ALLONS_1122927.jpg
ONS
Newsy

Doda zarobiła 150 tysięcy za krótki koncert

Samozwańcza królowa polskiej muzyki zarabia krocie
Występ Dody na festiwalu TopTrendy z pewnością nie przejdzie do historii polskiej muzyki rozrywkowej. Zapamiętamy go głównie z racji na problemy zdrowotne gwiazdy z kręgosłupem, przez które Rabczewska nie mogła zaprezentować się w najlepszej formie.

Sama Doda na pewno jednak będzie wspominała koncert z uśmiechem. Jak podał "Fakt" autorka hitu "Bad Girls" zarobiła w ten jeden wieczór 150 tysięcy złotych! Dla porównania, na przykład Kora dostała o ponad połowę mniej (70 tys.), a Monika Brodka raptem 35 tysięcy złotych.

Wygląda na to, że rzeczywiście królowa jest tylko jedna.

(ac)
ONS
Newsy
TzG: Marczuk zarobi najwięcej
Reszta od 2 - 10 tysięcy

Znamy już pełną listę uczestników XIII edycji "Tańca z Gwiazdami". Niestety nie wszystkie gwiazdy zarobią tyle samo. "Super Express" dotarł do listy płac dla poszczególnych gwiazd. I co ciekawe najwięcej dostanie Weronika Marczuk , która jeszcze nie dawno po aferze z agentem Tomkiem nie miała czego szukać w telewizji. Za jej wielki "comeback" producenci postanowili sporo zapłacić. Była żona Cezarego Pazury dostanie aż 13 tysięcy za odcinek ! Jeśli widzowie zdecydują by znalazła się w finale ma szansę zgarnąć aż 169 tysięcy złotych! Dlaczego zatem była jurorka "You Can Dance", która z pewnością nie jest jedną z największych polskich gwiazd dostanie najwięcej? - Mogą być przypominane różne historie z jej życia prywatnego, o których chciałaby już zapomnieć. I że będzie łatwym celem dla paparazzi, co znacznie utrudni jej zachowanie prywatności - powiedziała "Twojemu Imperium" jej agentka, Joanna Bastrzyk. Jak widać ewentualne publiczne pranie brudów ma swoją cenę. Równie dużą stawkę otrzyma Katarzyna Zielińsk a. Aktorka może liczyć na 10 tysięcy złotych za odcinek. Reszta gwiazd zasłużyła na nieco mniejsze wynagrodzenie. Najmniej zarobi Michał Szpak , który będzie przyciągał widzów swoimi występami w sukienkach i szpilkach oraz mongolski prezenter Bilguun Ariunbataar - zaledwie po 2 tysiące za odcinek. Niezbyt popularna w Polsce, Marta Krupa , siostra Joanny zarobi 6 tysięcy za nagranie. Tyle samo dostanie Katarzyna Pakosińska . Kacper Kuszewski i Zbigniew Urbański  mogą liczyć na  5 tysięcy złotych. Anna Wendzikowska, Aleksandra Kisio, Kazimierz Mazur i Dariusz Kordek po 4 tysiące złotych, a Jagna Marczułajtis-Walczak i  Staszek Karpie l  mogą liczyć na 3 tysiące. Komu będziecie...

Zarobki gwiazd w Tańcu z Gwiazdami
TV-Show
Tabloid ujawnił "głodowe" zarobki uczestników Tańca z Gwiazdami. Najwięcej dostaje Romanowska, a najmniej Jonkisz. Ile?
Ile dostają za odcinek?

Udział w show "Taniec z Gwiazdami" to nie tylko możliwość pokazania się szerokiej publiczności, ale i doskonała okazja do zarobku. Super Express podał, ile ponoć dostają wszystkie gwiazdy 5. edycji za jeden odcinek tanecznego show. Według tabloidu, są to głodowe stawki. Ile zarabiają uczestnicy "Tańca z Gwiazdami"? Dlaczego głodowe? Kiedyś za jeden odcinek Kasia Figura zażądała aż... 50 tysięcy złotych. Dziś ta kwota została podzielona na wszystkich uczestników 5. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Najwięcej, bo aż 7 tysięcy za odcinek otrzymuje Elżbieta Romanowska. Izu Ugonoh inkasuje 6 tysięcy złotych, zaś Julia Wróblewska, Kasia Stankiewicz, Dorota Chotecka i Andrzej Krzywy mogą liczyć na około 5 tys. złotych za odcinek. Waldemar Błaszczyk otrzymuje 4 tysięcy za tydzień, aktorki Joanna Opozda i Anna Karczmarczyk po 3 tysiące. Na końcu listy jest Nikodem Rozbicki ( ponad 2 tys.) oraz Rafał Jonkisz, który otrzymuje „tylko” 2 tysiące złotych. Czy są to rzeczywiście głodowe stawki?     Zobacz także: Elżbieta Romanowska ostro ćwiczy w Tańcu z Gwiazdami: "Po co chudnąć z Chodakowską, jak można z Romanowską"   Elżbieta Romanowska zarabia 7 tys. za odcinek. Anna Karczmarczyk otrzymuje około 3 tys. złotych. Rafał Jonkisz zarabia najmniej - 2 tys. za odcinek.

ONS
Newsy
TVN sypnął kasą! Kto zarobi najwięcej w X Factor?
Wojewódzki może już nic nie robić.

Początki bywają trudne i bolesne. Ale jak donosi "Fakt" managerka Edyty Górniak nie pogardziła stawką, którą zaproponował jej TVN za udział w jury "X Factor". Maja Sablewska według tabloidu zarobi najmniej z trójki jurorów. Za jeden odcinek dostanie zaledwie 10 tysięcy złotych. O 10 tysięcy więcej otrzyma do ręki Czesław Mozil , który również debiutuje jako celebryta w muzycznym widowisku. Najwięcej zaś kasy dostanie Kuba Wojewódzki, bo aż 40 tysięcy złotych za jeden odcinek "X Factor". Spekulacje o zarobkach gwiazd zawsze wywoływały kontrowersje wśród widzów, ale to właśnie dzięki jurorom, a nie uczestnikom widzowie w każdy weekend zasiadają przed telewizorami. Łatwo się domyśleć, że najlepiej na całym show wypadnie jak zwykle Kuba Wojewódzki. Gwiazdor na wiosnę poprowadzi dodatkowo swój autorki program, a jesienią zasiądzie w kolejnej edycji "Mam Talent". Jak udało nam się ustalić za każdy odcinek "Kuba Wojewódzki Show" dziennikarz dostaje 70 tysięcy złotych. To spora kwota jak na polskie warunki. Nic dziwnego, że Kuba kupuje sportowe bryki i uchodzi za jednego z najbogatszych celebrytów. tr

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner