Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Dorota Gardias
Newsy

Dorota Gardias znowu przeżywa koszmar! Gwiazda TVN walczy z ciężkimi powikłaniami po koronawirusie "wciąż mam duszności"

Dorota Gardias jesienią zachorowała na Covid-19, jednak do tej pory boryka się z poważnymi powikłaniami. Jak przyznaje, jej stan zdrowia znacznie się pogorszył i cierpi na napady duszności.

Dorota Gardias na początku października przechodziła COVID-19. Wówczas dziennikarka zaraziła się nim od swojej córki, która została zakażona w swojej szkole. Dziewczynka przechodziła koronawirusa łagodnie, niestety gwiazda TVN, mimo tego, że nie była w grupie ryzyka, chorobę przeszła bardzo poważnie i wymagała hospitalizacji. Jak się jednak okazuje, koszmar celebrytki trwa do dziś. Dorota Gardias wciąż zmaga się z poważnymi dusznościami i innymi problemami zdrowotnymi. Co więcej przyznaje iż pomimo szukania pomocy w licznych szpitalach, została odesłania z nich z kwitkiem.

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Dorota Gardias ma powikłania po koronawirusie

Dorota Gardias wyjątkowo ciężko przeszła zakażenie koronawirusem. Dziennikarka nie tylko musiała zostać hospitalizowana, ale przez kilka tygodni nie miała również węchu oraz smaku, co jest jedną z najbardziej charakterystycznych objaw zakażenia, a także skarżyła się na mgłę covidową.

Miałam problem z takimi napadami lęku w trakcie choroby, jednak w momencie duszności coś uruchamia się w głowie człowieka i zaczyna się bać i wpadać w panikę. To jest najgorsze, co można zrobić. Spokój jest w tym momencie najważniejszy - przyznaje dziennikarka.

Jak się okazuje, pomimo iż gwiazda TVN koronawirusa przechodziła niespełna pół roku temu, jej koszmar powrócił, a pocovidowe powikłania niezwykle utrudniają jej życie. W rozmowie z "Faktem" Dorota Gardias przyznała, że wciąż walczy z silnymi dusznościami i uczuciem ciężkości w klatce piersiowej. Co więcej, jak wyznała w rozmowie z tabloidem, pomimo iż wydzwaniała do wielu szpitali, nie udało jej się dostać na żaden oddział, by skonsultować stan swojego zdrowia. 

Napady duszności zdarzyły mi się nawet wczoraj, miałam wyjątkowo ciężki dzień i nawet zaczęłam dzwonić po szpitalach, czy nie mogę gdzieś się przebadać, ale nie było takiej możliwości, bo jest to utrudnione -przyznała Dorota Gardias.

Na szczęście dziennikarce udało się umówić prywatną lekarską wizytę i dzięki temu zaplanować szereg badań.

Zamówiłam sobie wizytę za kilka dni i będę robiła wszystkie badania, spirometrię płuc, serca, bo być może to jest jakiś problem z sercem. Także niestety są te skutki, ale żyjemy, oddychamy i musimy być spokojni, jestem optymistką – powiedziała w rozmowie z tabloidem Dorota Gardias.

Pogodynka apeluje do fanów, by nie bagatelizowali ani objawów, ani samej choroby. Podkreśla również, że choć sama obawia się o swój stan zdrowia, stara się nie kierować strachem, ponieważ wpadanie w panikę może jeszcze bardziej pogorszyć samopoczucie.

Ludzie są bardzo złym stanie psychicznym i strasznie się nakręcają i boją. W momencie, kiedy przejdą COVID, to mają potem napady lęku, jak robi im się duszno. Niestety, po tej chorobie odczuwalny jest taki "ciężar" na płucach. Ja akurat radzę sobie z tymi napadami, bo dużo kiedyś na ten temat czytałam, moja przyjaciółka zmagała się z tym problemem. Spokój jest w tym momencie najważniejszy – powiedziała w rozmowie z "Faktem" Dorota Gardias.

Dorota Gardias
Instagram

Dorota Gardias zachorowała na koronawirusa w październiku 2020 roku. Musiała być wówczas hospitalizowana. 

Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza
East News
Newsy
Dorota Gardias o swoim stanie zdrowia: "Od blisko dwóch tygodni zmagam się z zakażeniem"
Dorota Gardias o swoim stanie zdrowia: "Od blisko dwóch tygodni zmagam się z zakażeniem"

Dorota Gardias po raz pierwszy skomentowała doniesienia dotyczące swojego zdrowia oraz zdrowia jej córki, Hani. Obie zostały zarażone koronawirusem, w wyniku czego dziennikarka trafiła do szpitala. Jaki jest jej stan zdrowia? Dziennikarka poinformowała o szczegółach swojej hospitalizacji.  Zobacz także:  Dorota Gardias ma koronawirusa. Jest oświadczenie TVN: "Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem" Dorota Gardias ma koronawirusa. Dziennikarka wydała oświadczenie  Pierwsze informacje na temat stanu zdrowia Doroty Gardias i jej dziecka podał "Super Express". Gwiazda TVN miała zarazić się od swojej córki. Hania z kolei miała mieć kontakt z osobą zakażoną w szkole. Z ustaleń mediów wynikało, że dziennikarka miała bardzo ciężko przechodzić chorobę i mieć problemy z oddychaniem.  Medialne doniesienia o zarażeniu koronawirusem zostały potwierdzone przez biuro prasowe TVN jednak nie przekazano oficjalnych informacji na temat zdrowia dziennikarki. W piątek rano Dorota Gardias po raz pierwszy zabrała głos w sprawie zdrowia swojego i córki.  Dzień dobry wszystkim 💚 W świetle ostatnich doniesień chciałam Wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuje za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię którą przesyłacie nieustannie 🙏🏻 to dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna 🙏🏻🍀 - - zaczęła dziennikarka  W dalszej części wpisu potwierdziła, że zaraziła się wirusem COVID-19 już 2 tygodnie temu. Podkreśliła również, że nic nie zagraża jej zdrowiu i życiu:  Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID... cały czas przebywam w szpitalu ale mojemu życiu nic nie...

Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza
East News
Newsy
Dorota Gardias cierpi na mgłę covidową! To efekt zakażenia koronawirusem!
O takim skutku koronawirusa jeszcze nie słyszeliśmy!

Dorota Gardias na początku października zaraziła się koronawirusem . Pogodynka dość ciężko przechodziła Covid-19 i skończyło się na  pobycie w szpitalu, gdzie konieczna była tlenoterapia. Dorota Gardias wróciła już do pracy, a w mediach społecznościowych chętnie opowiadała o przebiegu choroby . Jak się okazuje stale zmaga się ze skutkami Covid-19. Utrata węchu i smaku to nie jedyne z nich. Jakiś czas temu Dorota Gardias zdradziła, że chociaż jest już ozdrowieńcem nadal boryka się z dużym osłabieniem organizmu: Faktycznie organizm jest bardzo słaby,  momentalnie łapie zadyszki (nawet przy najprostszych czynnościach) - wyznał na Instastories.   Dorota Gardias o kłopotach z pamięcią po Covid-19! Teraz okazuje się, że to nie jedyne powikłanie po przejściu koronawirusa, z którym zmaga się gwiazda TVN. Po tym, jak odzyskała już węch i smak teraz cierpi na ból głowy i kłopoty z pamięcią: Węch i smak mi już dawno wróciły. Pozostał tylko ból głowy i tzw. mgła covidowa, czyli kłopoty z pamięcią – napisała Dorota Gardias w odpowiedzi na pytanie Internauty o stan zdrowia  Okazuje się, że tak zwana "mgła mózgowa' coraz częściej dotyka osoby, które przeszły Covid-19. Jakie są jej objawy? Człowiek jest często zdezorientowany, ma problemy ze skupieniem się  komunikacją, często zapomina o codziennych sprawach. Mgła covidowa najczęściej pojawiają się u osób, które ciężko przeszły zakażenie koronawirusem oraz u osób starszych.  Francuscy lekarze, którzy przebadali 120 pacjentach z COVID-19 twierdzą, że  aż 34 proc. miało problem z zapominaniem, a 27 proc. nie było w stanie się skoncentrować. Wiedzieliście, że kłopoty z pamięcią mogą być skutkiem zakażenia koronawirusem?...

Dorota Gardias wzruszyła się słowami Agnieszki Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"
Newsy
Dorota Gardias popłakała się przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Poszło o to, co powiedziała na antenie "Dzień Dobry TVN" 
Dorota Gardias chora na koronawirusa. Jak się czuje? Popłakała się przez Agnieszką Woźniak Starak

Niedawno media obiegła informacja o tym, że Dorota Gardias zachorowała na koronawirusa a jej stan jest ciężki, przez co jest podłączona do respiratora. O ile zakażenie wirusem COVID-19 okazało się prawdziwe, to sama dziennikarka zdementowała pozostałe doniesienia. Jednocześnie oświadczyła, że czuje się coraz lepiej, a jej córeczka jest w domu pod opieką taty. Temat choroby Doroty Gardias poruszyła również Agnieszka Woźniak-Starak na antenie "Dzień Dobry TVN".  Nie będę ukrywać, popłakałam się - podsumowała to, co usłyszała w telewizji Dorota Gardias.  Dlaczego wypowiedź Agnieszki Woźniak-Starak wywołała w niej takie emocje?  Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jaki jest stan zdrowia Doroty Gardias! Dorota Gardias wzruszona słowami Agnieszki Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak na antenie "Dzień Dobry TVN" postanowiła odnieść się do pojawiających się w mediach informacji na temat zdrowia Doroty Gardias:  Informacje, że Dorota Gardias leży pod respiratorem, nie są prawdziwe. Dorotka czuje się coraz lepiej, a jej córeczka jest w domu pod opieką taty - powiedziała Gospodynie programu jednocześnie skierowały w stronę zmagającej się z koronawirusem dziennikarki kilka słów wsparcia. Dorota Gardias postanowiła podziękować za miłe słowa na swoim Instagramie:  Moje kochane "Dzień dobry TVN"... Nie będę ukrywać, popłakałam się. Dziękuję Wam za wsparcie, za sms-y i dobrą energię. Przytulam wszystkich z redakcji bez wyjątku. Tęsknie za Wami bardzo! Na wpis koleżanki z pracy zareagowała także Ewa Drzyzga: Dorotko, przytulam i mam nadzieję, że Twoja historia powstrzyma przed beztroską wobec koronawirusa. Z kolei Agnieszka Woźniak-Starak jeszcze raz złożyła dziennikarce życzenia szybkiego powrotu...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner