Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Dominika Tajner-Wiśniewska, ma wytatuowane na ręku - Michał
Newsy

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski już wiedzą, co zrobią ze swoimi tatuażami po rozwodzie!

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski już wiedzą, co zrobią ze swoimi tatuażami po rozwodzie!

Co ze swoimi tatuażami zrobią Dominika Tajner i Michał Wiśniewski? Od kilku dni wszyscy zastanawiają się, dlaczego lider zespołu "Ich Troje" podjął decyzję o rozwodzie. O tym, że muzyk chce się rozstać poinformowała sama Dominika Tajner, która nie ukrywała, że decyzja Michała bardzo ją zaskoczyła i zabolała. Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował medialnych informacji, jednak ostatnio zdradził, co zamierza zrobić ze swoim tatuażem - muzyk ma przecież wytatuowane imię żony! Dominika Tajner również ma już plan na swój tatuaż z imieniem "Michał". 

Czy Dominika Tajner pozwoli swojemu synowi na utrzymywanie kontaktu z dziećmi Michała Wiśniewskiego?

Jak Dominika i Michał zmienią swoje tatuaże?

Kilka dni przed rozstaniem, Dominika Tajner i Michał Wiśniewski opublikowali w sieci krótkie nagranie podczas którego dementowali medialne doniesienia o problemach w ich związku. Para wyśmiała wówczas plotki, według których Michał miał być zazdrosny o partnera Dominiki z "Tańca z Gwiazdami". Michał Wiśniewski i jego żona żartowali również, co by zrobili ze swoimi tatuażami, gdyby podjęli decyzję o rozstaniu - para, jeszcze przed ślubem zdecydowała się na wytatuowanie imienia swojego partnera na przedramionach. 

Zobacz także
Dominika Tajner-Wiśniewski i Michał Wiśniewski w "The Story of my life"

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski mieli kryzys od kilku miesięcy? Zobacz, co mówili w "The Story of my life"

Tajner Wiśniewska

Dominika i Michał Wiśniewscy rozwodzą się! Wszystko przez Jeschke? Wpis Tajner zaniepokoił jej bliskich!

Zmienię ten tatuaż, za chwilę go zmienię - żartowała Dominika Tajner. 

A ja też se dorysuję słoneczko i będę miał "Dominikana". Ja już mam pomysł, a Ty?- zapytał Michał Wiśniewski.

Ja będę miała tu "Anioł" i będzie "Michał Anioł".

Niestety, jak już wiemy kilka dni po tej rozmowie okazało się, że Michał Wiśniewski podjął decyzję o rozstaniu z Dominiką Tajner. Czy po rozwodzie rzeczywiście spełnią swoje plany i zmienią tatuaże? Posłuchajcie, co para mówiła zaledwie kilka dni przed rozstaniem!

Zobacz także: To koniec małżeństwa! A pamiętacie jak wyglądał ślub Wiśniewskich? Mieli wyjątkowego świadka

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski zdradzili, jak zmienią swoje tatuaże po rozstaniu.

Para zdecydowała się na tatuaże jeszcze przed ślubem.

Po rozwodzie Dominika Tajner i Michał Wiśniewski zmienią swoje tatuaże
East News

Wojtek Jeschke komentuje rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego
ONS
Newsy
Wojtek Jeschke skomentował rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego! To przez niego rozpada się to małżeństwo?
Wojtek Jeschke skomentował rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego! To przez niego rozpada się to małżeństwo?

Wojtek Jeschke w rozmowie z Party.pl skomentował informacje o rozstaniu Dominiki Tajner z Michałem Wiśniewskim! Wiadomość, że lider zespołu "Ich Troje" złożył wniosek o rozwód zaskoczyła wszystkich. Zaskoczenia nie ukrywała również sama Dominika Tajner, która przyznała, że jest załamana decyzją swojego męża. Media plotkują, że powodem rozstania pary mogła być zazdrość  - Michał Wiśniewski nie był ponoć zachwycony występami żony w "Tańcu z Gwiazdami". Czy był zazdrosny o jej tanecznego partnera? Wokalista do tej pory nie skomentował medialnych doniesień, ale nam udało się skontaktować z tancerzem Wojtkiem Jeschke.  Jak Wojtek Jeschke skomentował rozstanie Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego? Czy zauważył, że muzyk jest zazdrosny? Zobaczcie nasz materiał wideo! Zobacz także:  Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód! Jeszcze kilka tygodni temu Dominika zachwycała się mężem! Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała ostatnio, że jej mąż złożył wniosek o rozwód. 

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News
Newsy
Dominika Tajner zdecydowała się na bardzo bolesny zabieg! Wszystko po to, aby zapomnieć o Michale!
Dominika Tajner zdecydowała się na bardzo bolesny zabieg! Wszystko po to, aby zapomnieć o Michale!

Ta wiadomość zaskoczyła fanów Dominiki i Michała Wiśniewskich. W marcu tego roku para niespodziewanie ogłosiła rozwód. Nie była to jednak zgodna i wspólna decyzja, a córka Apoloniusza Tajnera o rozstaniu dowiedziała się w momencie dostania dokumentów z sądu! Od ogłoszenia feralnej wiadomości minęło kilka tygodni i pytanie brzmi: czy tych dwoje jeszcze wróci do siebie? Jak informuje nas Dominika Tajner dla niej sprawa jest już zamknięta, a świadczy o tym jeden szczegół... Dominika Tajner usuwa tatuaż Tuż przed rozstaniem Dominika i Michał zapewniali fanów i media, że w ich związku świetnie się układa. Para żartowała nawet, że gdyby się rozstała, to wspólne tatuaże, które wykonali kilka lat temu zamienią na coś śmiesznego. Wiśniewscy ozdobili swoje przedramienia imionami "Michał" i "Dominika". Czy teraz zostawią pamiątki?  Zmienię ten tatuaż, za chwilę go zmienię - żartowała Dominika Tajner.  A ja też se dorysuję słoneczko i będę miał "Dominikana". Ja już mam pomysł, a Ty?- zapytał Michał Wiśniewski. Ja będę miała tu "Anioł" i będzie "Michał Anioł - powiedziała Tajner. Zobacz także:   Dominika Tajner i Michał Wiśniewski już wiedzą, co zrobią ze swoimi tatuażami po rozwodzie!  Plany Dominiki dotyczące tatuażu po otrzymaniu papierów rozwodowych bardzo się zmieniły. Jak czytamy w ”Plejadzie” gwiazda planuje  usunąć swoje dzieło. Czy to prawda? Dominika potwierdziła zabieg w rozmowie z nami. Kiedy Dominika chce usunąć imię byłego partnera z ciała? Okazuje się, że pierwsza sesja laserowego usuwania odbędzie się już w ten piątek! Zabieg ten jest bardzo bolesny i kosztowny, a finalny efekt będzie widoczny...

Tajner Wiśniewska
Newsy
TYLKO U NAS: Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego? Mamy komentarz Dominiki!
TYLKO U NAS: Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego? Mamy komentarz Dominiki!

Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego? Emocje wokół zaskakującego rozstania Dominiki Tajner i lidera zespołu "Ich Troje" nie opadają. Ponad tydzień temu była uczestniczka najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" publicznie przyznała, że jej mąż złożył wniosek o rozwód. Jak już wiemy, kilka dni później Dominika Tajner wyprowadziła się z ich domu w podwarszawskiej Magdalence. W trudnych chwilach Dominika może liczyć na wsparcie przyjaciół z tanecznego show Polsatu i na swojego ojca, który według doniesień "Faktu" wpadł w szał, gdy dowiedział się, że Michał Wiśniewski postanowił zakończyć związek z jego córką.  Ojciec Dominiki Tajner chciał spotkać się z Wiśniewskim? Według doniesień "Faktu" Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego. Dziennik twierdzi nawet, że Tajner chciał się spotkać z zięciem, ale nie pozwoliła mu na to Dominika, która obawiała się wielkiej awantury. Co więcej, informator "Faktu" zdradza, że Apoloniusz Tajner już przed ślubem Dominiki i Michała miał ostrzegać córkę przed liderem zespołu "Ich Troje". Mówił jej, że małżeństwo z Michałem jest ryzykowne. Niestety córka nie chciała go słuchać. Apoloniuszowi nie zostało nic innego, jak zaakceptować nowego zięcia- zdradza źródło dziennika.  Teraz, kiedy Michał Wiśniewski podjął decyzję o rozstaniu z czwartą żoną, Apoloniusz Tajner ponoć nie ukrywa złości.  Mówi, że nie ręczy za siebie, jeśli spotka się z Wiśniewskim- twierdzi informator.  Co na to Dominika? Gwiazda w rozmowie z Party.pl jasno stwierdza, że nie wierzy, żeby jej tata mógł coś takiego powiedzieć: Nie wierzę, żeby mój tata coś takiego powiedział. To jakieś...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner