Doda z torebką Lego Chanel za 30 tysięcy złotych
ONS

Doda w koszuli z sieciówki i z torebką za 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Doda z torebką Lego Chanel za 30 tysięcy złotych
ONS

Wczoraj wieczorem w jednym z warszawskich centrów handlowych odbyło się otwarcie nowego salonu z ubraniami dla mężczyzn. Na wydarzeniu nieoczekiwanie pojawiła się Doda w towarzystwie Kate Rozz. Wokalistka pomimo kontuzji w swojej stylizacji, którą wymyśliła sama (!) wyglądała zjawiskowo.

Nasze bystre oko wypatrzyło, że Doda w salonie Celio pojawiła się z najmodniejszym dodatkiem, na którego punkcie oszalały największe gwiazdy świata mody i Hollywood. Chodzi o plastikową kopertówkę Chanel zainspirowaną klockami Lego. Jej cena zaczyna się od 30 tysięcy złotych, a dochodzi nawet do 50 tysięcy złotych. Na taki model zdecydowały się już m.in. Rita Ora, Rihanna i Katy Perry. Doda jest pierwszą w Polsce gwiazdą właścicielką tego modowego cacka. Zobacz: Rita Ora z torebką Chanel za 31 tysięcy złotych

Kopertówka dostępna jest w wielu kolorach. Jednak Doda wybrała model w czarnym kolorze, który z pewnością będzie jej pasował do każdej stylizacji. Artystka udowodniła również że jest prawdziwą trendsetterką zestawiając tak ekskluzywny dodatek z koszulą w kratę z Zary za 169 złotych.

Jak wam się podoba taki zestaw?

Torebka Lego Chanel

Uśmiechnięta Doda pierwszy raz po wypadku na salonach:

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44