Dominika Grosicka
Instagram

Dominika Grosicka dobrze wie, jak przyciągnąć uwagę! Żona Kamila Grosickiego odpoczywa w Dubaju, a do sieci wrzuca piękne zdjęcia. Skomentowały je już inne polskie WAGs, m.in. Sara Boruc czy Anna Lewandowska. Zobaczcie zdjęcia Dominiki z wakacji. My jesteśmy zachwyceni jej figurą! 

Dominika Grosicka w bikini 

Polskie gwiazdy piłki nożnej uwielbiają odpoczywać w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W tym roku w Dubaju byli już m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Marina i Wojciech Szczęśni czy Sławomir i Anna Peszko. Teraz opaleniznę postanowili tam złapać Dominika i Kamil Grosiccy. A ze zdjęć widać, że pobyt jest udany.

Szczęście! Baterie naładowane. Kocham to miejsce - napisała Grosicka. 

Uwagę zwraca wysportowana figura Grosickiej, jak i jej wielki tatuaż na plecach. Zdjęcie w bikini zachwyciło internautów i inne polskie gwiazdy. Agnieszka Woźniak-Starak napisała, że Grosicka "przesadziła". Poczuła się zgorszona? Nic z tego:) Agnieszka dodała do komentarza emotkę ognia. Widać, że figura Dominiki i na dziennikarce zrobiła duże wrażenie.

Co pisali inni fani Dominiki?

Wooaah!

Idealna

Ale jesteś zgrabna! 

Figura cudowna 

Ależ jesteś zgrabna - pisali internauci i fani. 

Figury pozazdrościła jej nawet Anna Wendzikowska! Dziennikarka pozostawiła komentarz: "Ale pięknie". Na co Grosicka odpisała jej, że ta była dla niej inspiracją w walce o lepszą formę. 

Dominika Grosicka jest mamą dwójki dzieci. Z Kamilem Grosickim są małżeństwem od 2011 roku.  Warto przypomnieć, że Dominika była kiedyś modelką. Gwiazda pilnuje diety i nie zapomina o ćwiczeniach każdego dnia. Zobaczcie zdjęcia Dominiki! Musimy przyznać, że wytatuowana róża na jej plecach przyciąga wzrok bardziej niż słynny hotel żagiel:)

Dominika Grosicka w bikini

Dominika Grosicka
Instagram

Żona Kamila Grosickiego ma idealne ciało 

Dominika Grosicka
Instagram

Zobacz także: Dominika Grosicka wychodzi z cienia słynnego męża! Uczy się od Anny Lewandowskiej

Więcej na temat Dominika Grosicka