Doda wydała na ubrania 2,5 miliona Doda wyprzedaje szafę Doda wyprzedaje szafę Doda wyprzedaje szafę
Doda wydała na ubrania 2,5 miliona
1/4
Doda wydała na ubrania 2,5 miliona

 

Doda uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd, ale na ten tytuł musiała ciężko zapracować. A właściwie wydać ciężkie pieniądze na tysiące sukienek, butów, torebek które ma w swojej garderobie. "Super Express" podliczył, ile przez lata artystka wydała na ciuchy. To kwota rzędu... 2,5 miliona złotych! Za tyle można kupić baaardzo luksusową willę z basenem w Warszawie, ewentualnie pięć średniej wielkości mieszkań w centrum stolicy!

Nic więc dziwnego, że gwiazda powiedziała dość. Od tygodni w jej sklepie można kupić używane (najczęściej tylko raz!) przez nią ubrania. Co Doda mówi o swoim zakupoholizmie? Ile zapłaciła za najdroższą rzecz? Zobaczcie na kolejnych stronach!

Zobacz: Doda o małżeństwie z Radosławem Majdanem: „Był niewierny. Kochałam go na zabój”

 

2/4
Doda wyprzedaje szafę
East News

 

Doda wydała na ubrania krocie. Zrozumiała jednak, że niepotrzebnie: 

Na ciuchy potrafiłam wydać kiedyś kilka milionów. Leczyłam się z zakupoholizmu. Weszłam kiedyś do mojej garderoby, która zajmowała już całe piętro, spojrzałam na nierozpakowane rzeczy, które wisiały z metkami i powielały rzeczy, które były rozpakowane wcześniej. Potrafiłam wydawać astronomiczne kwoty pieniędzy w Mediolanie, w Paryżu, Londynie, po prostu wszędzie. W końcu uznałam, że jest to kompletna strata pieniędzy - mówi w Super Expressie.

 

Zobacz: DODA W KOMBINEZONIE Z ZARY ZA 139 ZŁOTYCH. NADAL MOŻECIE GO KUPIĆ

3/4
Doda wyprzedaje szafę
East News

 

Najwięcej, bo około 40 tysięcy złotych, Doda zapłaciła za szpilki od Aleksandra McQueen'a. O dwa numery za duże:

Najdroższe buty jakie posiadam to buty Aleksandra McQueen'a w rozmiarze 40. Ja noszę 37,5 więc proszę zobaczyć jaką byłam próżną wariatką, że postanowiłam je kupić tylko po to żeby je mieć.  Co za głupota, to jest idiotyczne i jeszcze zapłaciłam za nie 10 tys. euro. Ale waty napchałam i poszłam w nich na galę Telekamer - mówiła Doda w programie "Demakijaż".

Zobaczcie je tutaj! 

4/4
Doda wyprzedaje szafę
East News

 

Chcielibyście posiadać coś z szafy Dody? Zajrzyjcie do jej sklepiku! :)

 

Zobacz: Piękny gest Michała Szpaka! Zastąpił Dodę na koncercie i nagrał dla niej poruszające pozdrowienia!

 

Więcej na temat Doda