Doda
ONS

Jest pierwsza recenzja po premierze sztuki z Dodą i... jest świetna! "Imponująca dykcja, doskonała mimika"

Doda
ONS

Jest pierwsza recenzja po premierze sztuki z udziałem Dody w Teatrze IMKA! Doda w miniony weekend wystąpiła w spektaklu "Słownik ptaszków polskich", który został wyreżyserowany przez Krzysztofa Maternę. Tego wieczoru w teatrze pojawiała się plejada gwiazd! Doda bardzo cieszyła się z tej możliwości, ponieważ to dla niej powrót na deski teatru po wielu latach. Artystka wiele lat temu zagrała w kultowej sztuce "Metro". Teraz miała okazję odświeżyć sobie zdobyte wówczas doświadczenia. I świetnie sobie poradziła! Publiczność zareagowała bardzo entuzjastycznie na jej udział w sztuce. Podobne zdanie mają również krytycy sztuki.

Na drugie imię ma „Sensacja”, ale to właśnie wczoraj zaskoczyła nas chyba najbardziej. Pierwszy raz udało mi się odkleić wizerunek Dody od Doroty Rabczewskiej i spojrzeć na nią w zupełnie innym świetle. Ok, muszę powiedzieć że grała po części siebie, ale w tym momencie nie ma to wielkiego znaczenia. Wokalistka w roli Andżeliki, specjalistki od relacji damsko-męsko-ch**owych zupełnie oczarowała publiczność - czytamy na łamach portalu qultqultury.pl.

Doda zaskoczyła swoim obyciem scenicznym. Okazuje się, że gwiazda czuje się jak ryba w wodzie nie tylko na koncertach, ale również na deskach teatru.

Wielki ukłon w stronę Rabczewskiej – imponująca dykcja, opanowanie nadzwyczaj trudnego tekstu, ale przede wszystkim doskonała mimika! Zobaczenie Dody na deskach teatru w naprawdę trudnej sztuce to niezwykłe doświadczenie. Można powtarzać, że to kiepski zabieg marketingowy, ale czy ktokolwiek posłużył się pseudonimem „Doda” na plakacie zapowiadającym sztukę? Przyznam się szczerze, że do samego końca nie wierzyłam, że to właśnie ją zobaczę na scenie - czytamy w recenzji Darii Graczykowskiej.

Brawo, Doda! Wszystko wskazuje na to, że czego Doda nie dotknie, to natychmiast zamienia się w złoto. ;)

 

Zobacz też: Doda, Bołądź, Bielska i Suchora w szampańskim humorze po premierze spektaklu!

 

Recenzenci są zachwyceni debiutem Dody w Teatrze IMKA!

Doda w białej sukience

Rodzice Dody również byli pod wrażeniem jej występu!

Doda z rodzicami

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36