Doda w czarno białej sukience z naszyjnikiem

Co za zmiana! Doda ma nową fryzurę! Zobacz nowe zdjęcia gwiazdy

Doda w czarno białej sukience z naszyjnikiem

Doda zafundowała sobie kolejną metamorfozę! Zaledwie kilka tygodni temu artystka zdradziła swoim fanom, że nie jest już platynową blondynką. Gwiazda opublikowała wówczas swoje zdjęcie z salonu fryzjerskiego i przyznała, że teraz na jej włosach pojawił się naturalny kolor i delikatne refleksy. Teraz piosenkarka zdecydowała się na kolejną zmianę w swoim wyglądzie! Doda tym razem wybrała naprawdę odważny kolor! 

Doda w nowej fryzurze

Doda pojawiła się ostatnio na prezentacji nowej kolekcji marki produkującej zegarki. Artystka zaskoczyła swoim wyglądem - na imprezie zaprezentowała nowy kolor włosów! Gwiazda przefarbowała włosy na lawendowy kolor, a może to była tylko peruka? Tego gwiazda już nie zdradziła. 

Moja obsesja na punkcie lawendy trwa od dwóch miesięcy... ciekawe kiedy się skończy? jak obstawiacie?😂🤦🏼‍♀️- napisała pod swoim zdjęciem na Instagramie. 

Jak nowy kolor włosów skomentowali internauci?

- Dobrze w tym kolorze !🔥🌸
- Pięknie wyglądasz ten kolor włosów mega 🔥😍
- wyglądasz obłędnie ❤️- pisali fani. 

Zobaczcie sami, jak w nowej fryzurze prezentuje się Doda! Spójrzcie również na stylizację gwiazdy - Doda zdecydowała się na lawendowy total look. Naszym zdaniem wyglądała obłędnie! Zgadzacie się? 

Nowa fryzura Dody

Doda zmieniła fryzurę
ONS

Podoba się Wam nowy look gwiazdy?

Doda zmieniła fryzurę
ONS

 

Więcej na temat Doda fryzury gwiazd
Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36