Doda zachwycona 40-letnia modelką

Doda odmieniła życie 40-letniej uczestniczki "Top Model"

Doda zachwycona 40-letnia modelką

Na jednym z castingów do programu „Top Model” pojawiła się 40-letnia uczestniczka Viola z Białegostoku. Przed jury wyznała, że swoją karierę z modelingiem zaczynała 20 lat temu. Pomimo zgrabnej sylwetki i młodego wyglądu, Marcin Tyszka krótko podsumował uczestniczkę:

- Jesteś śliczna, ale przyszłaś do nas naprawdę 20 lat za późno - powiedział juror.

Chociaż wszyscy byli jednomyślni co do tego, że Viola top modelką nie zostanie to zupełnie odmienne zdanie ma na ten temat Doda. Gwiazda miała okazję spotkać się z modelką podczas koncertu w Białymstoku. Od razu pośród tłumu zauważyła Violę, która pochwaliła się jej swoim wiekiem. Rabczewska pełna zachwytu zwróciła się do swojego zespołu mówiąc:

- Widzicie tą minę, którą ja mam teraz? Nigdy w życiu nie widziałam tak ciekawej osobowości, jak ona. Ona jest jak te gwiazdy na niebie.


Pozostając pod wielkim wrażeniem Violi, gwiazda nie szczędziła jej komplementów:

- Jesteś jedną z tych gwiazd na niebie i powinnaś taką być - dodała.


Gratulujemy. Nie tak łatwo usłyszeć komplementy z ust Dody. Nic więc dziwnego, że po takiej pozytywnej ocenie Viola nabrała pewności siebie i wzięła udział w castingu… Ale mimo to Doda i tak uważa, że "wszystkie kobiety powinny być takie jak ona"! Zgodzicie się?

Doda o 40-letniej modelce


Doda o 40-letniej modelce

Doda w pięknej sesji dla "Glamour":

Więcej na temat Doda Top Model
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48