Dorota Gardias urodzi we wrześniu
dziendobrytvn.pl

Gardias urodzi w luksusach: gdzie, kiedy i za ile?

Dorota Gardias urodzi we wrześniu
dziendobrytvn.pl

W tym roku w polskim show-biznesie mamy prawdziwy sezon na ciąże gwiazd. W błogosławionym stanie jest kilka celebrytek i każda z nich miała swoje sposoby, żeby ciążę przez pewien czas ukrywać przed opinią publiczną. Wśród nich jest też Dorota Gardias. Przypomnijmy: Dorota Gardias próbowała ukryć ciążowy brzuch, ale nie wyszło

Pogodynka była dzisiaj gościem w Dzień Dobry TVN i opowiedziała o tym, jakie emocje towarzyszyły jej, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Zdradziła również, do kiedy zamierza pracować i na jaki termin ma wyznaczony poród. Gardias chce pracować aktywnie do lipca, a rozwiązanie ma nastąpić na przełomie sierpnia i września:

Czuję się fantastycznie, więc mogę pracować tak naprawdę do końca, ale chciałabym zrobić też jeszcze kilka rzeczy - mały remont, zakupy, bo to też przecież ważne przed przyjściem dzieciątka na świat. Planuję pracować do czerwca, ale podejrzewam, że załapię się jeszcze na lipiec, bo jestem bardzo aktywną osobą i chyba będę się nudzić. spodziewam się rozwiązania na końcówkę sierpnia, początek września.

Jak zareagowała na wieść o tym, że będzie mamą? Okazuje się, że były to początkowo mieszane uczucia:

Z jednej strony były łzy radości, z drugiej łzy przerażenia. Przewertowałam różne portale internetowe i okazało się, że większość kobiet tak ma i to mija. Trzeba się do tej myśli, że się będzie mamą, że się będzie rodzicem, po prostu przyzwyczaić i bardzo szybko do tego dojrzeć. To jest fajny stan.

Poród zaplanowany na końcówkę wakacji odbędzie się w prywatnej klinice MediCover. Pakiet "Prestige" dla przyszłych mam, który obejmuje pobyt w luksusowych warunkach, stałą opiekę i wizyty specjalistów kosztuje w tym szpitalu aż 16 tysięcy złotych! Gardias jest jednak zdania, że tylko w takich warunkach będzie czuła się komfortowo i bezpiecznie.

Będę rodzić w MediCover, to jest najlepsza klinika - przewertowałam wszystkie propozycje i ta najbardziej mi odpowiadała. Ta świadomość, że się ma dobrą opiekę jest dla kobiety niezwykle ważna, bo ma się niesamowite poczucie bezpieczeństwa i tego na pewno bardzo mi potrzeba. Jeszcze za wcześnie, żeby powiedzieć czy będzie to poród samodzielny czy rodzinny. Jeżeli będzie wskazanie na cesarskie cięcie to absolutnie tak, ale wolałabym rodzić naturalnie - wyznała w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem.

Poniżej zdjęcia z luksusowej kliniki, w której Dorota Gardias będzie rodzić już za kilka miesięcy. Warta tak dużych pieniędzy?

Klinika MediCover


Zobacz też zdjęcia ciężarnej Doroty Gardias na zakupach:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48