dodzia.jpg

Doda wspiera partnerkę Kulczyka

dodzia.jpg
Doda ma słabość do drogich ubrań. Raczej nie oszczędza na ciuchach. Na finałowej imprezie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pokazała się w płaszczu za wynagrodzenie przeciętnego Polaka. 

Podczas XIX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Doda starała się przyciągnąć uwagę swoją kolejną niebanalną stylizacją. Przyciągała wzrok niebanalną fryzurą, kujonkami i jakże innym makijażem od tego,  który przez lata upodobała sobie piosenkarka. Błyszczyk i przydymione szarością oczy zastąpiły karmazynowe usta widoczne na pierwszym planie. Raczej nikt nie spojrzał na jej ciekawe czarne okrycie. Okazuje się tymczasem, że nie jest to byle co. Płaszcz kosztował prawie 2500 tysiąca złotych. Co prawda Doda nosiła już droższe ubrania, ale trzeba przyznać, że ten ciuszek też nie należy do najtańszych. 

Płaszczyk zaprojektowała partnerka milionera Jana Kulczyka, Joanna Przetakiewicz. Jej projekty w ramach marki LaMania zyskują coraz więcej fanek wśród celebrytek. 

Z zafascynowaniem przyglądamy się dalszemu ciągowi metamorfozy Rabczewskiej. Wybiera coraz częściej skromniejsze projekty, co wcale nie oznacza, że nadal nie wygląda sexy.

Więcej na temat Doda Jan Kulczyk
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13