ONS

Dorota Gardias zabrała córeczkę na wakacje. Dokąd?

ONS

Podczas gdy jedni na wakacjach chcą odpocząć od swoich maluchów, inni nie wyobrażają sobie wakacyjnego wyjazdu bez nich. Do tej drugiej grupy zalicza się Dorota Gardias. Śliczna pogodynka w tym roku wybrała się na wakacje do słonecznych Włoch ze swoją 2-letnią córeczką Hanią. Obie panie podobno były zachwycone tym wyjazdem! Zobacz też: Dorota Gardias wystartuje w biegu na 5 kilometrów. Z córką!

 

Nie umiem nawet sobie wyobrazić, że zostawiam takie małe dziecko i wyjeżdżam sama na urlop. To naprawdę nie jest żaden problem. Jest tyle udogodnień dla rodziców, że w trasie dziecko można nawet wykąpać. Pod tym względem mamy łatwiej w stosunku do poprzednich pokoleń - zdradziła Dorota na łamach "Faktu".

Wspólne wakacje mamy z dzieckiem podobno były bardzo udane, a mała Hania była zachwycona nowym krajem. Poznała nawet pierwsze słowa w języku włoskim:

 

 

Spędziłyśmy razem fantastyczny czas. Hania już umie powiedzieć „ciao” i „bella”. Poznała trochę innej kultury, myślę, że dla niej to jest super. (...) Jednak małe dziecko potrzebuje zorganizowania czasu, zabawy, opieki. Jest troszkę ciężko, ale radość z przebywania razem wszystko wynagradza - zdradziła tabloidowi pogodynka.

 

Dorota z mała Hanią na włoskiej plaży to musiał być rozkoszny widok! ;)


Zobacz na Polki.pl: Dorota Gardias zabrała córkę na otwarcie butiku

 

 

 

 

Więcej na temat Dorota Gardias
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17