przyłapana na robieniu selfie na zdechu. Żenujące i pouczające zarazem wiec się dzielę 😂

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12