Krzysztof Gojdź pozuje do zdjęć, Małgorzata Kożuchowska w białym żakiecie

Doktor Gojdź o swoich klientkach: "Niemal każda 40-latka chce wyglądać jak Małgorzata Kożuchowska"

Krzysztof Gojdź pozuje do zdjęć, Małgorzata Kożuchowska w białym żakiecie

Krzysztof Gojdź zdradził, że Polki, które przychodzą do jego kliniki chcą wyglądać jak Małgorzata Kożuchowska! Do gabinetu doktora trafia wiele znanych nazwisk, a Krzysztof Gojdź chętnie o tym opowiada w mediach. W rozmowie z "Super Expressem" gwiazdor wyznał, że kobiety, które przychodzą do jego gabinetu  wzorują się na Małgorzacie Kożuchowskiej i często proszą o wykonanie zabiegów takich, aby choć trochę upodobnić się do znanej aktorki.

W moim gabinecie nazwisko Kożuchowskiej pada najczęściej. Niemal każda 40-latka chce wyglądać jak ona. Ale nie każdej z tym dobrze - wyznał lekarz.

Chirurg jednak nie zgadza się na takie usługi i doradza zachowanie zdrowego rozsądku:

Niestety, wielu odmawiam i proponuję jedynie skorygowanie niedoskonałości. Klonowaniu mówię zdecydowane NIE! Często tłumaczę pacjentkom, że nie można wyglądać jak czyjś klon. Powielanie modeli urody osób z telewizji czy portali internetowych do niczego dobrego nie prowadzi. Trzeba umieć odnaleźć piękno w sobie. Zdecydowanie odradzam upodabnianie się do gwiazd. Jestem przeciwnikiem zabijania własnego piękna i jeżeli nie uda mi się wytłumaczyć kobiecie, że nie będzie dobrze wyglądać, jeśli upodobni się do swojej idolki, to odmawiam współpracy.

Jakie jeszcze panują trendy w gabinecie u Krzysztofa Gojdzia?

Wśród pań między 20. a 30. rokiem życia panuje trend na Dodę. Natomiast pięćdziesięcioletnie panie każą się robić na Młynarską.

Czy jesteś zwolennikiem zabiegów medycyny estetycznej?

 

Zobacz: Krzysztof Gojdź zaskakuje stwierdzeniem! "Chirug plastyczny jest jak ginekolog" Dlaczego?

Krzysztof Gojdź opowiedział o swoich klientkach

Krzysztof Gojdź podczas DJ Adamus Ibiza Camp On
fot. Bartko Dębkowski / Kreatyw!Media i fot. Nazar Vasko

Klientki Gojdzia chcą wyglądać jak Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska planie Drugiej Szansy
WBF

Więcej na temat Krzysztof Gojdź
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33