Dominika Gwit w krótkiej sukience w Tańcu z gwiazdami
ONS/Instagram

Dominika Gwit apeluje do swoich fanów: "Czuję się więc w obowiązku, aby coś wyjaśnić...". Padają mocne słowa!

Dominika Gwit w krótkiej sukience w Tańcu z gwiazdami
ONS/Instagram

Dominika Gwit zamieściła mocny wpis na swoim internetowym profilu. Aktorka poprosiła swoich fanów, by przestali do niej pisać w sprawie porad dietetycznych i treningowych. Gwiazda stała się inspiracją dla wielu osób, dzięki swojej spektakularnej metamorfozie. Kilka lat temu udało jej się schudnąć 45 kilogramów. Niestety nowej figury nie udało się utrzymać na stałe, jednak doświadczenia Dominiki Gwit stały się motywacją dla wielu kobiet. Gwiazda opisała nawet swoją historię w książce "Moja droga do nowego życia". Od tej pory wiele osób prosi, by pomogła im schudnąć. Jednak aktorka uważa, że nie ma takich kompetencji, żeby radzić innym. Zobaczcie, co napisała!

 

Zobacz też: Dominika Gwit skomentowała odpadnięcie z "Tańca z Gwiazdami". Co napisała do swoich fanów? ZDJĘCIA

 

Dominika Gwit nie chce udzielać porad swoim fanom

 

Aktorka "Na Wspólnej" najwyraźniej ma dość tego, że wielbiciele ciągle jej dopytują, jak udało jej się schudnąć, prosząc o porady na temat diety i ćwiczeń. Gwiazda jednak nie czuje się na siłach, by radzić swoim fanom w tym zakresie. W swoim wpisie apeluje, by osoby, które chcą schudnąć, udały się do specjalistów.

Kochani,

Postanowiłam napisać do Was kilka słów, ponieważ cały czas otrzymuję od Was wiadomości z prośbą o dietę i ćwiczenia, a ja niestety nie mogę Wam pomóc. Czuję się więc w obowiązku aby coś wyjaśnić.

Nie jestem dietetykiem ani trenerem. JESTEM AKTORKĄ. Moja książka nie jest poradnikiem tylko opowieścią o mnie, w której piszę o swoim życiu, drodze zawodowej jak i życiu z nadwagą. Ani jedna linijka nie jest poświęcona jadłospisowi ani rozpisce treningowej.

JA SIĘ NA TYM NIE ZNAM. MOJA DIETA BYŁA DOSTOSOWANA DO MNIE, WYPISANA NA KARTCE. NIE MAM POJĘCIA JAK POWINNIŚCIE JEŚĆ ANI JAK ĆWICZYĆ.

Przepraszam, że piszę tak dosadnie, ale wiem, że wiele z Was, (zwłaszcza dziewczyny), pokłada nadzieję w tym, co odpiszę. A ja mogę powiedzieć Wam tylko tyle:

ŻYJCIE W ZGODZIE ZE SOBĄ. CIESZCIE SIĘ KAŻDYM DNIEM I SPEŁNIAJCIE MARZENIA. BĄDŹCIE ZDROWI I CODZIENNIE WALCZCIE O LEPSZE JUTRO! ŻYJCIE TAK JAK CHCECIE ŻYĆ, A NIE TAK JAK INNI CHCĄ ŻEBYŚCIE ŻYLI.

Pozdrawiam Was gorąco i życzę wszystkiego dobrego!

Dominika

Ps. O porady ws. diety i ćwiczeń zgłoście się do profesjonalistów! Jest ich przecież tak wielu!!! Jeszcze raz pozdrawiam i całuję! 

 

Polecamy: Dominika Gwit zostanie jurorką w „Curvy Supermodel’’? TYLKO U NAS gwiazda komentuje doniesienia mediów

 

Dominika Gwit apeluje do swoich fanów, by nie pytali jej o porady dietetyczne i treningowe.

Wpis Dominiki Gwit do fanów
Facebook/Dominika Gwit

Aktorka swego czasu sporo schudła i stała się inspiracją dla wielu Polek.

Dominika Gwit 2014 grudzień
ons.pl

Ostatnio wzięła udział w show "Taniec z gwiazdami".

Dominika Gwit w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami
East News

Więcej na temat Dominika Gwit
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47