Dorota Gardias w beżowym płaszczu

Dorota Gardias zakończyła izolację, ale teraz gwiazda TVN boi się o swoją córkę! Puści Hanię do szkoły? 

Dorota Gardias w beżowym płaszczu

Dorota Gardias pokonała koronawirusa i zakończyła obowiązkową izolację. Niestety, teraz gwiazda TVN martwi się o swoją córeczkę Hanię! Dorota Gardias w rozmowie z mediami nie ukrywa, że boi się puścić swoją pociechę do szkoły. Władze w Polsce zdecydowały, że w obecnej chwili placówki szkolne nie będą zamykane. Jak komentuje do piękna pogodynka, która sama walczyła z koronawirusem?

Nie wiesz co robić podczas izolacji domowej? Zamów nowe książki i wykorzystaj kody rabatowe Livro.

Dorota Gardias nie puści córki do szkoły?

Ponad tydzień temu "Super Express" przekazał niepokojące informacje dotyczące Doroty Gardias. Okazało się wówczas, że pogodynka TVN i jej córeczka zaraziły się koronawirusem. Mała Hania przechodziła chorobę łagodnie i w zasadzie bezobjawowo, jednak Dorota Gardias miała poważne problemy z oddychaniem. 

Przez trzy dni miałam gorączkę, bardzo bolały mnie plecy, mięśnie, oczy, bardzo bolała mnie głowa. Po trzech, czterech dniach te dolegliwości zaczęły ustępować: gorączka spadła, plecy przestały boleć i szczerze myślałam, że już po wszystkim, ale od piątku czyli pięć dni od pierwszych objawów, zaczęły mnie boleć płuca i ten ból każdego dnia był silniejszy. Do tego stopnia, że kiedy w poniedziałek trafiłam do szpitala już nie mogłam brać pełnego oddechu ponieważ nie pozwalał na to ból- wspominała ostatnio na antenie "Dzień Dobry TVN".

Na szczęście Dorota Gardias wróciła już do domu, a jej stan zdrowia jest coraz lepszy. Ostatnio pogodynka pochwaliła się, że ostatni test na koronawirusa był ujemny. Dziś (w sobotę 10 października) gwiazda TVN zdradziła, że zakończyła już obowiązkową izolację i spotkała się z ukochaną córką. Razem wybrały się na jesienny spacer. 

Teraz Dorota Gardias nie ukrywa, że nie wie, czy jej córka wróci do szkoły. W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusa w Polsce gwiazda TVN uważa, że szkoły powinny być zamknięte.

Zastanawiam się, czy nie zatrzymać córeczki w domu na ten najtrudniejszy okres. Jeszcze nie podjęłam decyzji, ale rozważam to. Myślę, że w obecnej sytuacji zamknięcie szkół byłoby dobrym rozwiązaniem. To z pewnością byłoby bardzo trudne dla wszystkich rodzin, rodziców, dzieci, ale sytuacja jest wyjątkowa, a chodzi o nasze zdrowie!- oceniła w rozmowie z "Faktem".

Zgadzacie się z opinią Doroty Gardias w sprawie szkół? Waszym zdaniem dzieci powinny wrócić do nauczania zdalnego?

Zobacz także: Dorota Gardias opublikowała pierwsze zdjęcie po powrocie ze szpitala. Poprosiła fanów o pomoc ws. koronawirusa

Dorota Gardias zakończyła izolację i razem z córką wybrała się na spacer.

Dorota Gardias w jasnym płaszczu
Instagram

Gwiazda TVN w rozmowie z mediami nie ukrywa, że nie wie, czy puści córkę do szkoły.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po blisko 3 tygodniach izolacji ... #spacer #hania #rabuś #las #natura #love fot. Hanusia 🍀💚

Post udostępniony przez Dorota Gardias (@dorotagardias)

 

Więcej na temat Dorota Gardias koronawirus
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48