Dominika Gwit żartuje ze swojej gwiazdy w Tańcu z Gwiazdami
ONS/Instagram

Dominika Gwit żartuje ze swoich akrobacji w "Tańcu z Gwiazdami". Ten MEM jest mistrzowski!

Dominika Gwit żartuje ze swojej gwiazdy w Tańcu z Gwiazdami
ONS/Instagram

Dominika Gwit żartuje ze swoich akrobacji w programie "Taniec z Gwiazdami". W ostatnim odcinku aktorka zaskoczyła swoim występem, a dokładniej efektowną gwiazdą, którą zrobiła na koniec swojego tańca. Niestety, tuż po jej wykonaniu Dominika Gwit upadła na parkiet. Uczestniczka tanecznego show Polsatu chwilę później tłumaczyła, że się poślizgnęła, po czym postanowiła udowodnić jury i widzom, że potrafi poprawnie wykonać gwiazdę. Za drugim razem jej się udało!

Dominika Gwit żartuje ze swojej gwiazdy 

Zdjęcia szalejącej na parkiecie Dominiki Gwit podbiły internet. Aktorka nie bała się pokazać swoich krągłości wykonując trudną figurę. Teraz Dominika Gwit udowodniła również, że ma do siebie wielki dystans. Na profilu aktorki na Instagramie pojawił się zabawny mem. 

Znów uśmiech nie schodzi z twarzy! Kochani! Jutro nieco spokojniej, ale mamy nadzieję z @zorakorolyov , że wyjdzie pięknie. Foxtrot w ramie w pięknej długiej sukni. Trzymajcie kciuki!!! Głosujcie na nas! Para nr 3 😍 miłego wieczoru! - napisała pod przerobionym przez kolegę zdjęciem.

Zobaczcie, jakie zdjęcie pokazała Dominika Gwit!

 

Zobacz także: Dominika Gwit o diecie i mężczyźnie swojego życia: „Jedyną sferą mojego życia, jaką niszczyła otyłość, była seksualność”

 

Dominika Gwit żartuje ze swoich akrobacji w TzG.

Dominika Gwit żartuje ze swojej gwiazdy w Tańcu z Gwiazdami
Instagram

 

Aktorka w ostatnim odcinku programu wykonała gwiazdę.

Dominika Gwit w różowej sukience

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39