Film Tomasza Sekielskiego o pedofilii "Tylko nie mów nikomu" bije rekordy popularności w Europie
East News

Dokument braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" podbił Europę. Rekordowa oglądalność już nie tylko w Polsce!

Film Tomasza Sekielskiego o pedofilii "Tylko nie mów nikomu" bije rekordy popularności w Europie
East News

Dokument „Tylko nie mów nikomu” braci Sekielskich wywołał ogromne kontrowersje w całym kraju. Do filmu odnieśli się czołowi politycy, a nawet niektórzy biskupi i księża. Dokument o pedofilii w Kościele w ciągu 4 dni ma w serwisie YouTube ponad 14 milionów wyświetleń. Okazuje się, że temat filmu sprawił, że jest o nim głośno nie tylko w Polsce, ale cieszy się on ogromną popularnością również w wielu krajach europejskich!

O filmie "Tylko nie mów nikomu" piszą media na całym świecie

Premiera filmu braci Sekielskich odbiła się szerokim echem w światowych mediach. "The New York Times" napisał:

Dokument przedstawiający przypadki pedofilii wśród księży mocno wstrząsnął Polską, jednym z najbardziej katolickich społeczeństw w Europie – czytamy na łamach gazety.

Informacje pojawiły się też we włoskiej i niemieckiej prasie. „Die Welt” film „Tylko nie mów nikomu” określił jako wstrząsający i skupił się na wątku przenoszenia księży oskarżonych o wykorzystywanie dzieci z parafii do parafii.

"Tylko nie mów nikomu" podbija Europę!

Ogromna liczba wyświetleń, jaką osiągnął film od dnia premiery, która miała miejsce 11 maja, sprawiła, że znajduje się on na pierwszym miejscu pod względem popularności w serwisie YouTube. Trzeba przyznać, że w naszym kraju przyczyniły się do tego liczne dyskusje, wywiady i kontrowersyjne wypowiedzi dotyczące dokumentu. Okazuje się jednak, że film „Tylko nie mów nikomu” jest też prawdziwym hitem w Irlandii. W trendach zajmuje tam 4. miejsce. Film jest też chętnie oglądany w Holandii i Norwegii.

Dokument dotyczący pedofilii w Kościele mógłby zyskać jeszcze większą popularność, jeśli znalazłby się w serwisie Netflix. Tomasz Sekielski zapowiedział, że chce sprzedać prawa do filmu zagranicznemu gigantowi oraz przekazać je za darmo również TVP.

Tomasz Sekielski wywołał swoim filmem ogromne kontrowersje!

Tomasz Sekielski - dziennikarz przed studiem DDTVN
East News

Oglądaliście już?

Facebook

 

Więcej na temat Tomasz Sekielski
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48