Dorota Gardias na gali Lider 2013
ONS

Dorota Gardias urodziła swoje pierwsze dziecko niespełna kilka miesięcy temu, ale urocza pogodynka wróciła już do pracy i zachwyca swoim wyglądem. Życie rodzinne i wychowywanie dziecka spodobało się jej na tyle, że jak sama twierdzi, bycie celebrytką raczej już jej nie interesuje. Przypomnijmy: "Płytkie i nudne takie życie celebrytki"

Wczoraj Dorota poprowadziła w Pałacu Prymasowskim wyjątkową Galę Lider 2013, często nazywaną "galą młodych milionerów polskiej nauki". Było to wydarzenie o tyle wyjątkowe, że podczas jego trwania wyróżniono aż 44 polskich młodych naukowców i to nie byle czym - czekiem o wartości miliona złotych, który ma być przeznaczony na ich nowatorskie projekty naukowe.

Zobacz: Dorota Gardias pokazała pokój swojej córeczki

Na tę okazję Gardias wybrała skromną czarną kreację, która podkreślała jej szczupłą figurę i zgrabne nogi. Dobrała do niej bardzo efektowne kolczyki i trzeba przyznać, że wyglądała nie tylko świetnie, ale i bardzo stosownie do okazji. Jesteśmy pewni, że młodzi naukowcy również byli zachwyceni obecnością pięknej konferansjerki.

Tak Dorota Gardias prezentowała się na Gali Lider 2013. Jak wam się podoba?

Zobacz: Gardias opowiedziała o planach na pierwsze święta z córką

 

 

Dorota Gardias na salonach pierwszy raz po porodzie:

Więcej na temat Dorota Gardias Gala