Sesja ze zwycięzcami plebiscytów 2019 - Doda
Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik / DAS AGENCY
Newsy

Doda z nagrodą za walkę z hejtem! Mocne słowa gwiazdy: "Ludzie to nie śmieci. Nie będziemy się segregować..."

Doda z nagrodą za walkę z hejtem! Mocne słowa gwiazdy: "Ludzie to nie śmieci. Nie będziemy się segregować..."

Każde wydanie „Party” kończy strona, na której oceniane są wydarzenia ze świata show-biznesu (i nie tylko!). Tym razem  o przygotowanie rubryki „kocha / szlocha” poprosiliśmy laureatkę naszego plebiscytu – Dodę! Całość - w nowym numerze "Party", ale pierwsze fragmenty - już na Party.pl! Przeczytajcie!

Doda ( 35 ) w plebiscycie magazynu „Party” i portalu Party.pl wygrała nagrodę specjalną #Hejt Stop m.in. za zorganizowanie koncertu „#Artyści przeciw nienawiści”. Poprosiliśmy gwiazdę, by powiedziała, co szczególnie poruszyło ją w 2019 roku. Doda wybrała kilka wydarzeń, które wspomina z bólem serca, i kilka, które budzą w niej radość lub nadzieję… Zobaczcie pierwsze fragmenty z poruszającego felietonu artystki!

Doda szlocha:

Doda wyznaje: "nie wstydzę się mówić o swojej depresji"

Ukamienowanie w Białymstoku

Uwielbiam to miasto i wszystkie koncerty, które tam zagrałam, wspominam wspaniale. Kiedy jednak zobaczyłam w czerwcu to, co działo się podczas Marszu Równości, który organizowała większość miast w Polsce, byłam w szoku. Jak to możliwe, że białostoczanie odwrócili się sami od siebie i zaczęli walczyć przeciw sobie? To cholernie przykre obserwować, jak łatwo można manipulować ludźmi prostymi polityczno-psychologicznymi zabiegami. Wzbudzić nienawiść między wieloletnimi sąsiadami i kolegami ze szkoły. Dzieci powinny od najmłodszych lat uczyć się empatii i szacunku do różnic, które są i będę między ludźmi. Nie muszą się kochać, ale niech się nie nienawidzą. Ludzie to nie śmieci. Nie będziemy się segregować ze względu na orientację! Nie tolerować możemy co najwyżej glutenu, a nie czyjejś miłości. Sorry, not sorry!

Doda w tęczowej pelerynie podczas koncertu
East News

Morderstwo na scenie 

Dzień, w którym tragicznie zginął świętej pamięci prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, zmienił wielu z nas. Tak naprawdę od tego momentu w najbardziej brutalny sposób zrozumieliśmy, dokąd doprowadził nas hejt. W tej jednej chwili poczuliśmy, że od wielu lat porozumiewamy się językiem nienawiści w naszym kraju i w każdym z nas leży po trosze za to wina. Na początku publiczny lincz, szyderstwo i obrażanie dotyczyło ludzi z kolorowych gazet. Niektóre portale plotkarskie i tabloidy otworzyły wrota do piekieł, dając na to przyzwolenie. Z biegiem lat hejt przedostał się do szkół, do pracy, do każdego Polaka. Statystki depresji i samobójstw u młodzieży, będącej ofiarami hejtu, są zatrważające! Najmłodsze pokolenie kiedyś nas zastąpi. W młodych cała nadzieja. Nie popełniajcie naszych błędów. Zgoda buduje! Niezgoda rujnuje!

Doda kocha:

#Artyści przeciw nienawiści”

Jedyny taki koncert w historii Polski, którego wyższa idea zrzeszyła 120 artystów na jednej scenie. Muzycy z różnych pokoleń, reprezentujący różne muzyczne gatunki, wyznania, orientacje i polityczne wybory zaśpiewali jednym mocnym głosem przeciwko hejtowi. Pokazali, że można się połączyć pomimo różnic i anty­patii. Nikt z organizatorów ani z występujących nie wziął wynagrodzenia za ten wieczór, podczas którego pod sceną w Łodzi zebrało się ponad 10 tys. wzruszonych ludzi. Koniecznie obejrzyjcie ten koncert w Internecie (tylko z chusteczką), a potem wybierzcie się na kolejną edycję – już w marcu 2020. Zapraszamy!   

Kolejne części felietonu Dody - za kilka dni na Party.pl. Całość - tylko w "Party"!

Sesja ze zwycięzcami plebiscytów 2019 - Doda
Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik / DAS AGENCY

Doda odebrała nagrodę z rąk Joanny Rutkowskiej-Kalińskiej (dziennikarki Party, Flesza oraz Party.pl) oraz Iwony Kwiecień (zast. red. naczelnej) za walkę z hejtem!

Backstage sesji ze zwycięzcami plebiscytów 2019 - Doda
Weronika Walijewska/Alice Walczak

Cały felieton Dody - tylko w nowym "Party"!

Doda na okładce Party

Zobacz także
Doda straci słuch?

Doda boi się, że straci słuch! Dramatyczny apel wokalistki

Doda i Maryla Rodowicz

Doda pokazała zdjęcie z Marylą Rodowicz sprzed 25 lat! "Już wtedy wiedziałam, że zostaniesz moją kumpelą"

 

Doda zdobyła tytuł Miss
Newsy
W przeszłości Doda została Miss... Tytuł wybłagała jej mama? Musicie usłyszeć tę historię
Doda wspomina czasy, kiedy brała udział w wyborach miss i to z powodzeniem! Zdradziła, jaki zdobyła tytuł.

Doda swoimi występami uświetniła galę Miss Supranational 2019. Podczas finału wyborów najpiękniejszej kobiety na  świecie wystąpiła na scenie aż dwa razy. Uwagę przykuwał nie tylko jej doskonały głos, ale również imponujące stylizacje.  Zobacz także:  Doda wystąpiła na Miss Supranational 2019! Jej kreacja to najpiękniejsze, co dziś zobaczycie! Doda wśród Miss z całego świata czuła się bardzo swobodnie, co można było zaobserwować na jej Instastory z próby generalnej. Jak się okazuje, takie wybory nie są jej obce. W przeszłości również udało jej się zdobyć szarfę w konkursie piękności! Doda zdradziła nam wszystkie szczegóły dotyczące tego wydarzenia. Jeżeli jesteście ciekawi jaki otrzymała tytuł oraz kiedy i gdzie odbywały się wybory, koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.  Doda w dzieciństwie została Miss.   

Sesja ze zwycięzcami
Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik / DAS AGENCY
Newsy
Oto "Gwiazdy Roku 2019" według czytelników magazynu "Party"! i Party.pl! Zobacz sesję zdjęciową z laureatami statuetek!
Oto "Gwiazdy Roku 2019" według czytelników magazynu "Party"! i Party.pl! Zobacz sesję zdjęciową z laureatami statuetek!

Oto gwiazdy, które triumfowały w plebiscycie "Party" oraz Party.pl! O tym, że są najpopularniejsi, zadecydowało aż 1,2 mln Waszych głosów (serdecznie dziękujemy za zaangażowanie)! Kto otrzymał statuetki? Zobaczcie wyjątkową sesję zdjęciową z udziałem naszych gwiazd i podsumowanie roku, które sami ułożyliście! Całość - w nowym numerze "Party"! Dziękujemy i serdecznie gratulujemy!  Zobacz także:   "Przyjaciółki" serialem roku 2019 według czytelników Party.pl! Zobacz sesję zdjęciową z udziałem gwiazd!

Doda kończy 36 lat
East News
Newsy
Doda zawiesza karierę. Przypominamy najbardziej ikoniczne chwile z okazji jej 36. urodzin
Doda zawiesza karierę. Przypominamy najbardziej ikoniczne chwile z okazji jej 36. urodzin

Doda kończy dzisiaj 36 lat. W wywiadzie dla magazynu Party przyznała, że robi sobie przerwę w karierze i wyjeżdża wraz z mężem do Emiratów Arabskich, żeby poświęcić się filmowi "Dziewczyny z Dubaju". Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić.  Pracuję od 13. roku życia, a koncertuję non stop od 20 lat  – tłumaczy „Party” Doda. Przerwa ma potrwać ok. pół roku, po zakończeniu koncertów w filharmoniach.  Wrócę, dopiero jak będę miała gotową nową płytę. Silniejsza! Z okazji urodzin piosenkarki przypominamy kilka ikonicznych momentów z jej kariery.  Ikoniczne momenty kariery Dody z okazji jej 36. urodzin

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner