Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej
ONS

Jak Dominika Ostałowska poprawia urodę? O botoksie nie ma mowy

Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej
ONS

Dominika Ostałowska, znana większości z serialu "M jak miłość", w ciągu kilku miesięcy mocno przytyła. Przyczyną takiego stanu jest choroba, o której gwiazda niechętnie mówi. W jednym z wywiadów krótko skomentowała temat. Zobacz: Na co naprawdę choruje Ostałowska? Aktorka o swojej nadwadze

Z kolei w najnowszej rozmowie z "Super Expressem" przyznała się do tego, że stosowała botoks, z czego nie do końca jest zadowolona.
Wyjawiła także, że namówiła ją do tego produkcja serialu, ponieważ ma marszczące się czoło. W wywiadzie zaznaczyła także, że woli laser lub inne zabiegi:

Parę razy namawiano mnie na botoks, ze względu na zbliżenia, a ja mam takie dosyć ruchome, marszczące się czoło. Więc spróbowałam takiego zabiegu, ale nie czułam się z tym dobrze. Jakoś nienaturalnie mi się brwi układały. Wolę np. laser czy jakieś podgrzewanie, które nie powoduje takiego usztywniania, tylko pobudza kolagen, co sprawia, że skóra jest w lepszym stanie. W moim zawodzie jest to o tyle ważne, że nie pomagają nam zabiegi, które ograniczają mimikę, czy sprawiają, że twarz staje się trochę wynaturzona lub podobna do parunastu innych.


Ostatnio Ostałowska postanowiła zmienić swój wizerunek i pod okiem stylisty fryzur, Kajetana Góry i pozostałej części ekipy, przeszła metamorfozę. Fryzjer zdradził, jak to wszystko wygląda od początku do końca:

Zgłasza się do nas klientka i przygotowujemy ją od góry do dołu, czyli włosy, makijaż, regeneracja skóry, ujędrnianie, wyszczuplanie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to jeszcze powiększanie piersi, trener, dietetyk, firma cateringowa. Od góry do dołu tak więc ruszamy teraz pełną parą, ponieważ pierwszą ambasadorką naszego projektu jest Dominika Ostałowska, po której już można zauważyć dużą przemianę. Są to pierwsze dwa tygodnie pracy z Dominiką, więc zobaczymy co będzie na przełomie dwóch-trzech miesięcy. Liczę, że będzie powalający efekt. 


Zobacz: Gwiazda "M jak miłość" przefarbowała i przedłużyła włosy
 

 

Ostałowska w czarnych włosach:

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39