Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Krzysztof Gojdź pozuje do zdjęć, Małgorzata Kożuchowska w białym żakiecie
Newsy

Doktor Gojdź o swoich klientkach: "Niemal każda 40-latka chce wyglądać jak Małgorzata Kożuchowska"

Do kogo jeszcze się upodobniają Polki?

Krzysztof Gojdź zdradził, że Polki, które przychodzą do jego kliniki chcą wyglądać jak Małgorzata Kożuchowska! Do gabinetu doktora trafia wiele znanych nazwisk, a Krzysztof Gojdź chętnie o tym opowiada w mediach. W rozmowie z "Super Expressem" gwiazdor wyznał, że kobiety, które przychodzą do jego gabinetu  wzorują się na Małgorzacie Kożuchowskiej i często proszą o wykonanie zabiegów takich, aby choć trochę upodobnić się do znanej aktorki.

W moim gabinecie nazwisko Kożuchowskiej pada najczęściej. Niemal każda 40-latka chce wyglądać jak ona. Ale nie każdej z tym dobrze - wyznał lekarz.

Chirurg jednak nie zgadza się na takie usługi i doradza zachowanie zdrowego rozsądku:

Niestety, wielu odmawiam i proponuję jedynie skorygowanie niedoskonałości. Klonowaniu mówię zdecydowane NIE! Często tłumaczę pacjentkom, że nie można wyglądać jak czyjś klon. Powielanie modeli urody osób z telewizji czy portali internetowych do niczego dobrego nie prowadzi. Trzeba umieć odnaleźć piękno w sobie. Zdecydowanie odradzam upodabnianie się do gwiazd. Jestem przeciwnikiem zabijania własnego piękna i jeżeli nie uda mi się wytłumaczyć kobiecie, że nie będzie dobrze wyglądać, jeśli upodobni się do swojej idolki, to odmawiam współpracy.

Jakie jeszcze panują trendy w gabinecie u Krzysztofa Gojdzia?

Wśród pań między 20. a 30. rokiem życia panuje trend na Dodę. Natomiast pięćdziesięcioletnie panie każą się robić na Młynarską.

Czy jesteś zwolennikiem zabiegów medycyny estetycznej?

 

Zobacz: Krzysztof Gojdź zaskakuje stwierdzeniem! "Chirug plastyczny jest jak ginekolog" Dlaczego?

Krzysztof Gojdź opowiedział o swoich klientkach

Krzysztof Gojdź podczas DJ Adamus Ibiza Camp On
fot. Bartko Dębkowski / Kreatyw!Media i fot. Nazar Vasko

Klientki Gojdzia chcą wyglądać jak Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska planie Drugiej Szansy
WBF

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Kożuchowska pokazała brzuch w czarnym topie i białej sukience na konferencji TVN
ONS
Newsy
WOW! Małgorzata Kożuchowska pokazała brzuch na prezentacji jesiennej ramówki TVN! ZDJĘCIA
WOW! Małgorzata Kożuchowska pokazała brzuch na prezentacji jesiennej ramówki TVN! ZDJĘCIA

Wyglądała obłędnie!

Małgorzata Kożuchowska w białej marynarce
Newsy
Krzysztof Gojdź "zrobił" twarz Małgorzacie Kożuchowskiej? Lekarz dementuje doniesienia tabloidu
Krzysztof Gojdź "zrobił" twarz Małgorzacie Kożuchowskiej? Lekarz dementuje doniesienia tabloidu

Czy Krzysztof Gojdź "zrobił" twarz Małgorzacie Kożuchowskiej ? Lekarz ostro komentuje doniesienia tabloidu. Wydał właśnie oświadczenie. Doktor jest oburzony artykułem, który pojawił się na jego temat w prasie. Co napisał? Krzysztof Gojdź o współpracy z Małgorzatą Kożuchowską Nie jest tajemnicą, że klientkami i klientami doktora Gojdzia są znane wszystkim gwiazdy, które same chętnie opowiadają o przyjaźni z lekarzem. Jedną z jego pacjentek była też Małgorzata Kożuchowska, która zgłosiła się do Krzysztofa Gojdzia nieługo po urodzeniu synka, o czym sam opowiedział w magazynie "Flesz": Małgosia przyszła do mnie w specyficznym momencie życia. Właśnie urodziła synka i była pod obstrzałem paparazzi, wszyscy głośno komentowali jej wygląd. Moim zdaniem ona jest wspaniała. Mimo zapracowania udało jej się błyskawicznie, w ciągu kilku miesięcy, wrócić do formy. Na stronie jednego z tabloidów - se.pl - pojawił się we wtorek tytuł "Specjalista od medycyny estetycznej: Zrobiłem nową twarz Kożuchowskiej", który sugeruje, że Kożuchowska poddała się zabiegom zmieniającym rysy twarzy. Dr Gojdź nwydał w tej sprawie ostre dementi: Szanowni Państwo, w jednym z tabloidów ukazała się dzisiaj publikacja, której tytuł sugeruje w sposób jednoznaczny, że „zrobiłem twarz” jednej z najbardziej popularnych i cenionych polskich aktorek. Znacie mnie i wiecie, że jestem zwolennikiem naturalnych metod w medycynie estetycznej a nie nadużywania botoksu, zmiany rysów twarzy, itp. Nie znam Polskiej Gwiazdy która zdecydowałaby się na inwazyjne metody!!! - pisze doktor. Jak mówi, mogą tak robić gwiazdy Hollywood, które po nagraniu filmu "mają czas i zamykają się na pół roku na prywatnej wyspie i manipulują przy twarzy". Ale... Polskie aktorki, a zdecydowanie bohaterka rewelacji tabloidu pracuje codziennie na planie. Nagrywa w...

Krzysztof Gojdź o ustach celebrytki
Newsy
Krzysztof Gojdź wstawił INTYMNE zdjęcie z przyjacielem, a w sieci prawdziwa burza! Dlaczego znów prowokuje?
Gojdź szokuje!

Krzysztof Gojdź znów prowokuje! Tym razem słynny lekarz gwiazd wstawił zdjęcie z kolegą z... wanny! Jego post zaskoczył fanów Gojdzia, którzy zastanawiają się, z kim doktor leży w wannie i co to oznacza. D laczego gwiazdor znów prowokuje?   Krzysztof Gojdź prowokuje na Facebooku! Gojdziowi zależy na tym, żeby jego fani, ale nie tylko, zaczęli w końcu głośno mówić o tolerancji w Polsce! Lekarz gwiazd bardzo często zabiera głos w najważniejszych sprawach społecznych, walczy o prawa kobiet, a także o prawa osób homoseksualnych. Chce przekonać również jak najwięcej osób do dyskusji na temat zalegalizowania związków jednopłciowych. I to nie po raz pierwszy w taki kontrowersyjny sposób: To z nich wielu w Polsce powinno brać przykład jak żyć bez nienawiści i zawiści, jak KOCHAĆ oraz czym jest TOLERANCJA... Jestem tu kilka razy w roku. Teraz wiem dlaczego mnie tu ciągnie. Bo kocham ludzi, życie, WOLNOŚĆ WYBORU I SŁOWA -   pisał niedawno o swoim pobycie w Tajlandii, do której kocha przyjeżdżać.  Czy uważacie, że to dobry sposób? Podzielcie się opiniami w komentarzach!   Zobacz także:   Kożuchowska, Foremniak... Dlaczego Polki chcą wyglądać jak one? Zdradza dr Krzysztof Gojdź   Monika Kuszyńska została mamą! Poruszający wpis Gojdzia: "Nadzieja, że kiedyś znajdzie się terapia, która..."   Angelina Jolie waży tylko 34 kg?! Dr Gojdź komentuje: "Podstawą powinno być leczenie psychiatryczne..."     Krzysztof Gojdź odwiedził spa z przyjacielem.    Krzysztof Gojdź namawia ludzi do tolerancji.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner