Wodzianka się zaręczyła
ONS

Wodzianka zaręczyła się! Tak wygląda jej narzeczony

Wodzianka się zaręczyła
ONS

Dominika Zasiewska popularność zdobyła dzięki show Kuby Wojewódzkiego. Piękna hostessa swoim pięknym ciałem zachwyciła nie tylko dziennikarza, ale i wielu mężczyzn przed telewizorami. Dla wszystkich panów mamy niestety złą wiadomość. Serce Wodzianki jest już zajęte, a sama celebrytka przyjęła właśnie oświadczyny biznesmana z Trójmiasta.

- Zaręczyłam się. Chciałam się pochwalić tym całemu światu. Jestem szczęśliwa, w końcu czuję spokój. Może ta historia odwróci nieco uwagę od mojej pupy. Wszyscy o niej mówią, liczę na to, że jednak przestaną. Po pierwsze ja jej nie powiększałam! To był tylko zabieg. Oczywiście jestem zadowolona z efektu, ale za dużo się o tym mówi - powiedziała Dominika w rozmowie z serwisem Plotek.pl.


Okazuje się, że mężczyzna już wielokrotnie prosił Zasiewską o rękę. Jednak ta za każdym razem odmawiała.

- On mi się oświadczał z 40 razy, ale za każdym razem odmawiałam, aż do teraz. Byliśmy tydzień temu w Czarnogórze. Odwiedziliśmy w trakcie jednej z wycieczek po okolicy maleńką cerkiew, która miała chyba ze 400 lat. Gdy weszliśmy do środka, zapytał: czy zostaniesz moją żoną? Mam wymarzony pierścionek, jest skromny. To takie maleńkie złote serduszko. Jest na nim napisane: kocham kocham kocham.


Dominika wyjawiła również, że już powoli szykuje się do skromnego ślubu cywilnego, gdyż jej ukochany jest rozwodnikiem. Teraz już tylko czekamy na zdjęcia z wielkiego dnia Wodzianki.

Zobacz: Mocne! Wodzianka cierpi podczas powiększania pupy (18+)

Dziwne miny Wodzianki w drodze do klubu dla gejów:

Więcej na temat Dominika Zasiewska Wodzianka
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08