Dominika Gwit o swojej diecie
ONS

Dominika Gwit schudła aż 45 kilogramów. Teraz może mieć przez to problemy

Dominika Gwit o swojej diecie
ONS

Show-biznes kocha metamorfozy. Im bardziej spektakularna przemiana, tym lepiej. W tym roku zdecydowanie pobiła wszystkich Dominika Gwit. Aktorka znana m.in. z "Przepisu na życie" schudła ponad 40 kilogramów, zaskakując wszystkich ambicją w walce o nową sylwetkę. Przypomnijmy: Metamorfoza roku! Gwiazda "Przepisu na życie" na imprezie chudsza o prawie 50 kilo

Dominice mocno kibicowali najbliżsi oraz internauci, którzy nie szczędzili słów podziwu pod zdjęciami odmienionej aktorki. Okazuje się jednak, że tak drastyczna utrata wagi może mieć nie do końca pozytywny wpływ na jej karierę zawodową. W najnowszym wywiadzie Gwit przyznaje, że teraz nie jest już aktorką charakterystyczną, ale ma nadzieję, że niebawem zgarnie kolejną rolę. Tłumaczy też, że na co dzień para się jeszcze dwoma innymi zawodami i jest spokojna o swoją przyszłość.
 

Zmieniłam się wizualnie, nie jestem już aktorką charakterystyczną, ale mam nadzieję, że już niedługo trafi mi się jakaś odchudzona rola, inna niż dotychczas. Nie odłożyłam na bok aktorstwa. Natomiast mam dwa zawody, które uprawiam już od dawna: jestem dziennikarką i zajmuję się PR-em. Pracuję w mediach, spełniam marzenia i rozwijam się, a to jest dla mnie najważniejsze. Nie wiem, co by było, gdybym nie przeszła tej metamorfozy. Czasem się gra więcej, czasem mniej, czasem się nie gra w ogóle. Jest różnie, ale się nie przejmuję, robię swoje  i mam nadzieję, że niedługo trafi się jakaś fajna rola. Utrata wagi nie pomieszała mi szyków, dlatego że nie wiem, czy w tej chwili, gdybym cały czas była przy kości, miałabym jakąś rolę - tłumaczy w rozmowie z LifeStyle Newseria Dominika.


Gwit zdradza też, że dieta w ogóle nie wpłynęła na jej samopoczucie i teraz czuje się o wiele zdrowiej.


Chudnę zdrowo, dobrze się czuję i mam bardzo dobre wyniki badań. Bardzo się z tego cieszę, dlatego że dieta w żaden sposób nie wpłynęła na to, że się gorzej czułam, że byłam osłabiona  czy nie mogłam funkcjonować. Absolutnie, wręcz przeciwnie, zgubiłam 45 kg i żyje mi się lepiej. Żyje mi się zdrowiej i lżej na pewno - zapewnia.


Myślicie, że dla reżyserów była atrakcyjniejsza w poprzedniej "wersji"?

Zobacz: Jessica Mercedes przeszła na dietę. Znamy szczegóły

 

Dominika Gwit na wiosennej ramówce TVN

Odchudzona Dominika Gwit na salonach:

Więcej na temat Dominika Gwit
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53