Doda
Instagram Dody

Doda: "Wyglądam jak taka ekskluzywna pani do towarzystwa!"

Doda
Instagram Dody

Doda nazywana największą, najbardziej kontrowersyjną, czasem wulgarną gwiazdą w Polsce, znów szokuje! W najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoich przeżyciach, stwierdzając, że ludzie patrzą na nią jak na panią do towarzystwa! Prawdą jest, że lubi metamorfozy i odważne stylizacje, ale czy faktycznie można porównać ją do... prostytutki? Sprawdźcie, co dokładnie powiedziała artystka.

 

Doda jako pani do towarzystwa? Ludzie mylą ją z prostytutkami!

Dorota gościła ostatnio w internetowym programie House of Makeup. We vlogu Małgorzaty Smelcerz opowiedziała co sądzi o swoim wyglądzie, z którym nie raz kombinowała:

Już abstrahując od mojego stroju, który wygląda tak, jakbym naprawdę szła w Dubaju ostro na klientów (śmiech). Jak w hotelu są jacyś zagraniczni goście i stoją ze mną w windzie, a obok mnie menedżer i ochroniarz i ja w tym stroju… I oni nie wiedzą trochę, co mają zrobić, bo wyglądam jak taka ekskluzywna pani do towarzystwa, która minęła się z powołaniem.

Podkreśliła jednak, że wyrazisty makijaż to jedna z jej charakterystycznych cech, bez której ciężko byłoby ją poznać:

Gdybym wyszła na scenę bez makijażu, wszyscy by krzyczeli: "Gdzie jest Doda? Niech wyjdzie. Weźcie tę dziewczynę z chóru kościelnego, bo zajmuje statyw" - zdradziła.

Uważacie tak samo jak ona? Naprawdę wygląda jak pani do towarzystwa i faktycznie jest nie do poznania bez makijażu? 

 

Polecamy: Doda pokazała swoje naturalne włosy! Lepiej jej niż w blondzie?

 

Odważne, seksowne stylizacje

 

Na scenie zawsze robi prawdziwe show

doda show 2.jpg

 

W odważnym stroju wręczała nawet tort Prezydentowi Andrzejowi Dudzie

Andrzej Duda, Doda
East News

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13