Zaskakujące doniesienia w sprawie występu Cleo i Donatana na Eurowizji
ONS

Donatan kontroluje Cleo w „Tańcu z gwiazdami”! „Przychodzi na treningi, udziela jej rad”

Zaskakujące doniesienia w sprawie występu Cleo i Donatana na Eurowizji
ONS

Donatan i Cleo to jeden z najsłynniejszych duetów na polskiej scenie muzycznej. Wylansowali przebój “My Słowianie”, z którym wystąpili na festiwalu Eurowizji, dostali SuperJedynkę na festiwalu w Opolu. Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że Donatan i Cleo kończą współpracę. On miał poszukać nowej gwiazdy, ona zająć się solową karierą. Cleo powiedziała nam wtedy:

Nie jesteśmy pokłóceni, przyjaźnimy się. Jesteśmy jak brat z siostrą, jeździmy na koncerty, ale działamy twórczo już osobno. Ja szukam już nowych inspiracji. W tej chwili nasze drogi twórcze się rozeszły. Kibicuję Donatanowi i Maryli Rodowicz - powiedziała AfterParty.pl Cleo.


Jak jest naprawdę? Wokalistka trenuje obecnie do nowej edycji "Tańca z gwiazdami", a muzyk nie opuszcza jej na krok...


Donatan jest na wszystkich treningach, gdy są kamery. Chce, żeby Cleo wypadła jak najlepiej! Chodzi za nią krok w krok… Udziela jej rad, mówi jak powinna się wypowiadać. To jak relacja mistrza i uczennicy. Czasem przypominają Nataszę Urbańską i Janusza Józefowicza. Wszyscy są zadziwieni jego obecnością, bo wydawało się, że nie pracują już razem - mówi nam osoba z produkcji programu.


Donatan pojawił się już na pierwszym zdjęciu nowej ekipy programu, którym Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się na Instagramie. Jego obecność na tym zdjęciu wszystkich zadziwiła, pojawiły się nawet plotki, że może został nowym uczestnikiem programu. Teraz okazuje się, że po prostu pilnował Cleo... 

Wesoły autobus 😉 @cleo_don @uniatowski #ninatyrka

A photo posted by Agnieszka Kaczorowska (@agakaczor) on
Cleo i Donatan podczas drugiego dnia festiwalu w Opolu 2015Cleo na premierze teledysku Donatana i Maryli Rodowicz

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41