Gardias boi się o swoją atrakcyjność po ciąży
ONS

Gardias: Wierzę że dzięki dziecku poprawi się nasze życie seksualne

Gardias boi się o swoją atrakcyjność po ciąży
ONS

W show-biznesie powoli zaczynają rodzić się dzieci gwiazd z wielkiego baby boom'u, który mamy w tym roku. Jedną z kolejnych w kolejce sławnych przyszłych mam jest Dorota Gardias. Pogodynka pod koniec sierpnia lub na początku września przywita na świecie córeczkę Hanię. Zobacz: Gardias urodzi w luksusach: gdzie, kiedy i za ile?

Tuż przed porodem Dorota zdążyła udzielić wywiadu miesięcznikowi "Twój Styl", w którym opowiedział o swoich obawach związanych z macierzyństwem. Okazuje się, że dla pogodynki, jak i wielu innych młodych mam dość ważną kwestią jest atrakcyjność seksualna po ciąży. Wiele kobiet bowiem boi się, że ją straci.

- Znam pary, u których życie seksualne kuleje po narodzinach dziecka. Ja wierzę, że dzięki Hani nasza relacja jeszcze się poprawi, sklei. Nie obawiam się, że przestanę się podobać mojemu mężczyźnie. Nie udaję seksbomby, ale dobrze czuję się ze swoim ciałem. Od Piotra dostaję wsparcie, akceptację, komplementy - nie wyobrażam sobie inaczej. Ale dziecko przyćmiło moją potrzebę epatowania seksapilem. Dbam o siebie w granicach rozsądku: smaruję ciało oliwką, chodzę na masaż. Cieszę się, że przed ciążą chodziłam dwa razy w tygodniu na siłownię. Teraz mięśnie trzymają brzuch. A co, jeśli zostanie sflaczała skóra, rozstępy? Zadbam o siebie, ale bez obsesji - wyznała Gardias.

Pogodynka przed ciążą miała perfekcyjne ciało. Na szczęście gwiazdka TVN'u uwielbia sport i gdy tylko mała Hania na to pozwoli, to Dorota z pewnością weźmie się za siebie, aby po krótkim urlopie macierzyńskim wrócić na wizji promienna, piękna i szczęśliwa.

Zobacz: Ile potrwa urlop macierzyński Doroty Gardias?
 

Ciężarna Dorota Gardias na wakacjach:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11