Newsy

Dopiero teraz Wiśniewski może mieć powody do zazdrości? Posłuchajcie, co powiedziała Dominika Tajner o Wojtku Jeschke

Dopiero teraz Wiśniewski może mieć powody do zazdrości? Posłuchajcie, co powiedziała Dominika Tajner o Wojtku Jeschke

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Michał Wiśniewski chce zakończyć swoje małżeństwo z Dominiką Tajner. O tym, że wokalista "Ich Troje" złożył wniosek o rozwód poinformowała sama Dominika, która w rozmowie z mediami nie ukrywa, że bardzo cierpi i nie wie, dlaczego jej mąż podjął taką decyzję. Teraz pojawiają się pytania, czy Michał rozstaje się z żoną przez jej udział w "Tańcu z Gwiazdami"? Ostatnio "Fakt" informował, że muzyk nie jest zachwycony występami Dominiki w show Polsatu. 

Gdy Michał widział, jak Wojtek obłapiał Dominikę na treningach, dostawał ataków furii. Był zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości - pisał dziennik.

Michał Wiśniewski miał być zazdrosny o tanecznego partnera swojej żony, Wojciecha Jeschke, jednak  wszystko wskazuje na to, że dopiero teraz muzyk może mieć prawdziwe powody do zazdrości... Dominika i Wojtek odpadli w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami", ale w rozmowie z nami przyznali, że nie chcą kończyć wspólnej przygody z tańcem! 

Posłuchajcie, co przed naszą kamerą powiedziała Dominika Tajner-Wiśniewska!

Zobacz także: Michał Wiśniewski rozwodzi się już czwarty raz! Poznaj wszystkie jego historie miłosne

Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała ostatnio, że jej mąż złożył wniosek rozwodowy.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News

Iwona Pavlović komentuje pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Iwona Pavlović nie współczuje upadku Dominice Tajner-Wiśniewskiej! Dlaczego?
Iwona Pavlović nie współczuje upadku Dominice Tajner-Wiśniewskiej! Dlaczego?

Za nami drugi odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Niestety, pożegnaliśmy aż dwie pary, co było niemałym zaskoczeniem dla wszystkich! Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski, a także Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke nie zatańczą za tydzień. To wielka szkoda, tym bardziej, że żona Michała Wiśniewskiego nie będzie miała już szansy udowodnić, jak świetnie tańczy! W ostatnim odcinku programu gwiazda zaliczyła nieszczęsny upadek. Ten w ostrych słowach skomentowała Party.pl Iwona Szymańska-Pavlović. Koniecznie zobaczcie nasze wideo. Czy tak surowe słowa należały się Dominice? To był ostatni taniec Dominiki Tajner-Wiśniewskiej 

Tajner Wiśniewska
ONS
Newsy
Dominika i Michał Wiśniewscy rozwodzą się! Wszystko przez Jeschke? Wpis Tajner zaniepokoił jej bliskich!
Dominika i Michał Wiśniewscy rozwodzą się! Wszystko przez Jeschke? Wpis Tajner zaniepokoił jej bliskich!

Dominika Tajner-Wiśniewska napisała na swoim facebookowym koncie, że jej mąż złożył pozew o rozwód! Pod wpisem: Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód! (pis.oryginalna)  pojawiło się mnóstwo komentarzy, jednak po kilku godzinach gwiazda „Tańca z Gwiazdami” zdecydowała się go usunąć! Czy takie odważne wyznanie na profilu społecznościowym może świadczyć o tym, że para przechodzi duży kryzys? O co chodzi? Czego ma dotyczyć konflikt w małżeństwie Wiśniewskich ? Już od jakiegoś czasu było głośno w mediach o tym, że Michał Wiśniewski nie jest zadowolony z udziału swojej żony w „Tańcu z Gwiazdami”. Szczególnie nie podobał mu się taneczny partner Dominiki, Wojciech Jeschke : Gdy Michał widział, jak Wojtek obłapiał Dominikę na treningach, dostawał ataków furii. Był zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości. Jacek Jeschke wspierał ich profesjonalnymi poradami. Niestety, to tylko dolało oliwy do ognia. Michał nie ufa obu braciom. Uważa ich za flirciarzy. Kategorycznie zabronił Dominice wychodzenia z tancerzami na miasto. Bardzo się przez to pokłócili – pisał niedawno „Fakt”. Czy para naprawdę się rozwodzi? Wpis Dominiki Tajner Wiśniewskiej rozpętał burzę. Wiele osób potraktowało tę informację jako żart. Jednak całą sprawę skomentował też Jarosław Jakimowicz, pisząc: Przepraszam, że to napisze, ale z tego co wiem Ty już dawno powinnaś zrobić nie będę wydawać się w szczegóły i nie piszę tego na złość - aktora cytuje Super Express, który zachował screeny z komentarzami.  Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Z Dominiką Tajner Wiśniewską skontaktowała się dziennikarka magazynu Party. Okazuje się, że to prawda - Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy! Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta. Długo chciałam...

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News
Newsy
Dominika Tajner: "Mam złamane serce". Wiemy, dlaczego Michał Wiśniewski chce rozwodu!
Dominika Tajner: "Mam złamane serce". Wiemy, dlaczego Michał Wiśniewski chce rozwodu!

Wiadomość o rozwodzie Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego zaskoczyła wszystkich! Wczoraj, 12 marca, żona lidera zespołu "Ich Troje" przyznała, że jej mąż złożył pozew o rozwód. Dominika Tajner w rozmowie z mediami nie ukrywała, że jest zrozpaczona i mocno zaskoczona decyzją swojego męża.  Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta- mówiła w rozmowie z dziennikarką magazynu "Party". Dominika jest zaskoczona decyzją męża: Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce… - powiedziała w rozmowie z Plejadą.  Sam Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował decyzji o rozstaniu z żoną. Dlaczego złożył pozew o rozwód? Media przypominają, że muzyk nie był zachwycony udziałem Dominiki w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Michał Wiśniewski miał być zazdrosny o jej tanecznego partnera, Wojciecha Jeschke, ale czy to rzeczywiście był powód do rozstania? Kiedy lider "Ich Troje" złożył pozew o rozwód? Zobaczcie, co powiedziała Dominika Tajner-Wiśniewska.  Zaskakujący komentarz żony Michała! Zobacz także:   Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego to już nastolatki! Fabienne nosi burzę blond warkoczy na głowie, a Xavier? Jak się zmienili?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner