Pierwsze profesjonalne zdjęcie Doroty Gardias z córeczką
ONS

Gardias pokazała PIERWSZE ZDJĘCIE z córeczką

Pierwsze profesjonalne zdjęcie Doroty Gardias z córeczką
ONS

Na początku września Dorota Gardias urodziła swoje pierwsze dziecko. Piękna pogodynka przywitała na świecie córeczkę Hanię. Od momentu rozwiązania ciąży gwiazdka TVN'u nie pokazywała się publicznie, ani nie opowiadała o swoim macierzyństwie. Aż do teraz.

Wczoraj Dorota na swoim blogu dodała wpis, w którym podzieliła się ze swoimi czytelnikami szczęściem.

- Dużo się u mnie zmieniło od ostatniego wpisu. Ostatni dotyczył cud zabiegów dla kobiet w ciąży. Ciąży już nie ma, za to jest  już na świecie moja największa, najprawdziwsza miłość, moja córeczka. Bardzo wszystkim dziękuje za ciepłe słowa i gratulacje, które płynęły z każdej strony. Razem z Haneczką czujemy się świetnie, wszystko przebiegło jak należy więc jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwe, zwłaszcza ja jako świeżo upieczona mama - pisze Gardias.


Pogodynka do wpisu dodała również dwa zdjęcia. Jedno przedstawia ją w domowych pieleszach w otoczeniu butelek, smoczków i innych rzeczy niezbędnych przy opiece nad niemowlęciem. Drugie jest fragmentem profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą Dorota zrobiła na pamiątkę pierwszy tygodni spędzonych z Hanią.

- Przez 6 godzin znalazłyśmy się z moją córcią w bardzo fajnej bajce. Po sesji w tym temacie wiele się zmieniło, bo wiele się nauczyłam. To była i przyjemność i zabawa, chwile wzruszeń ale też i fajna szkoła - wspomina Dorota.


Teraz to już pozostaje nam czekać aż Dorota Gardias wróci z urlopu macierzyńskiego i znów będzie zachwycać swoim wyglądem na wizji i czerwonych dywanach.

Zobacz: "Wierzę że dzięki dziecku poprawi się nasze życie seksualne"Małgorzata Socha pierwszy raz na salonach po ciąży:

Więcej na temat Dorota Gardias
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17