Dominika Kulczyk jest kabalistką
ONS
Newsy

Kulczyk wstąpiła do sekty. Milionerka zdradziła się na premierze

Dominika Kulczyk niczym Madonna

Dominika Kulczyk przez wiele była w cieniu swojego bogatego ojca, ale w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy robi się o niej coraz głośniej. Zaczęła pojawiać się na salonach i mocno propagować działalność charytatywną wśród zamożnej części show-biznesu. Kilka tygodni temu rozwiodła się z Janem Lubomirskim, ale nie wygląda na załamaną tym faktem. Przypomnijmy: Tak brylują miliarderzy: Kulczyk z córką i teściowie Czartoryskiej. Spotkanie na szczycie

Dominika na premierze "Jack Strong" zwracała na siebie uwagę modną stylizacją, w której główną rolę grało czarno-białe futerko. My jednak wyłapaliśmy jeszcze jeden interesujący szczegół. Na lewym nadgarstku milionerki pojawiła się bowiem czerwona nitka, która jest symbolem wyznawców Kabały. Nić ma za zadanie chronić przed złą energią. Wśród polskich gwiazd są też inni wyznawcy tej mistycznej filozofii m.in. Kayah czy Maryla Rodowicz, a na świecie najpopularniejszą ambasadorką Kabały jest Madonna.

Tak Dominika Kulczyk demonstruje swoją kabalistyczną nitkę. Interesujecie się Kabałą?

Zobacz: Kate Rozz jest kabalistką. Chce chronić się przed wpływem "złego oka"

 

 

Dominika Kulczyk w sukience w kawiatki i Paweł Deląf w czarnej kurtce na ulicy
Newsy
Dominika Kulczyk i Paweł Deląg znają się od lat! Wiemy, gdzie się spotkali
Dominika Kulczyk i Paweł Deląg znają się od lat! Wiemy, gdzie się spotkali

Wiadomość, o tym, że Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą zelektryzowała wszystkich! Córka niedawno zmarłego najbogatszego Polaka związała się z jednym z najprzystojniejszych aktorów. Oboje są już po przejściach - Dominika ma na swoim koncie rozwód z Janem Lubomirskim , a Paweł zerwanie zaręczyn z Emmą Kiworkową. Nowy związek prawdopodobnie oboje będą chronić jak najdłużej przed mediami. O oficjalnym wyjściu na razie nie ma mowy. Wszyscy zachodzą w głowę, jak doszło do tego, że Kulczyk i Deląg postanowili spróbować szczęścia we dwójkę? Kiedy i gdzie się poznali? Jak donosi dwutygodnik „Party" Paweł był przyjacielem rodziny Kulczyków od lat. W najnowszym numerze magazynu czytamy: Jan i Grażyna Kulczykowie słynęli jako entuzjaści i mecenasi sztuki. Przez lata byli gośćmi festiwalu gwiazd w Międzyzdrojach. Tutaj po projekcjach filmów bawili się z artystami w jednym z luksusowych nadmorskich hoteli. Deląg uchodził za duszę towarzystwa i wspaniałego kompana. Kobiety go uwielbiały! Drogi Dominiki Kulczyk i Pawła Deląga często się przecinały. Jak twierdzą znajomi pary, wreszcie zbliżyli się do siebie. Prawdopodobnie to Dominika była powodem rozstania Pawła z Emmą. Po niedawnej śmierci ojca Dominika Kulczyk znalazła wsparcie właśnie w Pawle Delągu. Dziś mieszkają już razem. A czy będzie to związek na długie lata? Czytajcie w najnowszym numerze „Party".  

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg rozstali się?
Newsy
Dominika Kulczyk i Paweł Deląg rozstali się?!
Dominika Kulczyk i Paweł Deląg rozstali się?!

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg rozstali się?! Jak podaje "Dobry Tydzień" para od jakiegoś czasu coraz bardziej oddalała się od siebie. I to dosłownie - podobno powodem końca związku było to, że Pawła Deląga często nie ma w Polsce, bo pracuje na planie w Rosji. Dominika Kulczyk   podobno nie jest szczęśliwa z takiego układu i chce wszystko przemyśleć. Czy Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są jeszcze razem? Plotki o tym, że Dominika i Paweł są ze sobą, pojawiły się we wrześniu ubiegłego roku. Jednak para postanowiła ukrywać swój związek przed mediami. Znają się od lat. Kiedy zaiskrzyło pomiędzy nimi, szybko postanowili zamieszkać razem. Niestety, związek na odległość nie jest tym, co wyobrażała sobie Dominika Kulczyk. Paweł Deląg pracuje głównie za granicą, głównie w Rosji: Nie widywali się, nie mieli dla siebie czasu. Dodatkowo Paweł zawsze podkreślał, że potrzebuje dużo wolności w związku. W pewnym momencie Dominikę to wszystko zmęczyło - zdradza gazecie jej koleżanka z TVN-u. Dominika Kulczyk postanowiła pojechać do Londynu, aby wszystko sobie przemyśleć - m.in. czy ten związek ma przyszłość. Jaką podejmie decyzję? Czas pokaże...   Zobacz także: Dominika Kulczyk i Paweł Deląg od kilku miesięcy mieszkają razem. Dlaczego zdecydowali się na ten krok?   Paweł Deląg i Dominika Kulczyk spotykają się od września. Dominika Kulczyk nie jest pewna, czy jej związek z aktorem ma przyszłość. Paweł Deląg pracuje głównie w Rosji.

Dominika Kulczyk
Newsy
Dominika Kulczyk chce walczyć z głodem na świecie. Wiemy, ile milionów będzie to kosztować!
Dominika Kulczyk chce walczyć z głodem na świecie. Wiemy, ile milionów będzie to kosztować!

„Efektu Domina” nie da się powstrzymać! Tak uważa Dominika Kulczyk. W TVN  rusza właśnie czwarta seria jej programu pod takim tytułem. Aby otworzyć Polakom oczy na problemy świata, Kulczyk odwiedziła już z kamerą kilkanaście najbiedniejszych bądź najbardziej niebezpiecznych krajów. Spadkobierczyni fortuny już kilka lat temu postawiła sobie za cel pomaganie innym. Jak czytamy w najnowszym magazynie „Party" to nie tylko słowa, ale i realne działania. W tym roku Dominika Kulczyk , razem ze swoim bratem Sebastianem przeznaczą część swojego majątku, a dokładnie 8 milionów złotych na ratowanie głodujących ludzi. Nie jest to pierwszy raz, kiedy najbogatsza Polka angażuje się w rozwiązywanie problemów trzeciego świata. Od czterech lata finansuje między innymi budowy wodociągów, studni, domów czy opiekę medyczną w Afryce, Ameryce Południowej lub Azji.   Dominika Kulczyk "To jest sens mojego życia" To jest sens mojego życia. Oczywiście na pierwszym miejscu są moje dzieci, ale pomaganie innym jest tuż po nich – zdradziła w rozmowie z „Party” Dominika . Dominika Kulczyk w tym roku chce się skupić na problemie głodu i to nie tylko w krajach Afryki.  Razem z bratem przeznaczyli również w tym roku 4 mln złotych na posiłki dla polskich dzieci w ramach programu Żółty Talerz. Więcej o misji najbogatszej Polki czytaj w najnowszym numerze „Party".   Dominika Kulczyk mimo poważnej kontuzji kolana pojawiła się na wiosenne ramówce TVN   Dominika, zgodnie z wolą zmarłego ojca, Jana Kulczyka zaangażowała środki finansowe rodziny w pomaganie światu. Prowadzi od czterech lat Kulczyk Foundation.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner