Dominika Ostałowska ma problemy z sercem

Dominika Ostałowska miała problemy z sercem: "Mogłam umrzeć na planie serialu"

Dominika Ostałowska ma problemy z sercem

Życie Dominiki Ostałowskiej było zagrożone! Gwiazda serialu "M jak miłość" miała bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Ostałowska, która ostatnio przeszła ogromną metamorfozę i zrzuciła ponad 10 kilogramów, zdradziła w Pytaniu na Śniadanie, że miała problemy z sercem.

Pewnego dnia zwieziono mnie z planu „M jak miłość” i pan doktor postraszył mnie, że mogę umrzeć. Wtedy zrozumiałam, że przez kłopoty z sercem może nie będę mogła grać. W pewnym momencie swojego życia miałam za dużo pracy, za mało snu i serce zaczęło mi bić w tempie 210 uderzeń na minutę, czyli trzy razy szybciej niż powinno. W dziewięć lat pracowało mi tak, jak innej osobie w ciągu 27 lat.

Aktorka przyznała, że lekarze przez dłuższy czas nie potrafili postawić właściwej diagnozy.

Przez trzy lata dostawałam magnez, gdy opowiadałam o palpitacjach serca. Skończyło się to w szpitalu ablacją. Od tego czasu jestem wolna od przykrych objawów choroby.

Aktorka sporo trenuje, dzięki czemu może pochwalić się nie tylko szczuplejszą sylwetką, ale i dobrymi wynikami badań. Ostałowska bardzo dba o zdrowie. Niedawno została ambasadorką kampanii Moda na serce, która ma zachęcać wszystkie kobiety do odpowiedniej profilaktyki i zapobieganiu chorobom serca. Jak się bowiem okazuje w Polsce co roku dwa razy więcej kobiet umiera na choroby układu krążenia niż na wszystkie choroby onkologiczne razem wzięte.  


Zobacz: Dominika Ostałowska na konferencji nowego serialu. Widać, że schudła? ZDJĘCIA

 

Dominika Ostałowska

Dominika Ostałowska

Dominika Ostałowska

Więcej na temat Dominika Ostałowska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48